Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.12.2017 > 18:37 Versiunea pentru printare
Luni, 11 decembrie 2017, ora 18:37

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total Neafiliați PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:228 - 124 39 21 13 13 4 12 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Barna Ilie Dan USR
14. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Bica Dănuț PNL
18. Bichineț Corneliu PMP
19. Biró Rozália-Ibolya UDMR
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bodea Marius PNL
23. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Bontea Vlad PSD
26. Boroianu Aurel-Robert PNL
27. Botez Mihai-Cătălin USR
28. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
29. Bran Ioana PSD
30. Bucura-Oprescu Simona PSD
31. Budăi Marius-Constantin PSD
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bumb Sorin-Ioan PNL
34. Burciu Cristina PSD
35. Calista Mara-Daniela PNL
36. Calotă Florică Ică ALDE
37. Căciulă Aurel PSD
38. Călin Ion PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Chichirău Cosette-Paula USR
42. Chiriac Viorel PSD
43. Ciocan Dan PSD
44. Ciuhodaru Tudor PSD
45. Cîtea Vasile PSD
46. Cobuz Maricela PSD
47. Cocoș Vasile PSD
48. Cosma Lavinia-Corina USR
49. Cristache Cătălin PMP
50. Csép Éva-Andrea UDMR
51. Csoma Botond UDMR
52. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
53. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
54. Cupă Ion ALDE
55. Dan Nicușor Daniel USR
56. Dehelean Silviu USR
57. Dinu Cristina-Elena PSD
58. Dîrzu Ioan PSD
59. Dobre Mircea-Titus PSD
60. Dobre Victor Paul PNL
61. Dobrică Ionela Viorela PSD
62. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
63. Dobrovie Matei-Adrian USR
64. Dohotaru Adrian-Octavian -
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
66. Drulă Cătălin USR
67. Dumitrache Ileana Cristina PSD
68. Dunava Costel Neculai PSD
69. Duruș Vlad-Emanuel USR
70. Erdei Dolóczki István UDMR
71. Farago Petru UDMR
72. Firczak Iulius Marian Minoritati
73. Florea Oana-Consuela PSD
74. Floroiu Ionel PSD
75. Furic Iarco Minoritati
76. Furtună Mirela PSD
77. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
78. Gavrilă Camelia PSD
79. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
80. Găină Mihăiță PSD
81. Georgescu Nicolae PSD
82. Gerea Andrei Dominic ALDE
83. Gheorghe Andrei Daniel PNL
84. Gheorghiu Bogdan PNL
85. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
86. Gherman Dumitru PSD
87. Ghilea Găvrilă PNL
88. Gilia Claudia PSD
89. Giugea Nicolae PNL
90. Goga Octavian PSD
91. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
92. Gudu Vasile PNL
93. Halici Nicușor PSD
94. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
95. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Ignat Miron Minoritati
99. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
100. Intotero Natalia-Elena PSD
101. Ion Stelian-Cristian USR
102. Ioniță Antoneta PNL
103. Iordache Florin PSD
104. Itu Cornel PSD
105. Iurișniți Cristina-Ionela USR
106. Jivan Luminița-Maria PSD
107. Kulcsár-Terza József-György UDMR
108. Lazăr Sorin PSD
109. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
110. Lovin Dumitru ALDE
111. Lungu Tudorița PNL
112. Lupașcu Costel PSD
113. Lupescu Dumitru USR
114. Macovei Silviu Nicu PSD
115. Magyar Loránd-Bálint UDMR
116. Manole Petre-Florin PSD
117. Marica Petru-Sorin PSD
118. Márton Árpád-Francisc UDMR
119. Mărgărit Mitică-Marius PSD
120. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
121. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
122. Mînzatu Roxana PSD
123. Moagher Laura-Mihaela PSD
124. Mohaci Mihai PSD
125. Moldovan Sorin-Dan PNL
126. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
127. Munteanu Ioan PSD
128. Mușoiu Ștefan PSD
129. Nasra Gabriel-Horia PSD
130. Neagu Nicolae PNL
131. Neață Eugen PSD
132. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
133. Nicoară Romeo Florin PNL
134. Nicolae Andrei PSD
135. Nistor Laurențiu PSD
136. Niță Mihai ALDE
137. Niță Nicu PSD
138. Nosa Iuliu PSD
139. Olar Corneliu PNL
140. Olteanu Daniel PNL
141. Oprea Dumitru PNL
142. Oros Nechita-Adrian PNL
143. Oteșanu Daniela PSD
144. Palăr Ionel PNL
145. Pană Adriana-Doina PSD
146. Paraschiv Rodica PSD
147. Păle Dănuț PSD
148. Petcu Toma-Florin ALDE
149. Petrea Gabriel PSD
150. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
151. Petric Octavian PSD
152. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
153. Plumb Rovana PSD
154. Pop Andrei PSD
155. Pop Georgian PSD
156. Pop Tudor Rareș USR
157. Popa Florin PSD
158. Popa Mihai Valentin PSD
159. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
160. Popescu Nicolae-Daniel USR
161. Popescu Virgil-Daniel PNL
162. Predoiu Marian-Cătălin PNL
163. Presură Alexandra PSD
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
166. Rădulescu Alexandru PSD
167. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
168. Rădulescu Dan-Răzvan USR
169. Răduț Violeta PSD
170. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
171. Roman Florin-Claudiu PNL
172. Roman Ioan Sorin PSD
173. Romanescu Cristinel PNL
174. Rotaru Alexandru PSD
175. Săftoiu Ana Adriana PNL
176. Sebestyén Csaba-István UDMR
177. Seidler Cristian-Gabriel USR
178. Seres Dénes UDMR
179. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
180. Simion Lucian-Eduard PSD
181. Simionca Ionuț PMP
182. Simonis Alfred - Robert PSD
183. Sitterli Ovidiu-Ioan -
184. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
185. Solomon Adrian PSD
186. Spânu Ion PSD
187. Stancu Florinel PSD
188. Stativă Irinel Ioan PSD
189. Stănescu Alexandru PSD
190. Suciu Matei PSD
191. Suciu Vasile-Daniel PSD
192. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
193. Șarapatin Elvira PSD
194. Șerban Ciprian-Constantin PSD
195. Șișcu George PNL
196. Șotcan Theodora PSD
197. Șova Lucian PSD
198. Șovăială Constantin PNL
199. Ștefan Corneliu PSD
200. Ștefan Ion PNL
201. Ștefan Viorel PSD
202. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Tănăsescu Alina-Elena PSD
205. Teiș Alina PSD
206. Terea Ioan PSD
207. Tîlvăr Angel PSD
208. Todor Adrian PSD
209. Toma Ilie PSD
210. Tripa Florin-Dan PSD
211. Tudor Beatrice PSD
212. Turcan Raluca PNL
213. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
214. Ursu Răzvan-Ion PSD
215. Vasile Daniel Minoritati
216. Vasilescu Lia Olguța PSD
217. Vass Levente UDMR
218. Velcea Nicolae PSD
219. Vexler Silviu Minoritati
220. Vișan George-Gabriel PSD
221. Vîlceanu Dan PNL
222. Vîrză Mihăiță PSD
223. Vlad Sergiu Cosmin USR
224. Vlase Petru Gabriel PSD
225. Vosganian Varujan ALDE
226. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
227. Weber Mihai PSD
228. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 24 ianuarie 2018, 13:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro