Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.02.2018 > 12:06 Versiunea pentru printare
Marți, 6 februarie 2018, ora 12:06

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:212 121 32 18 9 11 8 10 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Antal István-János UDMR
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benga Tudor - Vlad USR
17. Bica Dănuț PNL
18. Birchall Ana PSD
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bode Lucian Nicolae PNL
23. Bodea Marius PNL
24. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
25. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
26. Bontea Vlad PSD
27. Borza Remus-Adrian -
28. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
29. Botez Mihai-Cătălin USR
30. Bran Ioana PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bulai Iulian USR
35. Bumb Sorin-Ioan PNL
36. Burciu Cristina PSD
37. Calista Mara-Daniela PNL
38. Calotă Florică Ică ALDE
39. Căciulă Aurel PSD
40. Călin Ion PSD
41. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
42. Căruceru Aida-Cristina PSD
43. Cherecheș Florica PNL
44. Chichirău Cosette-Paula USR
45. Chiriac Viorel PSD
46. Ciocan Dan PSD
47. Ciofu Tamara-Dorina PSD
48. Ciolacu Ion-Marcel PSD
49. Ciuhodaru Tudor PSD
50. Cocoș Vasile PSD
51. Codreanu Constantin PMP
52. Cristache Cătălin PMP
53. Csép Éva-Andrea UDMR
54. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
55. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
57. Culeafă Mihai PNL
58. Cupă Ion ALDE
59. Dan Nicușor Daniel USR
60. Dehelean Silviu USR
61. Dinu Cristina-Elena PSD
62. Dîrzu Ioan PSD
63. Dobre Mircea-Titus PSD
64. Dobrică Ionela Viorela PSD
65. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
66. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
67. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
68. Drulă Cătălin USR
69. Dumitrache Ileana Cristina PSD
70. Dunava Costel Neculai PSD
71. Duruș Vlad-Emanuel USR
72. Floroiu Ionel PSD
73. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
75. Gavrilă Camelia PSD
76. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
77. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
78. Găină Mihăiță PSD
79. Georgescu Nicolae PSD
80. Gerea Andrei Dominic ALDE
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghe Tinel PNL
83. Gheorghiu Bogdan PNL
84. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
85. Gherman Dumitru PSD
86. Ghilea Găvrilă PNL
87. Gilia Claudia PSD
88. Giugea Nicolae PNL
89. Goga Octavian PSD
90. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
91. Gudu Vasile PNL
92. Halici Nicușor PSD
93. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
94. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
95. Holban Georgeta-Carmen PSD
96. Huncă Mihaela PSD
97. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
98. Iancu Iulian PSD
99. Iftimie Neculai PSD
100. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
101. Ion Stelian-Cristian USR
102. Ionescu George PNL
103. Iordache Florin PSD
104. Itu Cornel PSD
105. Jivan Luminița-Maria PSD
106. Korodi Attila UDMR
107. Lazăr Sorin PSD
108. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
109. Lupașcu Costel PSD
110. Macovei Silviu Nicu PSD
111. Magyar Loránd-Bálint UDMR
112. Manole Petre-Florin PSD
113. Marica Petru-Sorin PSD
114. Mărgărit Mitică-Marius PSD
115. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
116. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
117. Mocioalcă Ion PSD
118. Mohaci Mihai PSD
119. Moldovan Sorin-Dan PNL
120. Mușoiu Ștefan PSD
121. Nasra Gabriel-Horia PSD
122. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
123. Neață Eugen PSD
124. Nicolae Andrei PSD
125. Nistor Laurențiu PSD
126. Nosa Iuliu PSD
127. Olar Corneliu PNL
128. Oprișcan Mihai Doru PNL
129. Oteșanu Daniela PSD
130. Palăr Ionel PNL
131. Pană Adriana-Doina PSD
132. Paraschiv Rodica PSD
133. Pașcan Emil-Marius PMP
134. Pau Radu - Adrian PSD
135. Păle Dănuț PSD
136. Petcu Toma-Florin ALDE
137. Petrea Gabriel PSD
138. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
139. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
140. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
141. Pop Andrei PSD
142. Pop Georgian PSD
143. Pop Tudor Rareș USR
144. Popa Florin PSD
145. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
146. Popescu Nicolae-Daniel USR
147. Prisnel Adrian-Claudiu USR
148. Prișcă Răzvan Sorin PNL
149. Prună Cristina-Mădălina USR
150. Radu Anișoara PSD
151. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
152. Rădulescu Alexandru PSD
153. Răduț Violeta PSD
154. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
155. Roman Florin-Claudiu PNL
156. Roman Ioan Sorin PSD
157. Roșca Lucreția PSD
158. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
159. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
160. Sebestyén Csaba-István UDMR
161. Sefer Cristian-George PMP
162. Seidler Cristian-Gabriel USR
163. Seres Dénes UDMR
164. Simion Lucian-Eduard PSD
165. Simionca Ionuț PMP
166. Simonis Alfred - Robert PSD
167. Sitterli Ovidiu-Ioan -
168. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
169. Solomon Adrian PSD
170. Spânu Ion PSD
171. Stancu Florinel PSD
172. Stativă Irinel Ioan PSD
173. Stănescu Alexandru PSD
174. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
175. Suciu Matei PSD
176. Suciu Vasile-Daniel PSD
177. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
178. Szabó Ödön UDMR
179. Șarapatin Elvira PSD
180. Șerban Ciprian-Constantin PSD
181. Șimon Gheorghe PSD
182. Șotcan Theodora PSD
183. Șovăială Constantin PNL
184. Ștefan Corneliu PSD
185. Ștefan Ion PNL
186. Tabugan Ion PMP
187. Teiș Alina PSD
188. Terea Ioan PSD
189. Tîlvăr Angel PSD
190. Todor Adrian PSD
191. Toma Ilie PSD
192. Tomac Eugen PMP
193. Tripa Florin-Dan PSD
194. Tudor Beatrice PSD
195. Tudose Mihai PSD
196. Turcan Raluca PNL
197. Turcescu Robert-Nicolae PMP
198. Ursu Răzvan-Ion PSD
199. Varga Glad-Aurel PNL
200. Vasile Daniel Minoritati
201. Velcea Nicolae PSD
202. Vexler Silviu Minoritati
203. Vișan George-Gabriel PSD
204. Vlad Sergiu Cosmin USR
205. Vlase Petru Gabriel PSD
206. Vlăducă Oana-Silvia PSD
207. Vosganian Varujan ALDE
208. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
209. Weber Mihai PSD
210. Zainea Cornel USR
211. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
212. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 decembrie 2018, 12:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro