Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.03.2018 > 12:43 Versiunea pentru printare
Marți, 20 martie 2018, ora 12:43

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:255 131 45 24 17 10 8 15 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Banias Mircea Marius -
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Birchall Ana PSD
25. Biro Zsolt-Istvan UDMR
26. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bodea Marius PNL
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Bontea Vlad PSD
32. Borza Remus-Adrian -
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
36. Bran Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bumb Sorin-Ioan PNL
41. Burciu Cristina PSD
42. Calista Mara-Daniela PNL
43. Calotă Florică Ică ALDE
44. Căciulă Aurel PSD
45. Călin Ion PSD
46. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
47. Căruceru Aida-Cristina PSD
48. Cherecheș Florica PNL
49. Cherecheș Viorica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Ciocan Dan PSD
53. Ciolacu Ion-Marcel PSD
54. Ciuhodaru Tudor PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cosma Andreea PSD
58. Cosma Lavinia-Corina USR
59. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
60. Csép Éva-Andrea UDMR
61. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
62. Csoma Botond UDMR
63. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
64. Culeafă Mihai PNL
65. Cupă Ion ALDE
66. Cupșa Ioan PNL
67. Dan Nicușor Daniel USR
68. Dehelean Silviu USR
69. Dinu Cristina-Elena PSD
70. Dîrzu Ioan PSD
71. Dobre Mircea-Titus PSD
72. Dobre Victor Paul PNL
73. Dobrică Ionela Viorela PSD
74. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
75. Dobrovie Matei-Adrian USR
76. Dohotaru Adrian-Octavian -
77. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
78. Drulă Cătălin USR
79. Dumitrache Ileana Cristina PSD
80. Dunava Costel Neculai PSD
81. Duruș Vlad-Emanuel USR
82. Erdei Dolóczki István UDMR
83. Farago Petru UDMR
84. Firczak Iulius Marian Minoritati
85. Florea Damian PSD
86. Florea Oana-Consuela PSD
87. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
88. Furic Iarco Minoritati
89. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
90. Gavrilă Camelia PSD
91. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
92. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
93. Găină Mihăiță PSD
94. Georgescu Nicolae PSD
95. Gerea Andrei Dominic ALDE
96. Gheorghe Andrei Daniel PNL
97. Gheorghe Tinel PNL
98. Gheorghiu Bogdan PNL
99. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
100. Gherman Dumitru PSD
101. Ghilea Găvrilă PNL
102. Gilia Claudia PSD
103. Giugea Nicolae PNL
104. Goga Octavian PSD
105. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
106. Gudu Vasile PNL
107. Halici Nicușor PSD
108. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
109. Holban Georgeta-Carmen PSD
110. Huncă Mihaela PSD
111. Iancu Iulian PSD
112. Iancu Marius-Ionel PSD
113. Iftimie Neculai PSD
114. Ignat Miron Minoritati
115. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
116. Intotero Natalia-Elena PSD
117. Ion Stelian-Cristian USR
118. Ionescu George PNL
119. Ioniță Antoneta PNL
120. Iordache Florin PSD
121. Itu Cornel PSD
122. Jivan Luminița-Maria PSD
123. Kelemen Hunor UDMR
124. Korodi Attila UDMR
125. Kulcsár-Terza József-György UDMR
126. Lazăr Sorin PSD
127. Longher Victoria Minoritati
128. Lovin Dumitru ALDE
129. Lungu Tudorița PNL
130. Lupașcu Costel PSD
131. Macovei Silviu Nicu PSD
132. Magyar Loránd-Bálint UDMR
133. Manole Petre-Florin PSD
134. Marica Petru-Sorin PSD
135. Márton Árpád-Francisc UDMR
136. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
137. Mărgărit Mitică-Marius PSD
138. Mînzatu Roxana PSD
139. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
140. Movilă Petru PMP
141. Mușoiu Ștefan PSD
142. Nasra Gabriel-Horia PSD
143. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
144. Neagu Nicolae PNL
145. Neață Eugen PSD
146. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
147. Nicoară Romeo Florin PNL
148. Nicolae Andrei PSD
149. Nicolicea Eugen PSD
150. Nistor Laurențiu PSD
151. Niță Mihai ALDE
152. Nosa Iuliu PSD
153. Olar Corneliu PNL
154. Olteanu Daniel PNL
155. Oprișcan Mihai Doru PNL
156. Oros Nechita-Adrian PNL
157. Oteșanu Daniela PSD
158. Palăr Ionel PNL
159. Pambuccian Varujan Minoritati
160. Pană Adriana-Doina PSD
161. Paraschiv Rodica PSD
162. Pașcan Emil-Marius PMP
163. Pau Radu - Adrian PSD
164. Păle Dănuț PSD
165. Petrea Gabriel PSD
166. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
167. Petric Octavian PSD
168. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
169. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
170. Podașcă Gabriela-Maria PSD
171. Pop Andrei PSD
172. Pop Georgian PSD
173. Pop Tudor Rareș USR
174. Popa Florin PSD
175. Popa Mihai Valentin PSD
176. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
177. Popescu Mariana-Venera Minoritati
178. Popescu Nicolae-Daniel USR
179. Preda Cezar-Florin PNL
180. Predoiu Marian-Cătălin PNL
181. Prisnel Adrian-Claudiu USR
182. Prișcă Răzvan Sorin PNL
183. Prună Cristina-Mădălina USR
184. Radu Anișoara PSD
185. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
186. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
187. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
188. Rădulescu Alexandru PSD
189. Rădulescu Dan-Răzvan USR
190. Răduț Violeta PSD
191. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
192. Roman Florin-Claudiu PNL
193. Roman Ioan Sorin PSD
194. Roșca Lucreția PSD
195. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
196. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
197. Sebestyén Csaba-István UDMR
198. Sefer Cristian-George PMP
199. Seidler Cristian-Gabriel USR
200. Seres Dénes UDMR
201. Simion Lucian-Eduard PSD
202. Simionca Ionuț PMP
203. Simonis Alfred - Robert PSD
204. Sitterli Ovidiu-Ioan -
205. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
206. Solomon Adrian PSD
207. Spânu Ion PSD
208. Stamatian Vasile-Florin PNL
209. Stan Viorel PSD
210. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
211. Stancu Florinel PSD
212. Stativă Irinel Ioan PSD
213. Stănescu Alexandru PSD
214. Steriu Valeriu-Andrei PMP
215. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
216. Suciu Matei PSD
217. Suciu Vasile-Daniel PSD
218. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
219. Szabó Ödön UDMR
220. Șarapatin Elvira PSD
221. Șerban Ciprian-Constantin PSD
222. Șimon Gheorghe PSD
223. Șotcan Theodora PSD
224. Șova Lucian PSD
225. Șovăială Constantin PNL
226. Ștefan Corneliu PSD
227. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
228. Teiș Alina PSD
229. Tîlvăr Angel PSD
230. Todor Adrian PSD
231. Toma Ilie PSD
232. Trăilă Cristina PNL
233. Tripa Florin-Dan PSD
234. Tudor Beatrice PSD
235. Tudose Mihai PSD
236. Turcan Raluca PNL
237. Turcescu Robert-Nicolae PMP
238. Tușa Adriana Diana PSD
239. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
240. Ursu Răzvan-Ion PSD
241. Varga Glad-Aurel PNL
242. Varga Vasile PNL
243. Vasile Daniel Minoritati
244. Vass Levente UDMR
245. Velcea Nicolae PSD
246. Vexler Silviu Minoritati
247. Vișan George-Gabriel PSD
248. Vîlceanu Dan PNL
249. Vîrză Mihăiță PSD
250. Vlad Sergiu Cosmin USR
251. Vlase Petru Gabriel PSD
252. Vlăducă Oana-Silvia PSD
253. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
254. Weber Mihai PSD
255. Zainea Cornel USR

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 18 noiembrie 2018, 3:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro