Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.12.2017 > 09:38 Versiunea pentru printare
Joi, 21 decembrie 2017, ora 09:38

Subiect vot: Introducere pe ordine de zi PHCD 108/2017
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:127 58 35 7 13 3 5 6
- voturi pentru (DA):126 58 35 7 13 3 4 6
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Apjok Norbert UDMR DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Bende Sándor UDMR DA
8. Benkő Erika UDMR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
17. Buican Cristian PNL DA
18. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Burciu Cristina PSD DA
21. Calista Mara-Daniela PNL DA
22. Căciulă Aurel PSD DA
23. Călin Ion PSD DA
24. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Ciuhodaru Tudor PSD DA
29. Cîtea Vasile PSD DA
30. Cobuz Maricela PSD DA
31. Cosma Andreea PSD DA
32. Cosma Lavinia-Corina USR DA
33. Cristache Cătălin PMP DA
34. Csép Éva-Andrea UDMR DA
35. Csoma Botond UDMR DA
36. Cupă Ion ALDE DA
37. Cupșa Ioan PNL DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
41. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
42. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
43. Drulă Cătălin USR DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Farago Petru UDMR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Gavrilă Camelia PSD DA
50. Georgescu Nicolae PSD DA
51. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
52. Gheorghiu Bogdan PNL DA
53. Gherman Dumitru PSD DA
54. Ghilea Găvrilă PNL DA
55. Giugea Nicolae PNL DA
56. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
57. Gudu Vasile PNL DA
58. Ibram Iusein Minoritati DA
59. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
60. Intotero Natalia-Elena PSD DA
61. Ioniță Antoneta PNL DA
62. Itu Cornel PSD DA
63. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
64. Korodi Attila UDMR DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
67. Longher Victoria Minoritati DA
68. Lungu Tudorița PNL DA
69. Macovei Silviu Nicu PSD DA
70. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
71. Manole Petre-Florin PSD DA
72. Marica Petru-Sorin PSD DA
73. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
74. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
75. Mînzatu Roxana PSD DA
76. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
77. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
78. Neață Eugen PSD DA
79. Nicoară Romeo Florin PNL DA
80. Nistor Laurențiu PSD DA
81. Niță Mihai ALDE DA
82. Niță Nicu PSD DA
83. Olar Corneliu PNL DA
84. Olteanu Daniel PNL DA
85. Palăr Ionel PNL DA
86. Paraschiv Rodica PSD DA
87. Pașcan Emil-Marius PMP NU
88. Păle Dănuț PSD DA
89. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
90. Pop Georgian PSD DA
91. Popa Florin PSD DA
92. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
93. Popescu Pavel PNL DA
94. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
95. Prună Cristina-Mădălina USR DA
96. Radu Anișoara PSD DA
97. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
98. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
99. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
100. Răduț Violeta PSD DA
101. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
102. Roman Florin-Claudiu PNL DA
103. Roman Ioan Sorin PSD DA
104. Romanescu Cristinel PNL DA
105. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
106. Seres Dénes UDMR DA
107. Simionca Ionuț PMP DA
108. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
109. Stancu Florinel PSD DA
110. Stativă Irinel Ioan PSD DA
111. Stănescu Alexandru PSD DA
112. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
113. Șarapatin Elvira PSD DA
114. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
115. Șișcu George PNL DA
116. Șotcan Theodora PSD DA
117. Șovăială Constantin PNL DA
118. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
119. Teiș Alina PSD DA
120. Tomac Eugen PMP DA
121. Tudor Beatrice PSD DA
122. Turcan Raluca PNL DA
123. Varga Vasile PNL DA
124. Vass Levente UDMR DA
125. Vlase Petru Gabriel PSD DA
126. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
127. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 19:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro