Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.02.2018 > 10:10 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 februarie 2018, ora 10:10

Subiect vot: Modificare ordine de zi - Modificarea ordinii de zi si retrimitere la comisie PL-x 583/2017
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:91 53 15 11 3 2 3 3 1
- voturi pentru (DA):80 53 15 - 3 2 3 3 1
- voturi împotrivă (NU):11 - - 11 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Barna Ilie Dan USR NU
5. Bica Dănuț PNL DA
6. Bichineț Corneliu PMP DA
7. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
8. Bodea Marius PNL DA
9. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Botez Mihai-Cătălin USR NU
12. Budăi Marius-Constantin PSD DA
13. Buican Cristian PNL DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Bulai Iulian USR NU
16. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
17. Calista Mara-Daniela PNL DA
18. Căciulă Aurel PSD DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Cherecheș Florica PNL DA
21. Cîtea Vasile PSD DA
22. Cobuz Maricela PSD DA
23. Cocoș Vasile PSD DA
24. Codreanu Constantin PMP DA
25. Cupă Ion ALDE DA
26. Dîrzu Ioan PSD DA
27. Dobre Victor Paul PNL DA
28. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
29. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
30. Drulă Cătălin USR NU
31. Dunava Costel Neculai PSD DA
32. Erdei Dolóczki István UDMR DA
33. Farago Petru UDMR DA
34. Furtună Mirela PSD DA
35. Gavrilă Camelia PSD DA
36. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
37. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
38. Gherman Dumitru PSD DA
39. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
42. Huncă Mihaela PSD DA
43. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
44. Ion Stelian-Cristian USR NU
45. Iordache Florin PSD DA
46. Iurișniți Cristina-Ionela USR NU
47. Lazăr Sorin PSD DA
48. Macovei Silviu Nicu PSD DA
49. Marica Petru-Sorin PSD DA
50. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
51. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
52. Mînzatu Roxana PSD DA
53. Mohaci Mihai PSD DA
54. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
55. Mușoiu Ștefan PSD DA
56. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
57. Neață Eugen PSD DA
58. Niță Nicu PSD DA
59. Nosa Iuliu PSD DA
60. Olar Corneliu PNL DA
61. Păle Dănuț PSD DA
62. Pop Andrei PSD DA
63. Pop Georgian PSD DA
64. Popa Florin PSD DA
65. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
66. Prună Cristina-Mădălina USR NU
67. Răduț Violeta PSD DA
68. Roman Florin-Claudiu PNL DA
69. Roman Ioan Sorin PSD DA
70. Rotaru Alexandru PSD DA
71. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
72. Seres Dénes UDMR DA
73. Simion Lucian-Eduard PSD DA
74. Simionca Ionuț PMP DA
75. Simonis Alfred - Robert PSD DA
76. Solomon Adrian PSD DA
77. Spânu Ion PSD DA
78. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
79. Stancu Florinel PSD DA
80. Stănescu Alexandru PSD DA
81. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
82. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
83. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
84. Teiș Alina PSD DA
85. Tîlvăr Angel PSD DA
86. Toma Ilie PSD DA
87. Tripa Florin-Dan PSD DA
88. Varga Vasile PNL DA
89. Vasile Daniel Minoritati DA
90. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
91. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 iulie 2018, 23:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro