Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.03.2018 > 12:02 Versiunea pentru printare
Miercuri, 14 martie 2018, ora 12:02

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:235 125 40 22 11 9 10 15 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Bălănescu Alexandru PSD
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Bica Dănuț PNL
21. Biro Zsolt-Istvan UDMR
22. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bodea Marius PNL
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Borza Remus-Adrian -
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bran Ioana PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bumb Sorin-Ioan PNL
35. Burciu Cristina PSD
36. Calotă Florică Ică ALDE
37. Căciulă Aurel PSD
38. Călin Ion PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cherecheș Florica PNL
42. Cherecheș Viorica PNL
43. Chichirău Cosette-Paula USR
44. Chiriac Viorel PSD
45. Ciocan Dan PSD
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD
48. Ciuhodaru Tudor PSD
49. Cîtea Vasile PSD
50. Cobuz Maricela PSD
51. Cocoș Vasile PSD
52. Codreanu Constantin PMP
53. Coliu Doru-Petrișor PMP
54. Cosma Andreea PSD
55. Cosma Lavinia-Corina USR
56. Cristache Cătălin PMP
57. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
58. Csoma Botond UDMR
59. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Cupă Ion ALDE
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dehelean Silviu USR
64. Dinu Cristina-Elena PSD
65. Dîrzu Ioan PSD
66. Dobre Mircea-Titus PSD
67. Dobrică Ionela Viorela PSD
68. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
69. Dobrovie Matei-Adrian USR
70. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
71. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
72. Drulă Cătălin USR
73. Dunava Costel Neculai PSD
74. Duruș Vlad-Emanuel USR
75. Farago Petru UDMR
76. Fădor Angelica PNL
77. Florea Oana-Consuela PSD
78. Floroiu Ionel PSD
79. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
80. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
81. Gavrilă Camelia PSD
82. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
83. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
84. Găină Mihăiță PSD
85. Georgescu Nicolae PSD
86. Gerea Andrei Dominic ALDE
87. Gheorghe Andrei Daniel PNL
88. Gheorghe Tinel PNL
89. Gheorghiu Bogdan PNL
90. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
91. Gherman Dumitru PSD
92. Ghinea Cristian USR
93. Giugea Nicolae PNL
94. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
95. Gudu Vasile PNL
96. Halici Nicușor PSD
97. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
98. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
99. Holban Georgeta-Carmen PSD
100. Huncă Mihaela PSD
101. Iancu Marius-Ionel PSD
102. Ibram Iusein Minoritati
103. Iftimie Neculai PSD
104. Ignat Miron Minoritati
105. Intotero Natalia-Elena PSD
106. Ion Stelian-Cristian USR
107. Ioniță Antoneta PNL
108. Iordache Florin PSD
109. Itu Cornel PSD
110. Iurișniți Cristina-Ionela USR
111. Jivan Luminița-Maria PSD
112. Korodi Attila UDMR
113. Kulcsár-Terza József-György UDMR
114. Lazăr Sorin PSD
115. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
116. Longher Victoria Minoritati
117. Lovin Dumitru ALDE
118. Lungu Tudorița PNL
119. Lupașcu Costel PSD
120. Macovei Silviu Nicu PSD
121. Manole Petre-Florin PSD
122. Marica Petru-Sorin PSD
123. Márton Árpád-Francisc UDMR
124. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
125. Mărgărit Mitică-Marius PSD
126. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
127. Mihalescul Dumitru PNL
128. Mînzatu Roxana PSD
129. Mocioalcă Ion PSD
130. Mohaci Mihai PSD
131. Moldovan Sorin-Dan PNL
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Mușoiu Ștefan PSD
134. Nasra Gabriel-Horia PSD
135. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
136. Neagu Nicolae PNL
137. Neață Eugen PSD
138. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
139. Nicoară Romeo Florin PNL
140. Nicolae Andrei PSD
141. Nicolicea Eugen PSD
142. Nistor Laurențiu PSD
143. Niță Mihai ALDE
144. Niță Nicu PSD
145. Nosa Iuliu PSD
146. Olar Corneliu PNL
147. Olteanu Daniel PNL
148. Oprișcan Mihai Doru PNL
149. Oros Nechita-Adrian PNL
150. Oteșanu Daniela PSD
151. Pambuccian Varujan Minoritati
152. Pană Adriana-Doina PSD
153. Paraschiv Rodica PSD
154. Pașcan Emil-Marius PMP
155. Păle Dănuț PSD
156. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
157. Petric Octavian PSD
158. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
159. Plumb Rovana PSD
160. Podașcă Gabriela-Maria PSD
161. Pop Andrei PSD
162. Pop Georgian PSD
163. Pop Tudor Rareș USR
164. Popa Florin PSD
165. Popa Mihai Valentin PSD
166. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
167. Popescu Mariana-Venera Minoritati
168. Popescu Pavel PNL
169. Popescu Virgil-Daniel PNL
170. Presură Alexandra PSD
171. Prisnel Adrian-Claudiu USR
172. Prună Cristina-Mădălina USR
173. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
174. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
175. Rădulescu Alexandru PSD
176. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
177. Răduț Violeta PSD
178. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
179. Roman Ioan Sorin PSD
180. Romanescu Cristinel PNL
181. Roșca Lucreția PSD
182. Rotaru Alexandru PSD
183. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
184. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
185. Sefer Cristian-George PMP
186. Seidler Cristian-Gabriel USR
187. Seres Dénes UDMR
188. Simionca Ionuț PMP
189. Simonis Alfred - Robert PSD
190. Sitterli Ovidiu-Ioan -
191. Solomon Adrian PSD
192. Stan Viorel PSD
193. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
194. Stancu Florinel PSD
195. Stativă Irinel Ioan PSD
196. Steriu Valeriu-Andrei PMP
197. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
198. Suciu Vasile-Daniel PSD
199. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
200. Șarapatin Elvira PSD
201. Șimon Gheorghe PSD
202. Șotcan Theodora PSD
203. Ștefan Corneliu PSD
204. Ștefan Ion PNL
205. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
206. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
207. Tabugan Ion PMP
208. Tănăsescu Alina-Elena PSD
209. Teiș Alina PSD
210. Terea Ioan PSD
211. Todor Adrian PSD
212. Toma Ilie PSD
213. Tudor Beatrice PSD
214. Tudose Mihai PSD
215. Turcescu Robert-Nicolae PMP
216. Tușa Adriana Diana PSD
217. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
218. Ursu Răzvan-Ion PSD
219. Varga Glad-Aurel PNL
220. Varga Vasile PNL
221. Vasile Daniel Minoritati
222. Vasilescu Lia Olguța PSD
223. Velcea Nicolae PSD
224. Vexler Silviu Minoritati
225. Vișan George-Gabriel PSD
226. Vîlceanu Dan PNL
227. Vlad Sergiu Cosmin USR
228. Vlase Petru Gabriel PSD
229. Vlăducă Oana-Silvia PSD
230. Voicu Mihai Alexandru PNL
231. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
232. Weber Mihai PSD
233. Zainea Cornel USR
234. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
235. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 22 septembrie 2018, 22:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro