Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.02.2018 > 12:12 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 februarie 2018, ora 12:12

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:248 127 46 21 13 12 10 13 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andronache Gabriel PNL
6. Apjok Norbert UDMR
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
14. Bălănescu Alexandru PSD
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Bica Dănuț PNL
21. Bichineț Corneliu PMP
22. Birchall Ana PSD
23. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Borza Remus-Adrian -
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bran Ioana PSD
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Bulai Iulian USR
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Calotă Florică Ică ALDE
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
46. Chiriac Viorel PSD
47. Ciocan Dan PSD
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Cîtea Vasile PSD
51. Cobuz Maricela PSD
52. Cocoș Vasile PSD
53. Codreanu Constantin PMP
54. Coliu Doru-Petrișor PMP
55. Constantin Daniel -
56. Csép Éva-Andrea UDMR
57. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
58. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
59. Culeafă Mihai PNL
60. Cupă Ion ALDE
61. Dehelean Silviu USR
62. Dîrzu Ioan PSD
63. Dobre Mircea-Titus PSD
64. Dobre Victor Paul PNL
65. Dobrică Ionela Viorela PSD
66. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
67. Dobrovie Matei-Adrian USR
68. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
69. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
70. Drulă Cătălin USR
71. Dumitrache Ileana Cristina PSD
72. Dunava Costel Neculai PSD
73. Duruș Vlad-Emanuel USR
74. Erdei Dolóczki István UDMR
75. Farago Petru UDMR
76. Fădor Angelica PNL
77. Firczak Iulius Marian Minoritati
78. Florea Damian -
79. Florea Oana-Consuela PSD
80. Floroiu Ionel PSD
81. Furtună Mirela PSD
82. Gavrilă Camelia PSD
83. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
84. Georgescu Nicolae PSD
85. Gerea Andrei Dominic ALDE
86. Gheorghe Andrei Daniel PNL
87. Gheorghe Tinel PNL
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
90. Gherman Dumitru PSD
91. Ghinea Cristian USR
92. Gilia Claudia PSD
93. Giugea Nicolae PNL
94. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
95. Gudu Vasile PNL
96. Halici Nicușor PSD
97. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
98. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
99. Holban Georgeta-Carmen PSD
100. Huncă Mihaela PSD
101. Iancu Iulian PSD
102. Iancu Marius-Ionel PSD
103. Ignat Miron Minoritati
104. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
105. Intotero Natalia-Elena PSD
106. Ion Stelian-Cristian USR
107. Ionescu George PNL
108. Iordache Florin PSD
109. Itu Cornel PSD
110. Iurișniți Cristina-Ionela USR
111. Kelemen Hunor UDMR
112. Kulcsár-Terza József-György UDMR
113. Lazăr Sorin PSD
114. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
115. Longher Victoria Minoritati
116. Lovin Dumitru ALDE
117. Lupașcu Costel PSD
118. Lupescu Dumitru USR
119. Macovei Silviu Nicu PSD
120. Manole Petre-Florin PSD
121. Marica Petru-Sorin PSD
122. Márton Árpád-Francisc UDMR
123. Mărgărit Mitică-Marius PSD
124. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
125. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
126. Mînzatu Roxana PSD
127. Mocanu Adrian PMP
128. Mocioalcă Ion PSD
129. Mohaci Mihai PSD
130. Moldovan Sorin-Dan PNL
131. Mușoiu Ștefan PSD
132. Nasra Gabriel-Horia PSD
133. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
134. Neagu Nicolae PNL
135. Neață Eugen PSD
136. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
137. Nicoară Romeo Florin PNL
138. Nicolae Andrei PSD
139. Nistor Laurențiu PSD
140. Niță Mihai ALDE
141. Niță Nicu PSD
142. Nosa Iuliu PSD
143. Olar Corneliu PNL
144. Olteanu Daniel PNL
145. Oros Nechita-Adrian PNL
146. Palăr Ionel PNL
147. Pană Adriana-Doina PSD
148. Pau Radu - Adrian PSD
149. Păle Dănuț PSD
150. Petcu Toma-Florin ALDE
151. Petrea Gabriel PSD
152. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
153. Petric Octavian PSD
154. Podașcă Gabriela-Maria PSD
155. Pop Andrei PSD
156. Pop Georgian PSD
157. Pop Tudor Rareș USR
158. Popa Florin PSD
159. Popa Mihai Valentin PSD
160. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
161. Popescu Mariana-Venera Minoritati
162. Popescu Nicolae-Daniel USR
163. Popescu Pavel PNL
164. Preda Cezar-Florin PNL
165. Predoiu Marian-Cătălin PNL
166. Presură Alexandra PSD
167. Prisnel Adrian-Claudiu USR
168. Prișcă Răzvan Sorin PNL
169. Prună Cristina-Mădălina USR
170. Radu Anișoara PSD
171. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
172. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
173. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
174. Rădulescu Dan-Răzvan USR
175. Răduț Violeta PSD
176. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
177. Roman Florin-Claudiu PNL
178. Roman Ioan Sorin PSD
179. Rotaru Alexandru PSD
180. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
181. Săftoiu Ana Adriana PNL
182. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
183. Sefer Cristian-George PMP
184. Seidler Cristian-Gabriel USR
185. Seres Dénes UDMR
186. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
187. Simion Lucian-Eduard PSD
188. Simionca Ionuț PMP
189. Simonis Alfred - Robert PSD
190. Sitterli Ovidiu-Ioan -
191. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
192. Solomon Adrian PSD
193. Spânu Ion PSD
194. Stamatian Vasile-Florin PNL
195. Stan Viorel PSD
196. Stancu Florinel PSD
197. Stănescu Alexandru PSD
198. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
199. Suciu Matei PSD
200. Suciu Vasile-Daniel PSD
201. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
202. Szabó Ödön UDMR
203. Șarapatin Elvira PSD
204. Șerban Ciprian-Constantin PSD
205. Șimon Gheorghe PSD
206. Șișcu George PNL
207. Șotcan Theodora PSD
208. Șova Lucian PSD
209. Șovăială Constantin PNL
210. Ștefan Corneliu PSD
211. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
212. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
213. Tabugan Ion PMP
214. Tănăsescu Alina-Elena PSD
215. Teiș Alina PSD
216. Tîlvăr Angel PSD
217. Todor Adrian PSD
218. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
219. Toma Ilie PSD
220. Tomac Eugen PMP
221. Trăilă Cristina PNL
222. Tripa Florin-Dan PSD
223. Tudor Beatrice PSD
224. Tudose Mihai PSD
225. Turcan Raluca PNL
226. Turcescu Robert-Nicolae PMP
227. Tușa Adriana Diana PSD
228. Ursu Răzvan-Ion PSD
229. Varga Vasile PNL
230. Vasile Daniel Minoritati
231. Vasilescu Lia Olguța PSD
232. Vass Levente UDMR
233. Văcaru Alin Vasile -
234. Velcea Nicolae PSD
235. Vexler Silviu Minoritati
236. Vișan George-Gabriel PSD
237. Vîlceanu Dan PNL
238. Vîrză Mihăiță PSD
239. Vlad Sergiu Cosmin USR
240. Vlase Petru Gabriel PSD
241. Vlăducă Oana-Silvia PSD
242. Voicu Mihai Alexandru PNL
243. Vosganian Varujan ALDE
244. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
245. Weber Mihai PSD
246. Zainea Cornel USR
247. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
248. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 20 iulie 2018, 21:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro