Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:19 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:19

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct.15
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:165 55 32 14 31 10 8 7 8
- voturi pentru (DA):163 55 32 14 30 9 8 7 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:1 - - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bara Nicolae PD-L DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bănicioiu Nicolae PSD DA
15. Bentu Dumitru PSD DA
16. Bivolaru Ioan PSD DA
17. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
18. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
19. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
20. Bónis István UDMR DA
21. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
22. Buciu Angela PRM DA
23. Buciuta Ștefan Minoritati DA
24. Buda Daniel PD-L -
25. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
26. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
27. Calimente Mihăiță PNL DA
28. Canacheu Costică PD-L DA
29. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
30. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Chiper Gheorghe PSD DA
33. Chiș Filonaș PSD DA
34. Cindrea Ioan PSD DA
35. Ciopraga Mircea PNL DA
36. Cliveti Minodora PSD DA
37. Cocrea Olguța - DA
38. Crăciunescu Grigore PNL DA
39. Cutean Vasile Emilian PSD DA
40. Dan Iosif PSD DA
41. Diaconescu Marin PRM DA
42. Dida Corneliu Ioan PSD DA
43. Dobre Traian PNL DA
44. Dragomir Gheorghe PNL DA
45. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
46. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
47. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
48. Dumitriu Mihai PSD DA
49. Dușa Mircea PSD DA
50. Duțu Stelian PD-L DA
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Faina Constantin PC DA
53. Fenechiu Relu PNL DA
54. Florea Damian PC DA
55. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
56. Furo Iuliu Ioan PRM DA
57. Gabor Gheorghe PNL DA
58. Găleteanu Monalisa PSD DA
59. Gerea Andrei Dominic PNL DA
60. Gheorghe Valeriu PNL DA
61. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
62. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
63. Ghișe Ioan - DA
64. Giurgiu Mircia - DA
65. Glăvan Ștefan PC DA
66. Grigore Dan PD-L DA
67. Grosaru Mircea Minoritati DA
68. Gubandru Aurel PSD DA
69. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
70. Iancu Iulian PSD DA
71. Igaș Traian Constantin PD-L DA
72. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
73. Iordache Florin PSD DA
74. Iriza Marius PRM DA
75. Iustian Mircea Teodor PNL DA
76. Kerekes Károly UDMR DA
77. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
78. Lakatos Petru UDMR DA
79. Lambrino Radu PD-L DA
80. Lificiu Petru - DA
81. Liga Dănuț PD-L DA
82. Luchian Ion PNL DA
83. Macaleți Costică PSD DA
84. Man Mircea PD-L DA
85. Manolescu Oana Minoritati DA
86. Manta Pantelimon PC DA
87. Marin Constantin PSD DA
88. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
89. Máté András-Levente UDMR DA
90. Mazăre Alexandru PSD DA
91. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
92. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
93. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
94. Mătușa Tudor PRM DA
95. Meir Nati - DA
96. Mihei Andrian-Sirojea - DA
97. Mircea Costache PRM DA
98. Mircovici Niculae Minoritati DA
99. Mironescu Laurențiu PD-L DA
100. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
101. Mitrea Manuela PSD DA
102. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
103. Mînzînă Ion PRM DA
104. Mocanu Alexandru PD-L DA
105. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
106. Moisoiu Adrian PRM DA
107. Moldovan Emil Radu PSD DA
108. Momanu Corneliu PNL DA
109. Movilă Petru PD-L DA
110. Munteanu Ioan PSD DA
111. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
112. Nechita Aurel PSD DA
113. Nica Dan PSD DA
114. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
115. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
116. Nițulescu Teodor PRM DA
117. Nosa Iuliu PSD DA
118. Oancea Viorel PNL DA
119. Olarean Aurel PD-L DA
120. Ovidenie Costel - DA
121. Pardău Dumitru PNL DA
122. Paveliu Marian Sorin PNL DA
123. Petrea Constantin PD-L DA
124. Ponta Victor-Viorel PSD DA
125. Pop Claudiu Adrian PSD DA
126. Popa Nicolae PC DA
127. Popescu Ionica Constanța PC DA
128. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
129. Preda Cezar-Florin PD-L DA
130. Preda Ion PNL DA
131. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
132. Pupeză Viorel PSD DA
133. Pușcă Mircea Valer PNL DA
134. Racoceanu Viorel PD-L DA
135. Radan Mihai Minoritati DA
136. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
137. Sanda Victor PSD DA
138. Sandu-Capră Mihai PNL DA
139. Sasu Ion PSD DA
140. Săniuță Marian-Florian PSD DA
141. Scutaru Adrian George PNL DA
142. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
143. Seres Dénes UDMR DA
144. Soporan Vasile Filip PSD DA
145. Stan Ioan PSD DA
146. Stan Ion PSD DA
147. Stativă Irinel Ioan PSD DA
148. Stănișoară Mihai PD-L DA
149. Străchinaru Petre PD-L DA
150. Szekely Levente Csaba UDMR DA
151. Tărniceru Petru PSD DA
152. Timar Liviu PSD DA
153. Toma Florentina Marilena PSD DA
154. Toma Horia-Victor PNL DA
155. Țundrea Ioan PC DA
156. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
157. Ujeniuc Dragoș PNL DA
158. Ungureanu Petre PNL DA
159. Vasile Aurelia PSD DA
160. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
161. Văsioiu Horia PD-L DA
162. Vlădoiu Aurel PSD DA
163. Voinea Florea PSD DA
164. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
165. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 25 iunie 2019, 20:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro