Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.12.2017 > 11:25 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 decembrie 2017, ora 11:25

Poziție pe
ordinea de zi:
31
Subiect vot: Retrimitere la comisie PLx 310/2017
PL 310/2017 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.59/2017 privind modificarea și completarea unor acte normative din domeniul pensiilor de serviciu
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:104 61 19 5 2 4 2 8 3
- voturi pentru (DA):101 59 19 5 2 4 2 7 3
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Andrușcă Dănuț PSD DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Bălănescu Alexandru PSD DA
7. Bica Dănuț PNL DA
8. Bichineț Corneliu PMP DA
9. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Borza Remus-Adrian - DA
12. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bran Ioana PSD DA
15. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
16. Burciu Cristina PSD DA
17. Calista Mara-Daniela PNL DA
18. Calotă Florică Ică ALDE DA
19. Căciulă Aurel PSD DA
20. Călin Ion PSD DA
21. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
22. Cherecheș Viorica PNL DA
23. Chiriac Viorel PSD DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Ciuhodaru Tudor PSD DA
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Dîrzu Ioan PSD DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
31. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
32. Drulă Cătălin USR DA
33. Dunava Costel Neculai PSD DA
34. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
35. Floroiu Ionel PSD DA
36. Furic Iarco Minoritati DA
37. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
38. Gherman Dumitru PSD DA
39. Ghilea Găvrilă PNL DA
40. Goga Octavian PSD NU
41. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
42. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
43. Iancu Iulian PSD DA
44. Ibram Iusein Minoritati DA
45. Iftimie Neculai PSD DA
46. Ignat Miron Minoritati DA
47. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
48. Intotero Natalia-Elena PSD DA
49. Itu Cornel PSD DA
50. Lazăr Sorin PSD DA
51. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
52. Longher Victoria Minoritati -
53. Lungu Tudorița PNL DA
54. Lupașcu Costel PSD DA
55. Manole Petre-Florin PSD DA
56. Marica Petru-Sorin PSD DA
57. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
58. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
59. Mînzatu Roxana PSD DA
60. Mohaci Mihai PSD DA
61. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
62. Mușoiu Ștefan PSD DA
63. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
64. Neagu Nicolae PNL DA
65. Neață Eugen PSD DA
66. Nicolae Andrei PSD DA
67. Niță Mihai ALDE DA
68. Niță Nicu PSD DA
69. Nosa Iuliu PSD DA
70. Olteanu Daniel PNL DA
71. Oprea Dumitru PNL DA
72. Oteșanu Daniela PSD DA
73. Pambuccian Varujan Minoritati DA
74. Paraschiv Rodica PSD DA
75. Păle Dănuț PSD DA
76. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
77. Petric Octavian PSD DA
78. Pop Andrei PSD DA
79. Pop Georgian PSD DA
80. Popa Florin PSD DA
81. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
82. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
83. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
84. Rotaru Alexandru PSD DA
85. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
86. Simionca Ionuț PMP DA
87. Simonis Alfred - Robert PSD DA
88. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
89. Stancu Florinel PSD DA
90. Stativă Irinel Ioan PSD Abținere
91. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
92. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
93. Șotcan Theodora PSD DA
94. Șovăială Constantin PNL DA
95. Terea Ioan PSD DA
96. Tripa Florin-Dan PSD DA
97. Tudor Beatrice PSD DA
98. Varga Vasile PNL DA
99. Vișan George-Gabriel PSD DA
100. Vîlceanu Dan PNL DA
101. Vîrză Mihăiță PSD DA
102. Vlase Petru Gabriel PSD DA
103. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
104. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 aprilie 2018, 20:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro