Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.02.2018 > 11:28 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 februarie 2018, ora 11:28

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:149 78 24 19 10 5 3 9 1
- voturi pentru (DA):129 78 22 2 10 5 3 8 1
- voturi împotrivă (NU):17 - 1 16 - - - - -
- abțineri:3 - 1 1 - - - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Apjok Norbert UDMR DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Barna Ilie Dan USR NU
6. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
7. Bende Sándor UDMR DA
8. Benga Tudor - Vlad USR NU
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Botez Mihai-Cătălin USR DA
16. Buican Cristian PNL DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Burciu Cristina PSD DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
24. Chichirău Cosette-Paula USR NU
25. Chiriac Viorel PSD DA
26. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
27. Cîtea Vasile PSD DA
28. Cobuz Maricela PSD DA
29. Codreanu Constantin PMP DA
30. Csép Éva-Andrea UDMR DA
31. Csoma Botond UDMR DA
32. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
33. Cupă Ion ALDE DA
34. Dehelean Silviu USR NU
35. Dîrzu Ioan PSD DA
36. Dobre Mircea-Titus PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
39. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
40. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
41. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
42. Drulă Cătălin USR NU
43. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR NU
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fădor Angelica PNL DA
48. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
49. Floroiu Ionel PSD DA
50. Gavrilă Camelia PSD DA
51. Georgescu Nicolae PSD DA
52. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
53. Gheorghe Tinel PNL DA
54. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
55. Gherman Dumitru PSD DA
56. Gilia Claudia PSD DA
57. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
58. Gudu Vasile PNL DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
60. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
61. Huncă Mihaela PSD DA
62. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
63. Intotero Natalia-Elena PSD DA
64. Iordache Florin PSD DA
65. Itu Cornel PSD DA
66. Iurișniți Cristina-Ionela USR NU
67. Kelemen Hunor UDMR DA
68. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
69. Lazăr Sorin PSD DA
70. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
71. Longher Victoria Minoritati DA
72. Lovin Dumitru ALDE DA
73. Lupașcu Costel PSD DA
74. Lupescu Dumitru USR NU
75. Marica Petru-Sorin PSD DA
76. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
77. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
78. Mînzatu Roxana PSD DA
79. Mohaci Mihai PSD DA
80. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
81. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
82. Neagu Nicolae PNL DA
83. Neață Eugen PSD DA
84. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
85. Nicolae Andrei PSD DA
86. Nistor Laurențiu PSD DA
87. Niță Nicu PSD DA
88. Nosa Iuliu PSD DA
89. Olar Corneliu PNL DA
90. Olteanu Daniel PNL DA
91. Paraschiv Rodica PSD DA
92. Petrea Gabriel PSD DA
93. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati Abținere
94. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
95. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
96. Pop Andrei PSD DA
97. Pop Georgian PSD DA
98. Popa Florin PSD DA
99. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
100. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
101. Presură Alexandra PSD DA
102. Prună Cristina-Mădălina USR NU
103. Radu Anișoara PSD DA
104. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
105. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
106. Rădulescu Alexandru PSD DA
107. Rădulescu Dan-Răzvan USR Abținere
108. Răduț Violeta PSD DA
109. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
110. Roman Florin-Claudiu PNL DA
111. Roman Ioan Sorin PSD DA
112. Romanescu Cristinel PNL DA
113. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
114. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
115. Seres Dénes UDMR DA
116. Simionca Ionuț PMP DA
117. Simonis Alfred - Robert PSD DA
118. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
119. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
120. Solomon Adrian PSD DA
121. Spânu Ion PSD DA
122. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
123. Stancu Florinel PSD DA
124. Stativă Irinel Ioan PSD DA
125. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
126. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
127. Șișcu George PNL DA
128. Șotcan Theodora PSD DA
129. Șovăială Constantin PNL DA
130. Ștefan Corneliu PSD DA
131. Știrbu Gigel-Sorinel PNL NU
132. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
133. Teiș Alina PSD DA
134. Tripa Florin-Dan PSD DA
135. Tudor Beatrice PSD DA
136. Tudose Mihai PSD DA
137. Turcan Raluca PNL DA
138. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
139. Varga Vasile PNL Abținere
140. Vass Levente UDMR DA
141. Velcea Nicolae PSD DA
142. Vexler Silviu Minoritati DA
143. Vișan George-Gabriel PSD DA
144. Vîlceanu Dan PNL DA
145. Vîrză Mihăiță PSD DA
146. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
147. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
148. Zainea Cornel USR NU
149. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 12 decembrie 2018, 21:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro