Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:22 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:22

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct.19
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:167 56 35 12 32 10 8 7 7
- voturi pentru (DA):166 56 35 12 32 9 8 7 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal István UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bara Nicolae PD-L DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bănicioiu Nicolae PSD DA
15. Bentu Dumitru PSD DA
16. Bivolaru Ioan PSD DA
17. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
18. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
19. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
20. Bónis István UDMR DA
21. Brînză William Gabriel PD-L DA
22. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
23. Buciu Angela PRM DA
24. Buciuta Ștefan Minoritati DA
25. Buda Daniel PD-L DA
26. Buda Ioan PSD DA
27. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
28. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
29. Calimente Mihăiță PNL DA
30. Canacheu Costică PD-L DA
31. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
32. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Chiper Gheorghe PSD DA
35. Chiș Filonaș PSD DA
36. Cindrea Ioan PSD DA
37. Ciopraga Mircea PNL DA
38. Cliveti Minodora PSD DA
39. Cocrea Olguța - DA
40. Crăciunescu Grigore PNL DA
41. Cutean Vasile Emilian PSD DA
42. Dan Iosif PSD DA
43. Dida Corneliu Ioan PSD DA
44. Dobre Traian PNL DA
45. Dragomir Gheorghe PNL DA
46. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
47. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
48. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
49. Dumitriu Mihai PSD DA
50. Dușa Mircea PSD DA
51. Duțu Stelian PD-L DA
52. Erdei Dolóczki István UDMR DA
53. Faina Constantin PC DA
54. Fenechiu Relu PNL DA
55. Florea Damian PC DA
56. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
57. Furo Iuliu Ioan PRM DA
58. Gabor Gheorghe PNL DA
59. Găleteanu Monalisa PSD DA
60. Gerea Andrei Dominic PNL DA
61. Gheorghe Valeriu PNL DA
62. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
63. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
64. Ghișe Ioan - DA
65. Giurgiu Mircia - DA
66. Glăvan Ștefan PC DA
67. Grigore Dan PD-L DA
68. Grosaru Mircea Minoritati DA
69. Gubandru Aurel PSD DA
70. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
71. Hoinaru Marian PNL DA
72. Iancu Iulian PSD DA
73. Igaș Traian Constantin PD-L DA
74. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
75. Iordache Florin PSD DA
76. Iriza Marius PRM DA
77. Iustian Mircea Teodor PNL DA
78. Kerekes Károly UDMR DA
79. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
80. Lakatos Petru UDMR DA
81. Liga Dănuț PD-L DA
82. Luchian Ion PNL DA
83. Macaleți Costică PSD DA
84. Man Mircea PD-L DA
85. Manolescu Oana Minoritati DA
86. Manta Pantelimon PC DA
87. Marin Constantin PSD DA
88. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
89. Máté András-Levente UDMR DA
90. Mazăre Alexandru PSD DA
91. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
92. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
93. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
94. Mătușa Tudor PRM DA
95. Meir Nati - DA
96. Mihei Andrian-Sirojea - DA
97. Mircea Costache PRM DA
98. Mircovici Niculae Minoritati DA
99. Mironescu Laurențiu PD-L DA
100. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
101. Mitrea Manuela PSD DA
102. Mocanu Alexandru PD-L DA
103. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
104. Moisoiu Adrian PRM DA
105. Moldovan Emil Radu PSD DA
106. Momanu Corneliu PNL DA
107. Movilă Petru PD-L DA
108. Munteanu Ioan PSD DA
109. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
110. Nechita Aurel PSD DA
111. Nica Dan PSD DA
112. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
113. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
114. Nosa Iuliu PSD DA
115. Oancea Viorel PNL DA
116. Olarean Aurel PD-L DA
117. Ovidenie Costel - DA
118. Pardău Dumitru PNL DA
119. Paveliu Marian Sorin PNL DA
120. Petrea Constantin PD-L DA
121. Ponta Victor-Viorel PSD DA
122. Pop Claudiu Adrian PSD DA
123. Popa Nicolae PC DA
124. Popescu Ionica Constanța PC DA
125. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
126. Preda Ion PNL DA
127. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
128. Pupeză Viorel PSD DA
129. Pușcă Mircea Valer PNL DA
130. Racoceanu Viorel PD-L DA
131. Radan Mihai Minoritati DA
132. Raicu Romeo Marius PD-L DA
133. Rădulescu Cristian PD-L DA
134. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
135. Rus Ioan Aurel PRM DA
136. Rușanu Dan Radu PNL DA
137. Sanda Victor PSD DA
138. Sandu-Capră Mihai PNL DA
139. Sasu Ion PSD DA
140. Săniuță Marian-Florian PSD DA
141. Scutaru Adrian George PNL DA
142. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
143. Seres Dénes UDMR DA
144. Soporan Vasile Filip PSD DA
145. Stan Ioan PSD DA
146. Stan Ion PSD DA
147. Stativă Irinel Ioan PSD DA
148. Stănișoară Mihai PD-L DA
149. Străchinaru Petre PD-L DA
150. Strungă Emil PNL DA
151. Szekely Levente Csaba UDMR DA
152. Tărniceru Petru PSD DA
153. Timar Liviu PSD DA
154. Timiș Ioan PNL DA
155. Toma Florentina Marilena PSD DA
156. Toma Horia-Victor PNL DA
157. Țundrea Ioan PC DA
158. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
159. Ujeniuc Dragoș PNL DA
160. Ungureanu Petre PNL DA
161. Vasile Aurelia PSD DA
162. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
163. Văsioiu Horia PD-L DA
164. Vlădoiu Aurel PSD DA
165. Voinea Florea PSD DA
166. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
167. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 26 iunie 2019, 16:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro