Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.12.2017 > 12:38 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 decembrie 2017, ora 12:38

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:202 108 39 18 10 6 10 7 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Anastase Roberta Alma PNL
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Apjok Norbert UDMR
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Bejinariu Eugen PSD
13. Bende Sándor UDMR
14. Benedek Zacharie UDMR
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Bica Dănuț PNL
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
19. Boboc Valentin Gabriel PSD
20. Bodea Marius PNL
21. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
23. Bontea Vlad PSD
24. Botez Mihai-Cătălin USR
25. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
26. Bran Ioana PSD
27. Bucura-Oprescu Simona PSD
28. Budăi Marius-Constantin PSD
29. Buicu Corneliu-Florin PSD
30. Bumb Sorin-Ioan PNL
31. Burciu Cristina PSD
32. Calista Mara-Daniela PNL
33. Calotă Florică Ică ALDE
34. Căciulă Aurel PSD
35. Călin Ion PSD
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
37. Căruceru Aida-Cristina PSD
38. Cherecheș Viorica PNL
39. Chichirău Cosette-Paula USR
40. Chiriac Viorel PSD
41. Ciocan Dan PSD
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD
43. Ciuhodaru Tudor PSD
44. Cobuz Maricela PSD
45. Cocoș Vasile PSD
46. Codreanu Constantin PMP
47. Cosma Andreea PSD
48. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
49. Cristache Cătălin PMP
50. Csép Éva-Andrea UDMR
51. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
52. Culeafă Mihai PNL
53. Cupă Ion ALDE
54. Dan Nicușor Daniel USR
55. Dinu Cristina-Elena PSD
56. Dîrzu Ioan PSD
57. Dobre Victor Paul PNL
58. Dobrică Ionela Viorela PSD
59. Dobrovie Matei-Adrian USR
60. Dohotaru Adrian-Octavian -
61. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
62. Drulă Cătălin USR
63. Dunava Costel Neculai PSD
64. Duruș Vlad-Emanuel USR
65. Erdei Dolóczki István UDMR
66. Farago Petru UDMR
67. Floroiu Ionel PSD
68. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
69. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
70. Găină Mihăiță PSD
71. Gheorghe Andrei Daniel PNL
72. Gherman Dumitru PSD
73. Ghilea Găvrilă PNL
74. Gilia Claudia PSD
75. Goga Octavian PSD
76. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
77. Halici Nicușor PSD
78. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
79. Holban Georgeta-Carmen PSD
80. Iancu Iulian PSD
81. Iancu Marius-Ionel PSD
82. Iftimie Neculai PSD
83. Ignat Miron Minoritati
84. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
85. Intotero Natalia-Elena PSD
86. Ion Stelian-Cristian USR
87. Ioniță Antoneta PNL
88. Itu Cornel PSD
89. Korodi Attila UDMR
90. Lazăr Sorin PSD
91. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
92. Longher Victoria Minoritati
93. Magyar Loránd-Bálint UDMR
94. Manole Petre-Florin PSD
95. Marica Petru-Sorin PSD
96. Márton Árpád-Francisc UDMR
97. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
98. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
99. Mînzatu Roxana PSD
100. Mocioalcă Ion PSD
101. Mohaci Mihai PSD
102. Moldovan Sorin-Dan PNL
103. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
104. Munteanu Ioan PSD
105. Mușoiu Ștefan PSD
106. Nasra Gabriel-Horia PSD
107. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
108. Neagu Nicolae PNL
109. Neață Eugen PSD
110. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
111. Nicolae Andrei PSD
112. Nistor Laurențiu PSD
113. Niță Mihai ALDE
114. Nosa Iuliu PSD
115. Olar Corneliu PNL
116. Olteanu Daniel PNL
117. Oprea Dumitru PNL
118. Oros Nechita-Adrian PNL
119. Oteșanu Daniela PSD
120. Palăr Ionel PNL
121. Pană Adriana-Doina PSD
122. Paraschiv Rodica PSD
123. Pașcan Emil-Marius PMP
124. Pau Radu - Adrian PSD
125. Păle Dănuț PSD
126. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
127. Petric Octavian PSD
128. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
129. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
130. Pop Andrei PSD
131. Pop Georgian PSD
132. Pop Tudor Rareș USR
133. Popa Florin PSD
134. Popa Mihai Valentin PSD
135. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
136. Popescu Nicolae-Daniel USR
137. Popescu Pavel PNL
138. Popescu Virgil-Daniel PNL
139. Preda Cezar-Florin PNL
140. Predoiu Marian-Cătălin PNL
141. Presură Alexandra PSD
142. Prisnel Adrian-Claudiu USR
143. Prună Cristina-Mădălina USR
144. Radu Anișoara PSD
145. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
146. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
147. Răduț Violeta PSD
148. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
149. Roman Florin-Claudiu PNL
150. Roman Ioan Sorin PSD
151. Romanescu Cristinel PNL
152. Roșca Lucreția PSD
153. Rotaru Alexandru PSD
154. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
155. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
156. Seidler Cristian-Gabriel USR
157. Seres Dénes UDMR
158. Simion Lucian-Eduard PSD
159. Simionca Ionuț PMP
160. Simonis Alfred - Robert PSD
161. Sitterli Ovidiu-Ioan -
162. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
163. Stamatian Vasile-Florin PNL
164. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
165. Stancu Florinel PSD
166. Stativă Irinel Ioan PSD
167. Stănescu Alexandru PSD
168. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
169. Suciu Vasile-Daniel PSD
170. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
171. Șarapatin Elvira PSD
172. Șerban Ciprian-Constantin PSD
173. Șișcu George PNL
174. Șovăială Constantin PNL
175. Ștefan Corneliu PSD
176. Ștefan Ion PNL
177. Ștefan Viorel PSD
178. Tabugan Ion PMP
179. Tănăsescu Alina-Elena PSD
180. Terea Ioan PSD
181. Tîlvăr Angel PSD
182. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
183. Toma Ilie PSD
184. Tripa Florin-Dan PSD
185. Tudor Beatrice PSD
186. Turcescu Robert-Nicolae PMP
187. Ursu Răzvan-Ion PSD
188. Varga Glad-Aurel PNL
189. Varga Vasile PNL
190. Vasile Daniel Minoritati
191. Văcaru Alin Vasile -
192. Velcea Nicolae PSD
193. Vișan George-Gabriel PSD
194. Vîlceanu Dan PNL
195. Vîrză Mihăiță PSD
196. Vlad Sergiu Cosmin USR
197. Vlase Petru Gabriel PSD
198. Vlăducă Oana-Silvia PSD
199. Voicu Mihai Alexandru PNL
200. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
201. Weber Mihai PSD
202. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 decembrie 2018, 1:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro