Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.12.2017 > 09:52 Versiunea pentru printare
Marți, 19 decembrie 2017, ora 09:52

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Amr art.18/1 PLx 471/2017
PL 471/2017 privind aprobarea Programului de susținere a crescătorilor de suine pentru activitatea de reproducție
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:134 78 21 12 9 5 5 4
- voturi pentru (DA):120 77 20 - 9 5 5 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:13 - 1 12 - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Benga Tudor - Vlad USR Abținere
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bode Lucian Nicolae PNL DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR Abținere
21. Budăi Marius-Constantin PSD DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Căciulă Aurel PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Chichirău Cosette-Paula USR Abținere
29. Chiriac Viorel PSD DA
30. Ciocan Dan PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Codreanu Constantin PMP DA
36. Cosma Lavinia-Corina USR Abținere
37. Cristache Cătălin PMP DA
38. Csép Éva-Andrea UDMR DA
39. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
40. Cupă Ion ALDE DA
41. Dinu Cristina-Elena PSD DA
42. Dobre Victor Paul PNL DA
43. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR Abținere
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Farago Petru UDMR DA
48. Fădor Angelica PNL DA
49. Floroiu Ionel PSD DA
50. Furtună Mirela PSD -
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Gavrilă Camelia PSD DA
53. Găină Mihăiță PSD DA
54. Gherman Dumitru PSD DA
55. Gudu Vasile PNL DA
56. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
57. Iancu Iulian PSD DA
58. Ignat Miron Minoritati DA
59. Intotero Natalia-Elena PSD DA
60. Ioniță Antoneta PNL DA
61. Itu Cornel PSD DA
62. Iurișniți Cristina-Ionela USR Abținere
63. Lazăr Sorin PSD DA
64. Longher Victoria Minoritati DA
65. Lovin Dumitru ALDE DA
66. Macovei Silviu Nicu PSD DA
67. Manole Petre-Florin PSD DA
68. Marica Petru-Sorin PSD DA
69. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
70. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
71. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
72. Mînzatu Roxana PSD DA
73. Mohaci Mihai PSD DA
74. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
75. Moșteanu Liviu-Ionuț USR Abținere
76. Munteanu Ioan PSD DA
77. Mușoiu Ștefan PSD DA
78. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
79. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR Abținere
80. Neagu Nicolae PNL DA
81. Neață Eugen PSD DA
82. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
83. Nicolae Andrei PSD DA
84. Niță Nicu PSD DA
85. Nosa Iuliu PSD DA
86. Olteanu Daniel PNL DA
87. Oteșanu Daniela PSD DA
88. Palăr Ionel PNL DA
89. Paraschiv Rodica PSD DA
90. Pașcan Emil-Marius PMP DA
91. Pau Radu - Adrian PSD DA
92. Păle Dănuț PSD DA
93. Pop Andrei PSD DA
94. Pop Georgian PSD DA
95. Presură Alexandra PSD DA
96. Prună Cristina-Mădălina USR Abținere
97. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
98. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
99. Răduț Violeta PSD DA
100. Rodeanu Bogdan-Ionel USR Abținere
101. Roman Florin-Claudiu PNL Abținere
102. Roman Ioan Sorin PSD DA
103. Romanescu Cristinel PNL DA
104. Rotaru Alexandru PSD DA
105. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
106. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
107. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
108. Simion Lucian-Eduard PSD DA
109. Simionca Ionuț PMP DA
110. Simonis Alfred - Robert PSD DA
111. Stancu Florinel PSD DA
112. Stănescu Alexandru PSD DA
113. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
114. Szabó Ödön UDMR DA
115. Șarapatin Elvira PSD DA
116. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
117. Șotcan Theodora PSD DA
118. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
119. Teiș Alina PSD DA
120. Terea Ioan PSD DA
121. Todor Adrian PSD DA
122. Toma Ilie PSD DA
123. Tripa Florin-Dan PSD DA
124. Tudor Beatrice PSD DA
125. Turcan Raluca PNL DA
126. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
127. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
128. Velcea Nicolae PSD DA
129. Vlad Sergiu Cosmin USR Abținere
130. Vlase Petru Gabriel PSD DA
131. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
132. Zainea Cornel USR Abținere
133. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 28 mai 2018, 0:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro