Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:15 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:15

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct.7
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:159 56 31 10 32 9 7 7 7
- voturi pentru (DA):157 56 31 10 32 7 7 7 7
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - 1 - - -
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Bara Nicolae PD-L DA
10. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
11. Băeșu George PSD DA
12. Bănicioiu Nicolae PSD DA
13. Bentu Dumitru PSD DA
14. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
15. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
16. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
17. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Brînză William Gabriel PD-L DA
20. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
21. Buciu Angela PRM DA
22. Buciuta Ștefan Minoritati DA
23. Buda Daniel PD-L DA
24. Buda Ioan PSD DA
25. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
26. Calimente Mihăiță PNL DA
27. Canacheu Costică PD-L DA
28. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
29. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
30. Călin Ion PSD DA
31. Chiper Gheorghe PSD DA
32. Chiș Filonaș PSD DA
33. Cindrea Ioan PSD DA
34. Ciopraga Mircea PNL DA
35. Cliveti Minodora PSD DA
36. Crăciunescu Grigore PNL DA
37. Cutean Vasile Emilian PSD DA
38. Dan Iosif PSD DA
39. Diaconescu Marin PRM DA
40. Dida Corneliu Ioan PSD DA
41. Dobre Traian PNL DA
42. Dorneanu Valer PSD DA
43. Dragomir Gheorghe PNL DA
44. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
45. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
46. Dumitriu Mihai PSD DA
47. Dușa Mircea PSD DA
48. Duțu Stelian PD-L DA
49. Erdei Dolóczki István UDMR DA
50. Faina Constantin PC DA
51. Fenechiu Relu PNL DA
52. Florea Damian PC DA
53. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
54. Furo Iuliu Ioan PRM DA
55. Gabor Gheorghe PNL DA
56. Găleteanu Monalisa PSD DA
57. Gerea Andrei Dominic PNL DA
58. Gheorghe Valeriu PNL DA
59. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
60. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
61. Ghișe Ioan - DA
62. Giurgiu Mircia - DA
63. Glăvan Ștefan PC DA
64. Grigore Dan PD-L DA
65. Grosaru Mircea Minoritati DA
66. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
67. Hoinaru Marian PNL DA
68. Iancu Iulian PSD DA
69. Igaș Traian Constantin PD-L DA
70. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
71. Iordache Florin PSD DA
72. Iriza Marius PRM DA
73. Iustian Mircea Teodor PNL DA
74. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
75. Lakatos Petru UDMR NU
76. Lambrino Radu PD-L DA
77. Lificiu Petru - DA
78. Liga Dănuț PD-L DA
79. Macaleți Costică PSD DA
80. Man Mircea PD-L DA
81. Manolescu Oana Minoritati DA
82. Manta Pantelimon PC DA
83. Marin Constantin PSD DA
84. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
85. Máté András-Levente UDMR DA
86. Mazăre Alexandru PSD DA
87. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
88. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
89. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
90. Mătușa Tudor PRM DA
91. Meir Nati - DA
92. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
93. Mihei Andrian-Sirojea - DA
94. Mircea Costache PRM DA
95. Mircovici Niculae Minoritati DA
96. Mironescu Laurențiu PD-L DA
97. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
98. Mitrea Manuela PSD DA
99. Mocanu Alexandru PD-L DA
100. Mocanu Vasile PSD DA
101. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
102. Moldovan Emil Radu PSD DA
103. Momanu Corneliu PNL DA
104. Movilă Petru PD-L DA
105. Munteanu Ioan PSD DA
106. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
107. Nechita Aurel PSD DA
108. Nica Dan PSD DA
109. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
110. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
111. Nițulescu Teodor PRM DA
112. Nosa Iuliu PSD DA
113. Oancea Viorel PNL DA
114. Olarean Aurel PD-L DA
115. Ovidenie Costel - DA
116. Pardău Dumitru PNL DA
117. Paveliu Marian Sorin PNL DA
118. Petrea Constantin PD-L DA
119. Ponta Victor-Viorel PSD DA
120. Pop Claudiu Adrian PSD DA
121. Popa Nicolae PC DA
122. Popescu Ionica Constanța PC DA
123. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
124. Preda Cezar-Florin PD-L DA
125. Preda Ion PNL DA
126. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
127. Pupeză Viorel PSD DA
128. Pușcă Mircea Valer PNL DA
129. Rădulescu Cristian PD-L DA
130. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
131. Rușanu Dan Radu PNL DA
132. Sanda Victor PSD DA
133. Sandu-Capră Mihai PNL DA
134. Sasu Ion PSD DA
135. Săniuță Marian-Florian PSD DA
136. Scutaru Adrian George PNL DA
137. Seres Dénes UDMR DA
138. Soporan Vasile Filip PSD DA
139. Stan Ioan PSD DA
140. Stan Ion PSD DA
141. Stativă Irinel Ioan PSD DA
142. Stănișoară Mihai PD-L DA
143. Străchinaru Petre PD-L DA
144. Szekely Levente Csaba UDMR DA
145. Știucă Alecsandru PSD DA
146. Tărniceru Petru PSD DA
147. Timar Liviu PSD DA
148. Toma Florentina Marilena PSD DA
149. Toma Horia-Victor PNL DA
150. Țundrea Ioan PC DA
151. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
152. Ujeniuc Dragoș PNL DA
153. Vasile Aurelia PSD DA
154. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
155. Văsioiu Horia PD-L DA
156. Vlădoiu Aurel PSD DA
157. Voinea Florea PSD DA
158. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
159. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 iunie 2019, 18:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro