Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.12.2017 > 11:22 Versiunea pentru printare
Marți, 19 decembrie 2017, ora 11:22

Subiect vot: Retrimitere la comisie PHCD 51/2017
PHC 51/2017 privind modificarea și completarea Regulamentului Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:124 60 26 13 9 4 4 5 3
- voturi pentru (DA):48 - 26 13 - - 4 2 3
- voturi împotrivă (NU):76 60 - - 9 4 - 3 -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD NU
5. Apjok Norbert UDMR NU
6. Axinte Vasile PSD NU
7. Balan Ioan PNL DA
8. Bejinariu Eugen PSD NU
9. Benedek Zacharie UDMR NU
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Benkő Erika UDMR NU
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
17. Bontea Vlad PSD NU
18. Borza Remus-Adrian - DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bran Ioana PSD NU
21. Bucura-Oprescu Simona PSD NU
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Calotă Florică Ică ALDE NU
25. Căciulă Aurel PSD NU
26. Călin Ion PSD NU
27. Cherecheș Florica PNL DA
28. Chichirău Cosette-Paula USR DA
29. Chiriac Viorel PSD NU
30. Cîtea Vasile PSD NU
31. Cobuz Maricela PSD NU
32. Cocoș Vasile PSD NU
33. Cosma Lavinia-Corina USR DA
34. Cristache Cătălin PMP DA
35. Csép Éva-Andrea UDMR NU
36. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
37. Cupă Ion ALDE NU
38. Dinu Cristina-Elena PSD NU
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
41. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
42. Floroiu Ionel PSD NU
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Gavrilă Camelia PSD NU
45. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
46. Gherman Dumitru PSD NU
47. Ghilea Găvrilă PNL DA
48. Gudu Vasile PNL DA
49. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
50. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
51. Ioniță Antoneta PNL DA
52. Itu Cornel PSD NU
53. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
54. Lupașcu Costel PSD NU
55. Lupescu Dumitru USR DA
56. Magyar Loránd-Bálint UDMR NU
57. Manole Petre-Florin PSD NU
58. Mareș Mara PNL DA
59. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD NU
60. Mărgărit Mitică-Marius PSD NU
61. Meiroșu Marilena-Emilia PSD NU
62. Mihalescul Dumitru PNL DA
63. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
64. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
65. Mușoiu Ștefan PSD NU
66. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
67. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
68. Neață Eugen PSD NU
69. Nechifor Cătălin-Ioan PSD NU
70. Nicolae Andrei PSD NU
71. Niță Mihai ALDE NU
72. Olar Corneliu PNL DA
73. Olteanu Daniel PNL DA
74. Oprea Dumitru PNL DA
75. Palăr Ionel PNL DA
76. Pambuccian Varujan Minoritati NU
77. Paraschiv Rodica PSD NU
78. Pașcan Emil-Marius PMP DA
79. Păle Dănuț PSD NU
80. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati NU
81. Petric Octavian PSD NU
82. Pop Andrei PSD NU
83. Pop Georgian PSD NU
84. Popa Florin PSD NU
85. Presură Alexandra PSD NU
86. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
87. Prună Cristina-Mădălina USR DA
88. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
89. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
90. Răduț Violeta PSD NU
91. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
92. Roman Florin-Claudiu PNL DA
93. Romanescu Cristinel PNL DA
94. Roșca Lucreția PSD NU
95. Rotaru Alexandru PSD NU
96. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
97. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
98. Seres Dénes UDMR NU
99. Simion Lucian-Eduard PSD NU
100. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
101. Solomon Adrian PSD NU
102. Stancu Florinel PSD NU
103. Stativă Irinel Ioan PSD NU
104. Szabó Ödön UDMR NU
105. Șerban Ciprian-Constantin PSD NU
106. Șotcan Theodora PSD NU
107. Ștefan Corneliu PSD NU
108. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
109. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
110. Teiș Alina PSD NU
111. Todor Adrian PSD NU
112. Toma Ilie PSD NU
113. Tripa Florin-Dan PSD NU
114. Tudor Beatrice PSD NU
115. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
116. Vasilescu Lia Olguța PSD NU
117. Vass Levente UDMR NU
118. Velcea Nicolae PSD NU
119. Vișan George-Gabriel PSD NU
120. Vîlceanu Dan PNL DA
121. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
122. Vlase Petru Gabriel PSD NU
123. Vlăducă Oana-Silvia PSD NU
124. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 15 august 2018, 10:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro