Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.12.2017 > 22:36 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 decembrie 2017, ora 22:36

Poziție pe
ordinea de zi:
3
Subiect vot: Art.99 - Amr 431
PL 418/2017 pentru modificarea și completarea Legii nr.303/2004 privind statutul judecătorilor și procurorilor
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:137 91 17 6 2 8 7 4 2
- voturi pentru (DA):1 - - 1 - - - - -
- voturi împotrivă (NU):127 91 16 1 2 8 6 2 1
- abțineri:1 - - 1 - - - - -
- nu au votat:8 - 1 3 - - 1 2 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL NU
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
3. Andronache Gabriel PNL NU
4. Andrușcă Dănuț PSD NU
5. Anton Anton ALDE NU
6. Ardelean Ben-Oni PNL NU
7. Avram Constantin ALDE NU
8. Axinte Vasile PSD NU
9. Babuș Radu PSD NU
10. Balan Ioan PNL NU
11. Balint Liviu-Ioan PSD NU
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD NU
13. Bejinariu Eugen PSD NU
14. Bica Dănuț PNL NU
15. Bichineț Corneliu PMP NU
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - -
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD NU
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
19. Bontea Vlad PSD NU
20. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP NU
21. Bran Ioana PSD NU
22. Bucura-Oprescu Simona PSD NU
23. Budăi Marius-Constantin PSD NU
24. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
25. Bulai Iulian USR -
26. Calotă Florică Ică ALDE NU
27. Căciulă Aurel PSD NU
28. Călin Ion PSD NU
29. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
30. Chiriac Viorel PSD NU
31. Ciocan Dan PSD NU
32. Ciuhodaru Tudor PSD NU
33. Cîtea Vasile PSD NU
34. Cocoș Vasile PSD NU
35. Codreanu Constantin PMP NU
36. Coliu Doru-Petrișor PMP -
37. Cosma Andreea PSD NU
38. Cristache Cătălin PMP NU
39. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
40. Cupă Ion ALDE NU
41. Dinu Cristina-Elena PSD NU
42. Dobre Mircea-Titus PSD NU
43. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
44. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
45. Dumitrache Ileana Cristina PSD NU
46. Dunava Costel Neculai PSD NU
47. Duruș Vlad-Emanuel USR Abținere
48. Floroiu Ionel PSD NU
49. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD NU
50. Găină Mihăiță PSD NU
51. Georgescu Nicolae PSD NU
52. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
53. Gilia Claudia PSD NU
54. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati -
55. Holban Georgeta-Carmen PSD NU
56. Iancu Marius-Ionel PSD NU
57. Ibram Iusein Minoritati NU
58. Iftimie Neculai PSD NU
59. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD NU
60. Intotero Natalia-Elena PSD NU
61. Ion Stelian-Cristian USR NU
62. Iordache Florin PSD NU
63. Lazăr Sorin PSD NU
64. Lovin Dumitru ALDE NU
65. Lungu Tudorița PNL NU
66. Lupașcu Costel PSD NU
67. Manole Petre-Florin PSD NU
68. Mareș Mara PNL NU
69. Marica Petru-Sorin PSD NU
70. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
71. Mărgărit Mitică-Marius PSD NU
72. Mînzatu Roxana PSD NU
73. Mohaci Mihai PSD NU
74. Munteanu Ioan PSD NU
75. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
76. Neagu Nicolae PNL NU
77. Neață Eugen PSD NU
78. Nechifor Cătălin-Ioan PSD NU
79. Nistor Laurențiu PSD NU
80. Niță Mihai ALDE NU
81. Nosa Iuliu PSD NU
82. Oteșanu Daniela PSD NU
83. Pană Adriana-Doina PSD NU
84. Paraschiv Rodica PSD NU
85. Păle Dănuț PSD NU
86. Petrea Gabriel PSD NU
87. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD NU
88. Plumb Rovana PSD NU
89. Pop Georgian PSD NU
90. Popa Florin PSD NU
91. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
92. Presură Alexandra PSD NU
93. Prună Cristina-Mădălina USR -
94. Radu Anișoara PSD NU
95. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
96. Rădulescu Alexandru PSD NU
97. Rădulescu Cătălin-Marian PSD NU
98. Răduț Violeta PSD NU
99. Roman Florin-Claudiu PNL -
100. Romanescu Cristinel PNL NU
101. Rotaru Alexandru PSD NU
102. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
103. Sefer Cristian-George PMP NU
104. Sighiartău Robert-Ionatan PNL NU
105. Sitterli Ovidiu-Ioan - NU
106. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
107. Stancu Florinel PSD NU
108. Stativă Irinel Ioan PSD NU
109. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
110. Surgent Marius-Gheorghe ALDE NU
111. Șișcu George PNL NU
112. Șotcan Theodora PSD NU
113. Șovăială Constantin PNL NU
114. Ștefan Corneliu PSD NU
115. Ștefan Viorel PSD NU
116. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
117. Tănăsescu Alina-Elena PSD NU
118. Teiș Alina PSD NU
119. Tîlvăr Angel PSD NU
120. Toma Ilie PSD NU
121. Tomac Eugen PMP NU
122. Tudor Beatrice PSD NU
123. Turcan Raluca PNL NU
124. Ursu Răzvan-Ion PSD NU
125. Varga Vasile PNL NU
126. Vasile Daniel Minoritati NU
127. Vasilescu Lia Olguța PSD NU
128. Velcea Nicolae PSD NU
129. Vișan George-Gabriel PSD NU
130. Vîrză Mihăiță PSD NU
131. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
132. Vlase Petru Gabriel PSD NU
133. Vlăducă Oana-Silvia PSD NU
134. Weber Mihai PSD NU
135. Zainea Cornel USR -
136. Zamfira Constantin-Cătălin PSD NU
137. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati -

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 octombrie 2018, 4:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro