Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:39 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:39

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct.70
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:164 48 34 15 35 10 8 6 8
- voturi pentru (DA):162 48 34 14 35 9 8 6 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - - 1 - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bara Nicolae PD-L DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bivolaru Ioan PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
20. Buciu Angela PRM DA
21. Buciuta Ștefan Minoritati DA
22. Buda Daniel PD-L DA
23. Calimente Mihăiță PNL DA
24. Canacheu Costică PD-L DA
25. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
26. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
27. Câmpanu Liviu PNL DA
28. Chiper Gheorghe PSD DA
29. Chiș Filonaș PSD DA
30. Cindrea Ioan PSD DA
31. Ciopraga Mircea PNL DA
32. Cliveti Minodora PSD DA
33. Cocrea Olguța - DA
34. Crăciunescu Grigore PNL DA
35. Dan Iosif PSD DA
36. Diaconescu Marin PRM DA
37. Dida Corneliu Ioan PSD DA
38. Dobre Traian PNL DA
39. Dorneanu Valer PSD DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
42. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
43. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
44. Dumitriu Mihai PSD DA
45. Dumitru Ion PSD DA
46. Dușa Mircea PSD DA
47. Duțu Stelian PD-L DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Faina Constantin PC DA
50. Fenechiu Relu PNL DA
51. Florea Damian PC DA
52. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
53. Furo Iuliu Ioan PRM DA
54. Gabor Gheorghe PNL DA
55. Găleteanu Monalisa PSD DA
56. Gerea Andrei Dominic PNL DA
57. Gheorghe Valeriu PNL DA
58. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
59. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
60. Ghișe Ioan - DA
61. Giurgiu Mircia - DA
62. Glăvan Ștefan PC DA
63. Grigore Dan PD-L DA
64. Gubandru Aurel PSD DA
65. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
66. Iancu Iulian PSD DA
67. Ibram Iusein Minoritati DA
68. Ifrim Mircea PRM DA
69. Igaș Traian Constantin PD-L DA
70. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
71. Iordache Florin PSD DA
72. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
73. Iriza Marius PRM DA
74. Iustian Mircea Teodor PNL DA
75. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
76. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
77. Kovacs Attila UDMR DA
78. Lakatos Petru UDMR DA
79. Lambrino Radu PD-L DA
80. Lificiu Petru - DA
81. Liga Dănuț PD-L DA
82. Luchian Ion PNL DA
83. Manolescu Oana Minoritati DA
84. Manta Pantelimon PC DA
85. Marin Constantin PSD DA
86. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
87. Máté András-Levente UDMR DA
88. Matei Cătălin Lucian PSD DA
89. Mazăre Alexandru PSD DA
90. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
91. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
92. Mătușa Tudor PRM DA
93. Meir Nati - DA
94. Mihei Andrian-Sirojea - DA
95. Mircea Costache PRM DA
96. Mircovici Niculae Minoritati DA
97. Mironescu Laurențiu PD-L DA
98. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
99. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
100. Mocanu Alexandru PD-L DA
101. Mocanu Vasile PSD DA
102. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
103. Moisoiu Adrian PRM DA
104. Moldovan Emil Radu PSD DA
105. Momanu Corneliu PNL DA
106. Movilă Petru PD-L DA
107. Munteanu Ioan PSD DA
108. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
109. Nechita Aurel PSD DA
110. Nica Dan PSD DA
111. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
112. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
113. Nițulescu Teodor PRM DA
114. Nosa Iuliu PSD DA
115. Oancea Viorel PNL DA
116. Olarean Aurel PD-L DA
117. Ovidenie Costel - DA
118. Pardău Dumitru PNL DA
119. Paveliu Marian Sorin PNL DA
120. Petrea Constantin PD-L DA
121. Ponta Victor-Viorel PSD DA
122. Popa Nicolae PC DA
123. Popescu Ionica Constanța PC DA
124. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
125. Preda Ion PNL DA
126. Pruteanu Vasile PNL DA
127. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
128. Pușcă Mircea Valer PNL DA
129. Racoceanu Viorel PD-L DA
130. Raicu Romeo Marius PD-L DA
131. Rădulescu Cristian PD-L DA
132. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
133. Rus Ioan Aurel PRM Abținere
134. Sanda Victor PSD DA
135. Sandu-Capră Mihai PNL DA
136. Săniuță Marian-Florian PSD DA
137. Sârb Gheorghe PD-L DA
138. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
139. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
140. Seres Dénes UDMR DA
141. Sóki Béla UDMR DA
142. Soporan Vasile Filip PSD DA
143. Stan Ioan PSD DA
144. Stan Ion PSD DA
145. Stativă Irinel Ioan PSD DA
146. Stănișoară Mihai PD-L DA
147. Străchinaru Petre PD-L DA
148. Știrbeț Cornel PNL DA
149. Tabără Valeriu PD-L DA
150. Tărniceru Petru PSD DA
151. Timar Liviu PSD DA
152. Timiș Ioan PNL DA
153. Toma Florentina Marilena PSD DA
154. Toma Horia-Victor PNL DA
155. Țundrea Ioan PC DA
156. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
157. Ujeniuc Dragoș PNL DA
158. Ungureanu Petre PNL DA
159. Ursărescu Dorinel PNL DA
160. Vasile Aurelia PSD DA
161. Văsioiu Horia PD-L DA
162. Vlădoiu Aurel PSD DA
163. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
164. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 iunie 2019, 3:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro