Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:38 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:38

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct.69
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:160 43 35 14 34 10 8 8 8
- voturi pentru (DA):158 42 35 14 34 9 8 8 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bara Nicolae PD-L DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bivolaru Ioan PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
20. Buciu Angela PRM DA
21. Buciuta Ștefan Minoritati DA
22. Calimente Mihăiță PNL DA
23. Canacheu Costică PD-L DA
24. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
25. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
26. Câmpanu Liviu PNL DA
27. Chiper Gheorghe PSD DA
28. Chiș Filonaș PSD DA
29. Cindrea Ioan PSD DA
30. Ciopraga Mircea PNL DA
31. Cliveti Minodora PSD DA
32. Cocrea Olguța - DA
33. Crăciunescu Grigore PNL DA
34. Dan Iosif PSD DA
35. Diaconescu Marin PRM DA
36. Dida Corneliu Ioan PSD DA
37. Dobre Traian PNL DA
38. Dragomir Gheorghe PNL DA
39. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
40. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
41. Dumitriu Mihai PSD DA
42. Dumitru Ion PSD DA
43. Dușa Mircea PSD DA
44. Duțu Stelian PD-L DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Faina Constantin PC DA
47. Fenechiu Relu PNL DA
48. Florea Damian PC DA
49. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
50. Furo Iuliu Ioan PRM DA
51. Gabor Gheorghe PNL DA
52. Găleteanu Monalisa PSD DA
53. Gerea Andrei Dominic PNL DA
54. Gheorghe Valeriu PNL DA
55. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
56. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
57. Ghișe Ioan - DA
58. Giurgiu Mircia - DA
59. Glăvan Ștefan PC DA
60. Grigore Dan PD-L DA
61. Grosaru Mircea Minoritati DA
62. Gubandru Aurel PSD DA
63. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
64. Iancu Iulian PSD DA
65. Ibram Iusein Minoritati DA
66. Ifrim Mircea PRM DA
67. Igaș Traian Constantin PD-L DA
68. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
69. Iordache Florin PSD DA
70. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
71. Iriza Marius PRM DA
72. Iustian Mircea Teodor PNL DA
73. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
74. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
75. Kovacs Attila UDMR DA
76. Lakatos Petru UDMR DA
77. Lambrino Radu PD-L DA
78. Lificiu Petru - DA
79. Liga Dănuț PD-L DA
80. Luchian Ion PNL DA
81. Manolescu Oana Minoritati DA
82. Manta Pantelimon PC DA
83. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
84. Máté András-Levente UDMR DA
85. Matei Cătălin Lucian PSD DA
86. Mazăre Alexandru PSD DA
87. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
88. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
89. Mătușa Tudor PRM DA
90. Meir Nati - DA
91. Mihei Andrian-Sirojea - DA
92. Mircea Costache PRM DA
93. Mircovici Niculae Minoritati DA
94. Mironescu Laurențiu PD-L DA
95. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
96. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
97. Mocanu Alexandru PD-L DA
98. Mocanu Vasile PSD DA
99. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
100. Moisoiu Adrian PRM DA
101. Moldovan Emil Radu PSD DA
102. Momanu Corneliu PNL DA
103. Movilă Petru PD-L DA
104. Munteanu Ioan PSD DA
105. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
106. Nechita Aurel PSD DA
107. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
108. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
109. Nosa Iuliu PSD DA
110. Oancea Viorel PNL DA
111. Olarean Aurel PD-L DA
112. Ovidenie Costel - DA
113. Pardău Dumitru PNL DA
114. Paveliu Marian Sorin PNL DA
115. Petrea Constantin PD-L DA
116. Ponta Victor-Viorel PSD DA
117. Popa Nicolae PC DA
118. Popescu Ionica Constanța PC DA
119. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
120. Preda Ion PNL DA
121. Pruteanu Vasile PNL DA
122. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
123. Pușcă Mircea Valer PNL DA
124. Racoceanu Viorel PD-L DA
125. Radan Mihai Minoritati DA
126. Rădulescu Cristian PD-L DA
127. Rogin Marius PD-L DA
128. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
129. Rus Ioan Aurel PRM DA
130. Rușanu Dan Radu PNL DA
131. Sanda Victor PSD DA
132. Sandu-Capră Mihai PNL DA
133. Săniuță Marian-Florian PSD DA
134. Sârb Gheorghe PD-L DA
135. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
136. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
137. Seres Dénes UDMR DA
138. Sóki Béla UDMR DA
139. Soporan Vasile Filip PSD DA
140. Stan Ion PSD DA
141. Stativă Irinel Ioan PSD DA
142. Stănișoară Mihai PD-L DA
143. Străchinaru Petre PD-L DA
144. Strungă Emil PNL DA
145. Știrbeț Cornel PNL DA
146. Tabără Valeriu PD-L DA
147. Tărniceru Petru PSD DA
148. Timar Liviu PSD DA
149. Timiș Ioan PNL DA
150. Toma Florentina Marilena PSD DA
151. Toma Horia-Victor PNL DA
152. Țundrea Ioan PC DA
153. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
154. Ungureanu Petre PNL DA
155. Ursărescu Dorinel PNL DA
156. Vasile Aurelia PSD DA
157. Văsioiu Horia PD-L DA
158. Vlădoiu Aurel PSD DA
159. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
160. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 iunie 2019, 2:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro