Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.02.2018 > 12:14 Versiunea pentru printare
Miercuri, 21 februarie 2018, ora 12:14

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:260 133 50 23 17 10 10 13 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Apjok Norbert UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PSD
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bănicioiu Nicolae PSD
18. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Bende Sándor UDMR
21. Benedek Zacharie UDMR
22. Benga Tudor - Vlad USR
23. Benkő Erika UDMR
24. Bica Dănuț PNL
25. Bichineț Corneliu PMP
26. Birchall Ana PSD
27. Biro Zsolt-Istvan UDMR
28. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
29. Boboc Tudorița-Rodica PSD
30. Boboc Valentin Gabriel PSD
31. Bode Lucian Nicolae PNL
32. Bodea Marius PNL
33. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
34. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
35. Bontea Vlad PSD
36. Borza Remus-Adrian -
37. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
38. Botez Mihai-Cătălin USR
39. Bran Ioana PSD
40. Bucura-Oprescu Simona PSD
41. Buicu Corneliu-Florin PSD
42. Bulai Iulian USR
43. Bumb Sorin-Ioan PNL
44. Burciu Cristina PSD
45. Calista Mara-Daniela PNL
46. Calotă Florică Ică ALDE
47. Căciulă Aurel PSD
48. Călin Ion PSD
49. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
50. Căruceru Aida-Cristina PSD
51. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
52. Cherecheș Viorica PNL
53. Chichirău Cosette-Paula USR
54. Chiriac Viorel PSD
55. Ciocan Dan PSD
56. Ciofu Tamara-Dorina PSD
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Ciuhodaru Tudor PSD
59. Cîtea Vasile PSD
60. Cobuz Maricela PSD
61. Codreanu Constantin PMP
62. Coliu Doru-Petrișor PMP
63. Cosma Lavinia-Corina USR
64. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
65. Cristache Cătălin PMP
66. Csép Éva-Andrea UDMR
67. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
68. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
69. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
70. Culeafă Mihai PNL
71. Cupșa Ioan PNL
72. Dehelean Silviu USR
73. Dinu Cristina-Elena PSD
74. Dobre Mircea-Titus PSD
75. Dobrică Ionela Viorela PSD
76. Dobrovie Matei-Adrian USR
77. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
78. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
79. Drulă Cătălin USR
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD
81. Duruș Vlad-Emanuel USR
82. Erdei Dolóczki István UDMR
83. Farago Petru UDMR
84. Fădor Angelica PNL
85. Florea Damian -
86. Florea Oana-Consuela PSD
87. Floroiu Ionel PSD
88. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
89. Furtună Mirela PSD
90. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
91. Gavrilă Camelia PSD
92. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
93. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
94. Georgescu Nicolae PSD
95. Gerea Andrei Dominic ALDE
96. Gheorghe Andrei Daniel PNL
97. Gheorghiu Bogdan PNL
98. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
99. Gherman Dumitru PSD
100. Ghilea Găvrilă PNL
101. Gilia Claudia PSD
102. Giugea Nicolae PNL
103. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
104. Gudu Vasile PNL
105. Halici Nicușor PSD
106. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
107. Huncă Mihaela PSD
108. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
109. Iancu Marius-Ionel PSD
110. Ibram Iusein Minoritati
111. Iftimie Neculai PSD
112. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
113. Intotero Natalia-Elena PSD
114. Ion Stelian-Cristian USR
115. Ionescu George PNL
116. Ioniță Antoneta PNL
117. Iordache Florin PSD
118. Itu Cornel PSD
119. Iurișniți Cristina-Ionela USR
120. Jivan Luminița-Maria PSD
121. Kelemen Hunor UDMR
122. Korodi Attila UDMR
123. Lazăr Sorin PSD
124. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
125. Longher Victoria Minoritati
126. Lovin Dumitru ALDE
127. Lupașcu Costel PSD
128. Macovei Silviu Nicu PSD
129. Magyar Loránd-Bálint UDMR
130. Manole Petre-Florin PSD
131. Marica Petru-Sorin PSD
132. Márton Árpád-Francisc UDMR
133. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
134. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
135. Mihalescul Dumitru PNL
136. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
137. Mînzatu Roxana PSD
138. Mocanu Adrian PMP
139. Mocioalcă Ion PSD
140. Mohaci Mihai PSD
141. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
142. Mușoiu Ștefan PSD
143. Nasra Gabriel-Horia PSD
144. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
145. Neagu Nicolae PNL
146. Neață Eugen PSD
147. Nicoară Romeo Florin PNL
148. Nicolae Andrei PSD
149. Nicolicea Eugen PSD
150. Nistor Laurențiu PSD
151. Niță Mihai ALDE
152. Niță Nicu PSD
153. Nosa Iuliu PSD
154. Olar Corneliu PNL
155. Olteanu Daniel PNL
156. Oprișcan Mihai Doru PNL
157. Oros Nechita-Adrian PNL
158. Oteșanu Daniela PSD
159. Palăr Ionel PNL
160. Paraschiv Rodica PSD
161. Pașcan Emil-Marius PMP
162. Pau Radu - Adrian PSD
163. Păle Dănuț PSD
164. Petrea Gabriel PSD
165. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
166. Plumb Rovana PSD
167. Podașcă Gabriela-Maria PSD
168. Pop Andrei PSD
169. Pop Georgian PSD
170. Pop Tudor Rareș USR
171. Popa Florin PSD
172. Popa Mihai Valentin PSD
173. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
174. Popescu Mariana-Venera Minoritati
175. Popescu Nicolae-Daniel USR
176. Popescu Pavel PNL
177. Popescu Virgil-Daniel PNL
178. Presură Alexandra PSD
179. Prisnel Adrian-Claudiu USR
180. Prișcă Răzvan Sorin PNL
181. Radu Anișoara PSD
182. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
183. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
184. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
185. Rădulescu Alexandru PSD
186. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
187. Rădulescu Dan-Răzvan USR
188. Răduț Violeta PSD
189. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
190. Roman Florin-Claudiu PNL
191. Roman Ioan Sorin PSD
192. Roșca Lucreția PSD
193. Rotaru Alexandru PSD
194. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
195. Săftoiu Ana Adriana PNL
196. Sebestyén Csaba-István UDMR
197. Sefer Cristian-George PMP
198. Seidler Cristian-Gabriel USR
199. Seres Dénes UDMR
200. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
201. Simion Lucian-Eduard PSD
202. Simionca Ionuț PMP
203. Simonis Alfred - Robert PSD
204. Sitterli Ovidiu-Ioan -
205. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
206. Solomon Adrian PSD
207. Stamatian Vasile-Florin PNL
208. Stan Viorel PSD
209. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
210. Stancu Florinel PSD
211. Stativă Irinel Ioan PSD
212. Stănescu Alexandru PSD
213. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
214. Stroe Ionuț-Marian PNL
215. Suciu Matei PSD
216. Suciu Vasile-Daniel PSD
217. Szabó Ödön UDMR
218. Șarapatin Elvira PSD
219. Șimon Gheorghe PSD
220. Șișcu George PNL
221. Șotcan Theodora PSD
222. Șova Lucian PSD
223. Șovăială Constantin PNL
224. Ștefan Corneliu PSD
225. Ștefan Ion PNL
226. Ștefan Viorel PSD
227. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
228. Tănăsescu Alina-Elena PSD
229. Teiș Alina PSD
230. Terea Ioan PSD
231. Tîlvăr Angel PSD
232. Todor Adrian PSD
233. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
234. Toma Ilie PSD
235. Tomac Eugen PMP
236. Tripa Florin-Dan PSD
237. Tudor Beatrice PSD
238. Tudose Mihai PSD
239. Turcan Raluca PNL
240. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
241. Ursu Răzvan-Ion PSD
242. Varga Vasile PNL
243. Vasile Daniel Minoritati
244. Vasilescu Lia Olguța PSD
245. Vass Levente UDMR
246. Velcea Nicolae PSD
247. Vexler Silviu Minoritati
248. Vișan George-Gabriel PSD
249. Vîlceanu Dan PNL
250. Vîrză Mihăiță PSD
251. Vlad Sergiu Cosmin USR
252. Vlase Petru Gabriel PSD
253. Vlăducă Oana-Silvia PSD
254. Voicu Mihai Alexandru PNL
255. Vosganian Varujan ALDE
256. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
257. Weber Mihai PSD
258. Zainea Cornel USR
259. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
260. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 20 septembrie 2018, 8:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro