Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.02.2018 > 16:30 Versiunea pentru printare
Luni, 5 februarie 2018, ora 16:30

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 394/2013 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.80/2013 privind taxele judiciare de timbru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:193 100 35 19 9 8 6 11 5
- voturi pentru (DA):191 100 35 17 9 8 6 11 5
- voturi împotrivă (NU):1 - - 1 - - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Antal István-János UDMR DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Banias Mircea Marius - DA
12. Bălănescu Alexandru PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Benkő Erika UDMR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
22. Borza Remus-Adrian - DA
23. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
24. Botez Mihai-Cătălin USR DA
25. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
26. Budăi Marius-Constantin PSD DA
27. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
28. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
29. Burciu Cristina PSD DA
30. Calista Mara-Daniela PNL DA
31. Calotă Florică Ică ALDE DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
35. Cherecheș Florica PNL DA
36. Chiriac Viorel PSD DA
37. Ciocan Dan PSD DA
38. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
39. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
40. Cîtea Vasile PSD DA
41. Cocoș Vasile PSD DA
42. Codreanu Constantin PMP DA
43. Cosma Andreea PSD DA
44. Csép Éva-Andrea UDMR DA
45. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
46. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
47. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
48. Culeafă Mihai PNL DA
49. Cupă Ion ALDE DA
50. Dehelean Silviu USR DA
51. Dinu Cristina-Elena PSD DA
52. Dîrzu Ioan PSD DA
53. Dobre Mircea-Titus PSD DA
54. Dobre Victor Paul PNL DA
55. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
56. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
57. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
58. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
59. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
60. Drulă Cătălin USR NU
61. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
62. Dunava Costel Neculai PSD DA
63. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
64. Erdei Dolóczki István UDMR DA
65. Fădor Angelica PNL DA
66. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
67. Floroiu Ionel PSD DA
68. Furic Iarco Minoritati DA
69. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
70. Gavrilă Camelia PSD DA
71. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
72. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
73. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
74. Gherman Dumitru PSD DA
75. Ghilea Găvrilă PNL DA
76. Gilia Claudia PSD DA
77. Giugea Nicolae PNL DA
78. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
79. Gudu Vasile PNL DA
80. Halici Nicușor PSD DA
81. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
82. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
83. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
84. Huncă Mihaela PSD DA
85. Ibram Iusein Minoritati DA
86. Ignat Miron Minoritati DA
87. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
88. Ion Stelian-Cristian USR DA
89. Iordache Florin PSD DA
90. Itu Cornel PSD DA
91. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
92. Jivan Luminița-Maria PSD DA
93. Kelemen Hunor UDMR DA
94. Lazăr Sorin PSD DA
95. Lovin Dumitru ALDE DA
96. Lungu Tudorița PNL DA
97. Lupașcu Costel PSD DA
98. Macovei Silviu Nicu PSD DA
99. Manole Petre-Florin PSD DA
100. Mareș Mara PNL DA
101. Marica Petru-Sorin PSD DA
102. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
103. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
104. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
105. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
106. Mînzatu Roxana PSD DA
107. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
108. Mohaci Mihai PSD DA
109. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
110. Movilă Petru PMP DA
111. Mușoiu Ștefan PSD DA
112. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
113. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
114. Neagu Nicolae PNL DA
115. Neață Eugen PSD DA
116. Nicoară Romeo Florin PNL DA
117. Nicolicea Eugen PSD DA
118. Niță Mihai ALDE DA
119. Nosa Iuliu PSD DA
120. Olar Corneliu PNL DA
121. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
122. Oros Nechita-Adrian PNL DA
123. Oteșanu Daniela PSD DA
124. Palăr Ionel PNL DA
125. Pană Adriana-Doina PSD DA
126. Paraschiv Rodica PSD DA
127. Pașcan Emil-Marius PMP DA
128. Pau Radu - Adrian PSD DA
129. Păle Dănuț PSD DA
130. Petcu Toma-Florin ALDE DA
131. Petrea Gabriel PSD DA
132. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
133. Pop Andrei PSD DA
134. Pop Georgian PSD DA
135. Pop Tudor Rareș USR DA
136. Popa Florin PSD DA
137. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
138. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
139. Popescu Pavel PNL DA
140. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
141. Presură Alexandra PSD DA
142. Prisnel Adrian-Claudiu USR Abținere
143. Prună Cristina-Mădălina USR DA
144. Rădulescu Alexandru PSD DA
145. Răduț Violeta PSD DA
146. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
147. Roman Florin-Claudiu PNL DA
148. Roman Ioan Sorin PSD DA
149. Romanescu Cristinel PNL DA
150. Roșca Lucreția PSD DA
151. Rotaru Alexandru PSD DA
152. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
153. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
154. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
155. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
156. Seres Dénes UDMR DA
157. Simionca Ionuț PMP DA
158. Simonis Alfred - Robert PSD DA
159. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
160. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
161. Spânu Ion PSD DA
162. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
163. Stancu Florinel PSD DA
164. Stănescu Alexandru PSD DA
165. Suciu Matei PSD DA
166. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
167. Șarapatin Elvira PSD DA
168. Șișcu George PNL DA
169. Șotcan Theodora PSD DA
170. Șovăială Constantin PNL DA
171. Ștefan Corneliu PSD DA
172. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
173. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
174. Tabugan Ion PMP DA
175. Teiș Alina PSD DA
176. Terea Ioan PSD DA
177. Tîlvăr Angel PSD DA
178. Tudor Beatrice PSD DA
179. Tudose Mihai PSD DA
180. Turcan Raluca PNL DA
181. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
182. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
183. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
184. Vîlceanu Dan PNL DA
185. Vîrză Mihăiță PSD DA
186. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
187. Vlase Petru Gabriel PSD DA
188. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
189. Vosganian Varujan ALDE DA
190. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
191. Zainea Cornel USR DA
192. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
193. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 26 aprilie 2018, 4:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro