Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.12.2017 > 11:59 Versiunea pentru printare
Miercuri, 13 decembrie 2017, ora 11:59

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:267 139 48 26 17 15 8 10 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan PSD
7. Andronache Gabriel PNL
8. Andrușcă Dănuț PSD
9. Antal István-János UDMR
10. Anton Anton ALDE
11. Apjok Norbert UDMR
12. Ardelean Ben-Oni PNL
13. Avram Constantin ALDE
14. Axinte Vasile PSD
15. Babuș Radu PSD
16. Balan Ioan PNL
17. Balint Liviu-Ioan PSD
18. Barna Ilie Dan USR
19. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
20. Bălănescu Alexandru PSD
21. Bănicioiu Nicolae PSD
22. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
23. Bejinariu Eugen PSD
24. Bende Sándor UDMR
25. Benedek Zacharie UDMR
26. Benga Tudor - Vlad USR
27. Bica Dănuț PNL
28. Bichineț Corneliu PMP
29. Biro Zsolt-Istvan UDMR
30. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
31. Boboc Tudorița-Rodica PSD
32. Boboc Valentin Gabriel PSD
33. Bode Lucian Nicolae PNL
34. Bodea Marius PNL
35. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
36. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
37. Bontea Vlad PSD
38. Boroianu Aurel-Robert PNL
39. Borza Remus-Adrian -
40. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
41. Botez Mihai-Cătălin USR
42. Bran Ioana PSD
43. Bucura-Oprescu Simona PSD
44. Budăi Marius-Constantin PSD
45. Buicu Corneliu-Florin PSD
46. Bulai Iulian USR
47. Bumb Sorin-Ioan PNL
48. Burciu Cristina PSD
49. Calista Mara-Daniela PNL
50. Calotă Florică Ică ALDE
51. Căciulă Aurel PSD
52. Călin Ion PSD
53. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
54. Căruceru Aida-Cristina PSD
55. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
56. Cherecheș Florica PNL
57. Cherecheș Viorica PNL
58. Chichirău Cosette-Paula USR
59. Chiriac Viorel PSD
60. Ciocan Dan PSD
61. Ciofu Tamara-Dorina PSD
62. Ciuhodaru Tudor PSD
63. Cîtea Vasile PSD
64. Cobuz Maricela PSD
65. Cocoș Vasile PSD
66. Cosma Andreea PSD
67. Cristache Cătălin PMP
68. Csép Éva-Andrea UDMR
69. Csoma Botond UDMR
70. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
71. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
72. Culeafă Mihai PNL
73. Cupă Ion ALDE
74. Dehelean Silviu USR
75. Dinu Cristina-Elena PSD
76. Dîrzu Ioan PSD
77. Dobre Mircea-Titus PSD
78. Dobre Victor Paul PNL
79. Dobrică Ionela Viorela PSD
80. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
81. Dobrovie Matei-Adrian USR
82. Dohotaru Adrian-Octavian -
83. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
84. Drulă Cătălin USR
85. Dumitrache Ileana Cristina PSD
86. Dunava Costel Neculai PSD
87. Duruș Vlad-Emanuel USR
88. Erdei Dolóczki István UDMR
89. Farago Petru UDMR
90. Fădor Angelica PNL
91. Firczak Iulius Marian Minoritati
92. Florea Damian -
93. Floroiu Ionel PSD
94. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
95. Furtună Mirela PSD
96. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
97. Gavrilă Camelia PSD
98. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
99. Găină Mihăiță PSD
100. Georgescu Nicolae PSD
101. Gerea Andrei Dominic ALDE
102. Gheorghe Andrei Daniel PNL
103. Gheorghiu Bogdan PNL
104. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
105. Gherman Dumitru PSD
106. Ghilea Găvrilă PNL
107. Ghinea Cristian USR
108. Gilia Claudia PSD
109. Giugea Nicolae PNL
110. Goga Octavian PSD
111. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
112. Gudu Vasile PNL
113. Halici Nicușor PSD
114. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
115. Holban Georgeta-Carmen PSD
116. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
117. Iancu Iulian PSD
118. Iancu Marius-Ionel PSD
119. Ibram Iusein Minoritati
120. Iftimie Neculai PSD
121. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
122. Intotero Natalia-Elena PSD
123. Ion Stelian-Cristian USR
124. Ioniță Antoneta PNL
125. Iordache Florin PSD
126. Itu Cornel PSD
127. Iurișniți Cristina-Ionela USR
128. Jivan Luminița-Maria PSD
129. Kulcsár-Terza József-György UDMR
130. Lazăr Sorin PSD
131. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
132. Lovin Dumitru ALDE
133. Lungu Tudorița PNL
134. Lupașcu Costel PSD
135. Lupescu Dumitru USR
136. Macovei Silviu Nicu PSD
137. Magyar Loránd-Bálint UDMR
138. Manole Petre-Florin PSD
139. Marica Petru-Sorin PSD
140. Márton Árpád-Francisc UDMR
141. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
142. Mărgărit Mitică-Marius PSD
143. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
144. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
145. Mînzatu Roxana PSD
146. Mocioalcă Ion PSD
147. Mohaci Mihai PSD
148. Moldovan Sorin-Dan PNL
149. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
150. Movilă Petru PMP
151. Munteanu Ioan PSD
152. Mușoiu Ștefan PSD
153. Nasra Gabriel-Horia PSD
154. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
155. Neagu Nicolae PNL
156. Neață Eugen PSD
157. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
158. Nicoară Romeo Florin PNL
159. Nicolae Andrei PSD
160. Nistor Laurențiu PSD
161. Niță Mihai ALDE
162. Niță Nicu PSD
163. Nosa Iuliu PSD
164. Olar Corneliu PNL
165. Olteanu Daniel PNL
166. Oprea Dumitru PNL
167. Oteșanu Daniela PSD
168. Palăr Ionel PNL
169. Pană Adriana-Doina PSD
170. Paraschiv Rodica PSD
171. Pașcan Emil-Marius PMP
172. Pau Radu - Adrian PSD
173. Păle Dănuț PSD
174. Petcu Toma-Florin ALDE
175. Petrea Gabriel PSD
176. Petric Octavian PSD
177. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
178. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
179. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
180. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
181. Plumb Rovana PSD
182. Pop Andrei PSD
183. Pop Georgian PSD
184. Pop Tudor Rareș USR
185. Popa Florin PSD
186. Popa Mihai Valentin PSD
187. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
188. Popescu Mariana-Venera Minoritati
189. Popescu Nicolae-Daniel USR
190. Popescu Virgil-Daniel PNL
191. Predoiu Marian-Cătălin PNL
192. Presură Alexandra PSD
193. Prisnel Adrian-Claudiu USR
194. Prună Cristina-Mădălina USR
195. Radu Anișoara PSD
196. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
197. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
198. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
199. Rădulescu Dan-Răzvan USR
200. Răduț Violeta PSD
201. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
202. Roman Florin-Claudiu PNL
203. Roman Ioan Sorin PSD
204. Roșca Lucreția PSD
205. Rotaru Alexandru PSD
206. Săftoiu Ana Adriana PNL
207. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
208. Sebestyén Csaba-István UDMR
209. Seidler Cristian-Gabriel USR
210. Seres Dénes UDMR
211. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
212. Simion Lucian-Eduard PSD
213. Simionca Ionuț PMP
214. Simonis Alfred - Robert PSD
215. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
216. Solomon Adrian PSD
217. Spânu Ion PSD
218. Stamatian Vasile-Florin PNL
219. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
220. Stancu Florinel PSD
221. Stativă Irinel Ioan PSD
222. Stănescu Alexandru PSD
223. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
224. Suciu Matei PSD
225. Suciu Vasile-Daniel PSD
226. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
227. Szabó Ödön UDMR
228. Șarapatin Elvira PSD
229. Șerban Ciprian-Constantin PSD
230. Șișcu George PNL
231. Șotcan Theodora PSD
232. Șova Lucian PSD
233. Șovăială Constantin PNL
234. Ștefan Corneliu PSD
235. Ștefan Ion PNL
236. Ștefan Viorel PSD
237. Tănăsescu Alina-Elena PSD
238. Teiș Alina PSD
239. Terea Ioan PSD
240. Tîlvăr Angel PSD
241. Todor Adrian PSD
242. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
243. Toma Ilie PSD
244. Tripa Florin-Dan PSD
245. Tudor Beatrice PSD
246. Turcan Raluca PNL
247. Turcescu Robert-Nicolae PMP
248. Tușa Adriana Diana PSD
249. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
250. Ursu Răzvan-Ion PSD
251. Vasile Daniel Minoritati
252. Vasilescu Lia Olguța PSD
253. Vass Levente UDMR
254. Velcea Nicolae PSD
255. Vișan George-Gabriel PSD
256. Vîlceanu Dan PNL
257. Vîrză Mihăiță PSD
258. Vlad Sergiu Cosmin USR
259. Vlase Petru Gabriel PSD
260. Vlăducă Oana-Silvia PSD
261. Voicu Mihai Alexandru PNL
262. Vosganian Varujan ALDE
263. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
264. Weber Mihai PSD
265. Zainea Cornel USR
266. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
267. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 decembrie 2018, 2:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro