Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.03.2018 > 12:01 Versiunea pentru printare
Miercuri, 14 martie 2018, ora 12:01

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:190 96 32 19 10 8 8 15 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Antal István-János UDMR
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
13. Bejinariu Eugen PSD
14. Benedek Zacharie UDMR
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Bica Dănuț PNL
17. Biro Zsolt-Istvan UDMR
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD
19. Boboc Valentin Gabriel PSD
20. Bode Lucian Nicolae PNL
21. Bodea Marius PNL
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
23. Borza Remus-Adrian -
24. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
25. Botez Mihai-Cătălin USR
26. Budăi Marius-Constantin PSD
27. Buicu Corneliu-Florin PSD
28. Bumb Sorin-Ioan PNL
29. Burciu Cristina PSD
30. Calotă Florică Ică ALDE
31. Căciulă Aurel PSD
32. Călin Ion PSD
33. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
34. Cherecheș Viorica PNL
35. Chichirău Cosette-Paula USR
36. Chiriac Viorel PSD
37. Ciocan Dan PSD
38. Ciofu Tamara-Dorina PSD
39. Ciolacu Ion-Marcel PSD
40. Cîtea Vasile PSD
41. Cobuz Maricela PSD
42. Cocoș Vasile PSD
43. Codreanu Constantin PMP
44. Cosma Lavinia-Corina USR
45. Cristache Cătălin PMP
46. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
47. Csoma Botond UDMR
48. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
49. Cupă Ion ALDE
50. Cupșa Ioan PNL
51. Dehelean Silviu USR
52. Dinu Cristina-Elena PSD
53. Dîrzu Ioan PSD
54. Dobre Mircea-Titus PSD
55. Dobrică Ionela Viorela PSD
56. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
57. Dobrovie Matei-Adrian USR
58. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
59. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
60. Drulă Cătălin USR
61. Duruș Vlad-Emanuel USR
62. Farago Petru UDMR
63. Florea Oana-Consuela PSD
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
65. Gavrilă Camelia PSD
66. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
67. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
68. Găină Mihăiță PSD
69. Georgescu Nicolae PSD
70. Gerea Andrei Dominic ALDE
71. Gheorghe Andrei Daniel PNL
72. Gheorghe Tinel PNL
73. Gheorghiu Bogdan PNL
74. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
75. Gherman Dumitru PSD
76. Giugea Nicolae PNL
77. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
78. Gudu Vasile PNL
79. Halici Nicușor PSD
80. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
81. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
82. Holban Georgeta-Carmen PSD
83. Iancu Iulian PSD
84. Iancu Marius-Ionel PSD
85. Ibram Iusein Minoritati
86. Ignat Miron Minoritati
87. Intotero Natalia-Elena PSD
88. Ioniță Antoneta PNL
89. Itu Cornel PSD
90. Korodi Attila UDMR
91. Kulcsár-Terza József-György UDMR
92. Lazăr Sorin PSD
93. Longher Victoria Minoritati
94. Lovin Dumitru ALDE
95. Lungu Tudorița PNL
96. Lupașcu Costel PSD
97. Lupescu Dumitru USR
98. Macovei Silviu Nicu PSD
99. Manole Petre-Florin PSD
100. Marica Petru-Sorin PSD
101. Márton Árpád-Francisc UDMR
102. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
103. Mărgărit Mitică-Marius PSD
104. Mihalescul Dumitru PNL
105. Mînzatu Roxana PSD
106. Mohaci Mihai PSD
107. Moldovan Sorin-Dan PNL
108. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
109. Mușoiu Ștefan PSD
110. Nasra Gabriel-Horia PSD
111. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
112. Neagu Nicolae PNL
113. Neață Eugen PSD
114. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
115. Nicolae Andrei PSD
116. Nicolicea Eugen PSD
117. Nistor Laurențiu PSD
118. Niță Mihai ALDE
119. Niță Nicu PSD
120. Nosa Iuliu PSD
121. Olteanu Daniel PNL
122. Oprișcan Mihai Doru PNL
123. Oteșanu Daniela PSD
124. Pambuccian Varujan Minoritati
125. Pașcan Emil-Marius PMP
126. Păle Dănuț PSD
127. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
128. Petric Octavian PSD
129. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
130. Plumb Rovana PSD
131. Pop Andrei PSD
132. Pop Georgian PSD
133. Pop Rareș Tudor USR
134. Popa Florin PSD
135. Popa Mihai Valentin PSD
136. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
137. Popescu Mariana-Venera Minoritati
138. Prisnel Adrian-Claudiu USR
139. Prună Cristina-Mădălina USR
140. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
141. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
142. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
143. Rădulescu Alexandru PSD
144. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
145. Răduț Violeta PSD
146. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
147. Roman Ioan Sorin PSD
148. Romanescu Cristinel PNL
149. Rotaru Alexandru PSD
150. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
151. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
152. Seidler Cristian-Gabriel USR
153. Seres Dénes UDMR
154. Simionca Ionuț PMP
155. Simonis Alfred - Robert PSD
156. Sitterli Ovidiu-Ioan -
157. Solomon Adrian PSD
158. Stan Viorel PSD
159. Stancu Florinel PSD
160. Stativă Irinel Ioan PSD
161. Steriu Valeriu-Andrei PMP
162. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
163. Suciu Vasile-Daniel PSD
164. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
165. Ștefan Corneliu PSD
166. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
167. Tabugan Ion PMP
168. Tănăsescu Alina-Elena PSD
169. Teiș Alina PSD
170. Todor Adrian PSD
171. Toma Ilie PSD
172. Tudose Mihai PSD
173. Turcan Raluca PNL
174. Turcescu Robert-Nicolae PMP
175. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
176. Varga Glad-Aurel PNL
177. Varga Vasile PNL
178. Vasile Daniel Minoritati
179. Vasilescu Lia Olguța PSD
180. Vexler Silviu Minoritati
181. Vișan George-Gabriel PSD
182. Vîlceanu Dan PNL
183. Vlad Sergiu Cosmin USR
184. Vlase Petru Gabriel PSD
185. Vlăducă Oana-Silvia PSD
186. Voicu Mihai Alexandru PNL
187. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
188. Zainea Cornel USR
189. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
190. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 20:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro