Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.12.2017 > 09:44 Versiunea pentru printare
Joi, 21 decembrie 2017, ora 09:44

Poziție pe
ordinea de zi:
21
Subiect vot: Retrimitere la comisie PLx 349/2017
PL 349/2017 privind aprobarea Ordonanței Guvernului nr.25/2017 pentru modificarea și completarea Legii nr.227/2015 privind Codul fiscal
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:134 63 33 8 15 4 5 6
- voturi pentru (DA):133 63 33 8 15 4 4 6
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Antal István-János UDMR DA
3. Apjok Norbert UDMR DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Benkő Erika UDMR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Buican Cristian PNL DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Căciulă Aurel PSD DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
27. Cherecheș Florica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Ciocan Dan PSD DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Ciuhodaru Tudor PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cosma Andreea PSD DA
35. Cosma Lavinia-Corina USR DA
36. Csép Éva-Andrea UDMR DA
37. Csoma Botond UDMR DA
38. Cupă Ion ALDE DA
39. Cupșa Ioan PNL DA
40. Dîrzu Ioan PSD DA
41. Dobre Victor Paul PNL DA
42. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
43. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
44. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
45. Drulă Cătălin USR DA
46. Dunava Costel Neculai PSD DA
47. Farago Petru UDMR DA
48. Fădor Angelica PNL DA
49. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Gavrilă Camelia PSD DA
52. Georgescu Nicolae PSD DA
53. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
54. Gheorghiu Bogdan PNL DA
55. Gherman Dumitru PSD DA
56. Ghilea Găvrilă PNL DA
57. Giugea Nicolae PNL DA
58. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
59. Gudu Vasile PNL DA
60. Ibram Iusein Minoritati DA
61. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
62. Intotero Natalia-Elena PSD DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
65. Korodi Attila UDMR DA
66. Lazăr Sorin PSD DA
67. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
68. Longher Victoria Minoritati DA
69. Lovin Dumitru ALDE DA
70. Lungu Tudorița PNL DA
71. Lupașcu Costel PSD DA
72. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
73. Manole Petre-Florin PSD DA
74. Marica Petru-Sorin PSD DA
75. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
76. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
77. Mihalescul Dumitru PNL DA
78. Mînzatu Roxana PSD DA
79. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
80. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
81. Neață Eugen PSD DA
82. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
83. Nicoară Romeo Florin PNL DA
84. Nicolicea Eugen PSD DA
85. Nistor Laurențiu PSD DA
86. Niță Mihai ALDE DA
87. Niță Nicu PSD DA
88. Olteanu Daniel PNL DA
89. Oprea Dumitru PNL DA
90. Palăr Ionel PNL DA
91. Paraschiv Rodica PSD DA
92. Pașcan Emil-Marius PMP NU
93. Păle Dănuț PSD DA
94. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
95. Pop Georgian PSD DA
96. Popa Florin PSD DA
97. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
98. Popescu Pavel PNL DA
99. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
100. Prună Cristina-Mădălina USR DA
101. Radu Anișoara PSD DA
102. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
103. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
104. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
105. Răduț Violeta PSD DA
106. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
107. Roman Florin-Claudiu PNL DA
108. Roman Ioan Sorin PSD DA
109. Romanescu Cristinel PNL DA
110. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
111. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
112. Seres Dénes UDMR DA
113. Simionca Ionuț PMP DA
114. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
115. Stancu Florinel PSD DA
116. Stativă Irinel Ioan PSD DA
117. Stănescu Alexandru PSD DA
118. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
119. Szabó Ödön UDMR DA
120. Șarapatin Elvira PSD DA
121. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
122. Șotcan Theodora PSD DA
123. Șovăială Constantin PNL DA
124. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
125. Teiș Alina PSD DA
126. Toma Ilie PSD DA
127. Tomac Eugen PMP DA
128. Tudor Beatrice PSD DA
129. Turcan Raluca PNL DA
130. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
131. Varga Vasile PNL DA
132. Vass Levente UDMR DA
133. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 3:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro