Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.02.2018 > 16:49 Versiunea pentru printare
Luni, 12 februarie 2018, ora 16:49

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:138 73 24 9 9 7 2 11 3
- voturi pentru (DA):135 72 23 9 9 7 2 10 3
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 - - - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Banias Mircea Marius - DA
9. Barna Ilie Dan USR DA
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Bica Dănuț PNL DA
16. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
21. Borza Remus-Adrian - DA
22. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD -
23. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
24. Budăi Marius-Constantin PSD DA
25. Buican Cristian PNL DA
26. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
27. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
28. Burciu Cristina PSD DA
29. Calista Mara-Daniela PNL DA
30. Calotă Florică Ică ALDE DA
31. Căciulă Aurel PSD DA
32. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
33. Cherecheș Viorica PNL DA
34. Chichirău Cosette-Paula USR DA
35. Ciuhodaru Tudor PSD DA
36. Cocoș Vasile PSD DA
37. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
38. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
39. Cupă Ion ALDE DA
40. Dîrzu Ioan PSD DA
41. Dobre Mircea-Titus PSD DA
42. Dobre Victor Paul PNL DA
43. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
44. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
45. Drulă Cătălin USR DA
46. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
47. Dunava Costel Neculai PSD DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Farago Petru UDMR DA
50. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
51. Furic Iarco Minoritati -
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gavrilă Camelia PSD DA
54. Găină Mihăiță PSD DA
55. Georgescu Nicolae PSD DA
56. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
57. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
58. Gheorghe Tinel PNL DA
59. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
60. Gherman Dumitru PSD DA
61. Ghilea Găvrilă PNL DA
62. Gilia Claudia PSD DA
63. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
64. Gudu Vasile PNL DA
65. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
66. Ignat Miron Minoritati DA
67. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
68. Itu Cornel PSD DA
69. Korodi Attila UDMR DA
70. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
71. Lazăr Sorin PSD DA
72. Lupașcu Costel PSD DA
73. Macovei Silviu Nicu PSD DA
74. Mihalescul Dumitru PNL DA
75. Mohaci Mihai PSD DA
76. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
77. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
78. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
79. Neagu Nicolae PNL DA
80. Neață Eugen PSD DA
81. Nicoară Romeo Florin PNL DA
82. Nicolae Andrei PSD DA
83. Niță Mihai ALDE DA
84. Niță Nicu PSD DA
85. Olar Corneliu PNL DA
86. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
87. Oteșanu Daniela PSD DA
88. Pană Adriana-Doina PSD DA
89. Pașcan Emil-Marius PMP DA
90. Păle Dănuț PSD DA
91. Petcu Toma-Florin ALDE DA
92. Petrea Gabriel PSD DA
93. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
94. Petric Octavian PSD DA
95. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
96. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
97. Pop Andrei PSD DA
98. Popa Mihai Valentin PSD DA
99. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
100. Radu Anișoara PSD DA
101. Răduț Violeta PSD DA
102. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
103. Roman Ioan Sorin PSD DA
104. Romanescu Cristinel PNL DA
105. Rotaru Alexandru PSD DA
106. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
107. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
108. Seres Dénes UDMR DA
109. Simion Lucian-Eduard PSD DA
110. Simionca Ionuț PMP DA
111. Simonis Alfred - Robert PSD DA
112. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
113. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
114. Spânu Ion PSD DA
115. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
116. Stancu Florinel PSD DA
117. Stativă Irinel Ioan PSD DA
118. Stănescu Alexandru PSD DA
119. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
120. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
121. Suciu Matei PSD DA
122. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
123. Szabó Ödön UDMR DA
124. Șarapatin Elvira PSD DA
125. Șotcan Theodora PSD DA
126. Ștefan Corneliu PSD DA
127. Ștefan Ion PNL DA
128. Teiș Alina PSD DA
129. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
130. Vasile Daniel Minoritati DA
131. Vexler Silviu Minoritati DA
132. Vîrză Mihăiță PSD DA
133. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
134. Vlase Petru Gabriel PSD DA
135. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
136. Weber Mihai PSD DA
137. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
138. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 12:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro