Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.03.2018 > 12:09 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 martie 2018, ora 12:09

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:244 122 50 21 19 9 5 14 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Apjok Norbert UDMR
10. Ardelean Ben-Oni PNL
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PSD
15. Banias Mircea Marius -
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Bica Dănuț PNL
23. Birchall Ana PSD
24. Biro Zsolt-Istvan UDMR
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Boroianu Aurel-Robert PNL
32. Borza Remus-Adrian -
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bran Ioana PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bulai Iulian USR
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calotă Florică Ică ALDE
41. Căciulă Aurel PSD
42. Căruceru Aida-Cristina PSD
43. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
44. Cherecheș Florica PNL
45. Chichirău Cosette-Paula USR
46. Chiriac Viorel PSD
47. Ciofu Tamara-Dorina PSD
48. Ciolacu Ion-Marcel PSD
49. Cîtea Vasile PSD
50. Cobuz Maricela PSD
51. Cocoș Vasile PSD
52. Codreanu Constantin PMP
53. Cosma Lavinia-Corina USR
54. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
55. Csép Éva-Andrea UDMR
56. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
57. Csoma Botond UDMR
58. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
59. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
60. Culeafă Mihai PNL
61. Cupă Ion ALDE
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dan Nicușor Daniel USR
64. Dehelean Silviu USR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Mircea-Titus PSD
68. Dobre Victor Paul PNL
69. Dobrică Ionela Viorela PSD
70. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
71. Dobrovie Matei-Adrian USR
72. Dohotaru Adrian-Octavian -
73. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
74. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
75. Duruș Vlad-Emanuel USR
76. Erdei Dolóczki István UDMR
77. Farago Petru UDMR
78. Firczak Iulius Marian Minoritati
79. Furtună Mirela PSD
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Gavrilă Camelia PSD
82. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
83. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
84. Găină Mihăiță PSD
85. Georgescu Nicolae PSD
86. Gerea Andrei Dominic ALDE
87. Gheorghe Andrei Daniel PNL
88. Gheorghe Tinel PNL
89. Gheorghiu Bogdan PNL
90. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
91. Gherman Dumitru PSD
92. Ghilea Găvrilă PNL
93. Gilia Claudia PSD
94. Giugea Nicolae PNL
95. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
96. Gudu Vasile PNL
97. Halici Nicușor PSD
98. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
99. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
100. Holban Georgeta-Carmen PSD
101. Huncă Mihaela PSD
102. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
103. Iancu Iulian PSD
104. Ibram Iusein Minoritati
105. Iftimie Neculai PSD
106. Ignat Miron Minoritati
107. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
108. Intotero Natalia-Elena PSD
109. Ionescu George PNL
110. Ioniță Antoneta PNL
111. Iordache Florin PSD
112. Jivan Luminița-Maria PSD
113. Kelemen Hunor UDMR
114. Korodi Attila UDMR
115. Kulcsár-Terza József-György UDMR
116. Lazăr Sorin PSD
117. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
118. Lovin Dumitru ALDE
119. Lungu Tudorița PNL
120. Lupașcu Costel PSD
121. Lupescu Dumitru USR
122. Magyar Loránd-Bálint UDMR
123. Manole Petre-Florin PSD
124. Mareș Mara PNL
125. Marica Petru-Sorin PSD
126. Márton Árpád-Francisc UDMR
127. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
128. Mărgărit Mitică-Marius PSD
129. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
130. Mihalescul Dumitru PNL
131. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
132. Mînzatu Roxana PSD
133. Mocanu Adrian PMP
134. Mohaci Mihai PSD
135. Moldovan Sorin-Dan PNL
136. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
137. Mușoiu Ștefan PSD
138. Nasra Gabriel-Horia PSD
139. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
140. Neagu Nicolae PNL
141. Neață Eugen PSD
142. Nicoară Romeo Florin PNL
143. Nicolae Andrei PSD
144. Nicolicea Eugen PSD
145. Nistor Laurențiu PSD
146. Niță Mihai ALDE
147. Niță Nicu PSD
148. Nosa Iuliu PSD
149. Olar Corneliu PNL
150. Olteanu Daniel PNL
151. Oteșanu Daniela PSD
152. Palăr Ionel PNL
153. Pană Adriana-Doina PSD
154. Paraschiv Rodica PSD
155. Pau Radu - Adrian PSD
156. Păle Dănuț PSD
157. Petrea Gabriel PSD
158. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
159. Petric Octavian PSD
160. Plumb Rovana PSD
161. Podașcă Gabriela-Maria PSD
162. Pop Andrei PSD
163. Pop Georgian PSD
164. Popa Florin PSD
165. Popa Mihai Valentin PSD
166. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
167. Popescu Mariana-Venera Minoritati
168. Popescu Nicolae-Daniel USR
169. Popescu Pavel PNL
170. Popescu Virgil-Daniel PNL
171. Preda Cezar-Florin PNL
172. Predoiu Marian-Cătălin PNL
173. Presură Alexandra PSD
174. Prisnel Adrian-Claudiu USR
175. Prișcă Răzvan Sorin PNL
176. Prună Cristina-Mădălina USR
177. Radu Anișoara PSD
178. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
179. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
180. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
181. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
182. Rădulescu Dan-Răzvan USR
183. Răduț Violeta PSD
184. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
185. Roman Florin-Claudiu PNL
186. Roman Ioan Sorin PSD
187. Roșca Lucreția PSD
188. Rotaru Alexandru PSD
189. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
190. Sebestyén Csaba-István UDMR
191. Sefer Cristian-George PMP
192. Seidler Cristian-Gabriel USR
193. Seres Dénes UDMR
194. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
195. Simion Lucian-Eduard PSD
196. Simionca Ionuț PMP
197. Simonis Alfred - Robert PSD
198. Sitterli Ovidiu-Ioan -
199. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
200. Solomon Adrian PSD
201. Spânu Ion PSD
202. Stan Viorel PSD
203. Stancu Florinel PSD
204. Stănescu Alexandru PSD
205. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
206. Stroe Ionuț-Marian PNL
207. Suciu Matei PSD
208. Suciu Vasile-Daniel PSD
209. Szabó Ödön UDMR
210. Șarapatin Elvira PSD
211. Șerban Ciprian-Constantin PSD
212. Șimon Gheorghe PSD
213. Șotcan Theodora PSD
214. Șovăială Constantin PNL
215. Ștefan Corneliu PSD
216. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
217. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
218. Tănăsescu Alina-Elena PSD
219. Teiș Alina PSD
220. Tîlvăr Angel PSD
221. Todor Adrian PSD
222. Toma Ilie PSD
223. Trăilă Cristina PNL
224. Tudor Beatrice PSD
225. Tudose Mihai PSD
226. Turcan Raluca PNL
227. Turcescu Robert-Nicolae PMP
228. Tușa Adriana Diana PSD
229. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
230. Vasile Daniel Minoritati
231. Vass Levente UDMR
232. Velcea Nicolae PSD
233. Vexler Silviu Minoritati
234. Vișan George-Gabriel PSD
235. Vîlceanu Dan PNL
236. Vîrză Mihăiță PSD
237. Vlad Sergiu Cosmin USR
238. Vlase Petru Gabriel PSD
239. Vlăducă Oana-Silvia PSD
240. Voicu Mihai Alexandru PNL
241. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
242. Zainea Cornel USR
243. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
244. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 24 septembrie 2018, 21:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro