Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.12.2017 > 10:12 Versiunea pentru printare
Vineri, 22 decembrie 2017, ora 10:12

Poziție pe
ordinea de zi:
3
Subiect vot: Retrimitere la comisie PLx 411/2017
PL 411/2017 Lege pentru modificarea și completarea Legii nr. 202/1998 privind organizarea Monitorului Oficial al României
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:132 81 24 8 8 5 2 2 2
- voturi pentru (DA):36 - 24 8 - - 2 1 1
- voturi împotrivă (NU):96 81 - - 8 5 - 1 1
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andrușcă Dănuț PSD NU
4. Anton Anton ALDE NU
5. Axinte Vasile PSD NU
6. Balan Ioan PNL DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD NU
8. Bejinariu Eugen PSD NU
9. Bende Sándor UDMR NU
10. Benedek Zacharie UDMR NU
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
13. Bogaciu Alexandra-Corina PSD NU
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
15. Bontea Vlad PSD NU
16. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
17. Borza Remus-Adrian - NU
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Bran Ioana PSD NU
20. Budăi Marius-Constantin PSD NU
21. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
22. Burciu Cristina PSD NU
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Calotă Florică Ică ALDE NU
25. Căciulă Aurel PSD NU
26. Călin Ion PSD NU
27. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
28. Ciuhodaru Tudor PSD NU
29. Cîtea Vasile PSD NU
30. Cobuz Maricela PSD NU
31. Cocoș Vasile PSD NU
32. Codreanu Constantin PMP DA
33. Csép Éva-Andrea UDMR NU
34. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
35. Cupă Ion ALDE NU
36. Dinu Cristina-Elena PSD NU
37. Dîrzu Ioan PSD NU
38. Dobre Victor Paul PNL DA
39. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
40. Drulă Cătălin USR DA
41. Dunava Costel Neculai PSD NU
42. Erdei Dolóczki István UDMR NU
43. Farago Petru UDMR NU
44. Floroiu Ionel PSD NU
45. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD NU
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gavrilă Camelia PSD NU
48. Georgescu Nicolae PSD NU
49. Giugea Nicolae PNL DA
50. Gudu Vasile PNL DA
51. Havrici Emanuel-Iuliu PSD NU
52. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
53. Iancu Iulian PSD NU
54. Iancu Marius-Ionel PSD NU
55. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD NU
56. Intotero Natalia-Elena PSD NU
57. Ionescu George PNL DA
58. Itu Cornel PSD NU
59. Korodi Attila UDMR NU
60. Lazăr Sorin PSD NU
61. Lupașcu Costel PSD NU
62. Lupescu Dumitru USR DA
63. Macovei Silviu Nicu PSD NU
64. Manole Petre-Florin PSD NU
65. Marica Petru-Sorin PSD NU
66. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
67. Meiroșu Marilena-Emilia PSD NU
68. Mihalescul Dumitru PNL DA
69. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD NU
70. Mohaci Mihai PSD NU
71. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
72. Munteanu Ioan PSD NU
73. Mușoiu Ștefan PSD NU
74. Neagu Nicolae PNL DA
75. Neață Eugen PSD NU
76. Nechifor Cătălin-Ioan PSD NU
77. Nicolae Andrei PSD NU
78. Nistor Laurențiu PSD NU
79. Niță Mihai ALDE NU
80. Niță Nicu PSD NU
81. Nosa Iuliu PSD NU
82. Oteșanu Daniela PSD NU
83. Pană Adriana-Doina PSD NU
84. Paraschiv Rodica PSD NU
85. Pașcan Emil-Marius PMP DA
86. Păle Dănuț PSD NU
87. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati NU
88. Petric Octavian PSD NU
89. Plumb Rovana PSD NU
90. Pop Andrei PSD NU
91. Pop Georgian PSD NU
92. Pop Tudor Rareș USR DA
93. Popa Florin PSD NU
94. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
95. Popescu Pavel PNL DA
96. Preda Cezar-Florin PNL DA
97. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
98. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
99. Rădulescu Alexandru PSD NU
100. Răduț Violeta PSD NU
101. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
102. Romanescu Cristinel PNL DA
103. Roșca Lucreția PSD NU
104. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
105. Seres Dénes UDMR NU
106. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
107. Simonis Alfred - Robert PSD NU
108. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
109. Solomon Adrian PSD NU
110. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
111. Stancu Florinel PSD NU
112. Stănescu Alexandru PSD NU
113. Suciu Matei PSD NU
114. Șarapatin Elvira PSD NU
115. Șerban Ciprian-Constantin PSD NU
116. Șișcu George PNL DA
117. Șotcan Theodora PSD NU
118. Șovăială Constantin PNL DA
119. Ștefan Ion PNL DA
120. Ștefan Viorel PSD NU
121. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
122. Teiș Alina PSD NU
123. Terea Ioan PSD NU
124. Toma Ilie PSD NU
125. Tripa Florin-Dan PSD NU
126. Tudor Beatrice PSD NU
127. Turcan Raluca PNL DA
128. Ursu Răzvan-Ion PSD NU
129. Varga Vasile PNL DA
130. Velcea Nicolae PSD NU
131. Vîlceanu Dan PNL DA
132. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 18 octombrie 2018, 9:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro