Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.03.2018 > 12:05 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 martie 2018, ora 12:05

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:244 130 44 23 18 8 5 12 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Barna Ilie Dan USR
14. Bălănescu Alexandru PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Birchall Ana PSD
21. Biró Rozália-Ibolya UDMR
22. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Borza Remus-Adrian -
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buican Cristian PNL
34. Buicu Corneliu-Florin PSD
35. Bumb Sorin-Ioan PNL
36. Burciu Cristina PSD
37. Calista Mara-Daniela PNL
38. Calotă Florică Ică ALDE
39. Căciulă Aurel PSD
40. Călin Ion PSD
41. Căruceru Aida-Cristina PSD
42. Cherecheș Florica PNL
43. Cherecheș Viorica PNL
44. Chichirău Cosette-Paula USR
45. Chiriac Viorel PSD
46. Ciocan Dan PSD
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD
48. Ciuhodaru Tudor PSD
49. Cîtea Vasile PSD
50. Cobuz Maricela PSD
51. Cocoș Vasile PSD
52. Codreanu Constantin PMP
53. Constantin Daniel -
54. Cosma Andreea PSD
55. Cosma Lavinia-Corina USR
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csoma Botond UDMR
59. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Culeafă Mihai PNL
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dehelean Silviu USR
64. Dinu Cristina-Elena PSD
65. Dîrzu Ioan PSD
66. Dobre Mircea-Titus PSD
67. Dobre Victor Paul PNL
68. Dobrică Ionela Viorela PSD
69. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
70. Dobrovie Matei-Adrian USR
71. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
72. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
73. Drulă Cătălin USR
74. Dumitrache Ileana Cristina PSD
75. Dunava Costel Neculai PSD
76. Duruș Vlad-Emanuel USR
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Farago Petru UDMR
79. Florea Damian PSD
80. Floroiu Ionel PSD
81. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
82. Furic Iarco Minoritati
83. Furtună Mirela PSD
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Gavrilă Camelia PSD
86. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
87. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
88. Găină Mihăiță PSD
89. Georgescu Nicolae PSD
90. Gheorghiu Bogdan PNL
91. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
92. Gherman Dumitru PSD
93. Ghinea Cristian USR
94. Gilia Claudia PSD
95. Goga Octavian PSD
96. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
97. Halici Nicușor PSD
98. Holban Georgeta-Carmen PSD
99. Huncă Mihaela PSD
100. Iancu Marius-Ionel PSD
101. Ibram Iusein Minoritati
102. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
103. Intotero Natalia-Elena PSD
104. Ion Stelian-Cristian USR
105. Ionescu George PNL
106. Iordache Florin PSD
107. Itu Cornel PSD
108. Jivan Luminița-Maria PSD
109. Korodi Attila UDMR
110. Kulcsár-Terza József-György UDMR
111. Lazăr Sorin PSD
112. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
113. Longher Victoria Minoritati
114. Lovin Dumitru ALDE
115. Lungu Tudorița PNL
116. Lupașcu Costel PSD
117. Macovei Silviu Nicu PSD
118. Magyar Loránd-Bálint UDMR
119. Manole Petre-Florin PSD
120. Marica Petru-Sorin PSD
121. Márton Árpád-Francisc UDMR
122. Mărgărit Mitică-Marius PSD
123. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
124. Mihalescul Dumitru PNL
125. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
126. Mînzatu Roxana PSD
127. Mocioalcă Ion PSD
128. Mohaci Mihai PSD
129. Moldovan Sorin-Dan PNL
130. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
131. Mușoiu Ștefan PSD
132. Nasra Gabriel-Horia PSD
133. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
134. Neagu Nicolae PNL
135. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
136. Nicoară Romeo Florin PNL
137. Nicolae Andrei PSD
138. Nistor Laurențiu PSD
139. Niță Mihai ALDE
140. Nosa Iuliu PSD
141. Olar Corneliu PNL
142. Olteanu Daniel PNL
143. Oprișcan Mihai Doru PNL
144. Oros Nechita-Adrian PNL
145. Oteșanu Daniela PSD
146. Palăr Ionel PNL
147. Pambuccian Varujan Minoritati
148. Pană Adriana-Doina PSD
149. Paraschiv Rodica PSD
150. Pașcan Emil-Marius PMP
151. Pau Radu - Adrian PSD
152. Păle Dănuț PSD
153. Petrea Gabriel PSD
154. Petric Octavian PSD
155. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
156. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
157. Podașcă Gabriela-Maria PSD
158. Pop Andrei PSD
159. Pop Georgian PSD
160. Pop Tudor Rareș USR
161. Popa Florin PSD
162. Popa Mihai Valentin PSD
163. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
164. Popescu Mariana-Venera Minoritati
165. Popescu Pavel PNL
166. Popescu Virgil-Daniel PNL
167. Preda Cezar-Florin PNL
168. Predoiu Marian-Cătălin PNL
169. Presură Alexandra PSD
170. Prisnel Adrian-Claudiu USR
171. Prișcă Răzvan Sorin PNL
172. Prună Cristina-Mădălina USR
173. Radu Anișoara PSD
174. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
175. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
176. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
177. Rădulescu Alexandru PSD
178. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
179. Rădulescu Dan-Răzvan USR
180. Răduț Violeta PSD
181. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
182. Roman Florin-Claudiu PNL
183. Roman Ioan Sorin PSD
184. Roșca Lucreția PSD
185. Rotaru Alexandru PSD
186. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
187. Sebestyén Csaba-István UDMR
188. Sefer Cristian-George PMP
189. Seidler Cristian-Gabriel USR
190. Seres Dénes UDMR
191. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
192. Simionca Ionuț PMP
193. Simonis Alfred - Robert PSD
194. Sitterli Ovidiu-Ioan -
195. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
196. Solomon Adrian PSD
197. Spânu Ion PSD
198. Stan Viorel PSD
199. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
200. Stancu Florinel PSD
201. Stativă Irinel Ioan PSD
202. Stănescu Alexandru PSD
203. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
204. Suciu Vasile-Daniel PSD
205. Szabó Ödön UDMR
206. Șerban Ciprian-Constantin PSD
207. Șimon Gheorghe PSD
208. Șișcu George PNL
209. Șotcan Theodora PSD
210. Șova Lucian PSD
211. Șovăială Constantin PNL
212. Ștefan Corneliu PSD
213. Ștefan Viorel PSD
214. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
215. Tabugan Ion PMP
216. Tănăsescu Alina-Elena PSD
217. Teiș Alina PSD
218. Tîlvăr Angel PSD
219. Toma Ilie PSD
220. Tripa Florin-Dan PSD
221. Tudor Beatrice PSD
222. Tudose Mihai PSD
223. Turcan Raluca PNL
224. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
225. Ursu Răzvan-Ion PSD
226. Varga Glad-Aurel PNL
227. Varga Vasile PNL
228. Vasile Daniel Minoritati
229. Vasilescu Lia Olguța PSD
230. Vass Levente UDMR
231. Velcea Nicolae PSD
232. Vexler Silviu Minoritati
233. Vișan George-Gabriel PSD
234. Vîlceanu Dan PNL
235. Vîrză Mihăiță PSD
236. Vlad Sergiu Cosmin USR
237. Vlase Petru Gabriel PSD
238. Vlăducă Oana-Silvia PSD
239. Vosganian Varujan ALDE
240. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
241. Weber Mihai PSD
242. Zainea Cornel USR
243. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
244. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 februarie 2019, 19:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro