Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.04.2018 > 12:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 aprilie 2018, ora 12:08

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:261 141 46 19 17 8 9 14 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Andrușcă Dănuț PSD
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Barna Ilie Dan USR
14. Bălănescu Alexandru PSD
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Bica Dănuț PNL
21. Bichineț Corneliu PMP
22. Birchall Ana PSD
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR
25. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Bontea Vlad PSD
33. Borza Remus-Adrian -
34. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bran Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bumb Sorin-Ioan PNL
41. Burciu Cristina PSD
42. Calista Mara-Daniela PNL
43. Calotă Florică Ică ALDE
44. Căciulă Aurel PSD
45. Călin Ion PSD
46. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
47. Căruceru Aida-Cristina PSD
48. Cherecheș Florica PNL
49. Cherecheș Viorica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Ciocan Dan PSD
53. Ciofu Tamara-Dorina PSD
54. Ciolacu Ion-Marcel PSD
55. Ciuhodaru Tudor PSD
56. Cîtea Vasile PSD
57. Cobuz Maricela PSD
58. Cocoș Vasile PSD
59. Constantin Daniel -
60. Cosma Lavinia-Corina USR
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
63. Csoma Botond UDMR
64. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
65. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
66. Culeafă Mihai PNL
67. Cupșa Ioan PNL
68. Dehelean Silviu USR
69. Dîrzu Ioan PSD
70. Dobre Mircea-Titus PSD
71. Dobrică Ionela Viorela PSD
72. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
73. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
74. Drulă Cătălin USR
75. Dunava Costel Neculai PSD
76. Duruș Vlad-Emanuel USR
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Farago Petru UDMR
79. Fădor Angelica PNL
80. Firczak Iulius Marian Minoritati
81. Florea Damian PSD
82. Florea Oana-Consuela PSD
83. Floroiu Ionel PSD
84. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
85. Furic Iarco Minoritati
86. Furtună Mirela PSD
87. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
88. Gavrilă Camelia PSD
89. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
90. Găină Mihăiță PSD
91. Georgescu Nicolae PSD
92. Gheorghe Andrei Daniel PNL
93. Gheorghiu Bogdan PNL
94. Gherman Dumitru PSD
95. Ghilea Găvrilă PNL
96. Gilia Claudia PSD
97. Giugea Nicolae PNL
98. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
99. Gudu Vasile PNL
100. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
101. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
102. Holban Georgeta-Carmen PSD
103. Huncă Mihaela PSD
104. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
105. Iancu Iulian PSD
106. Iancu Marius-Ionel PSD
107. Ibram Iusein Minoritati
108. Iftimie Neculai PSD
109. Ignat Miron Minoritati
110. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
111. Intotero Natalia-Elena PSD
112. Ioniță Antoneta PNL
113. Iordache Florin PSD
114. Itu Cornel PSD
115. Iurișniți Cristina-Ionela USR
116. Jivan Luminița-Maria PSD
117. Korodi Attila UDMR
118. Kulcsár-Terza József-György UDMR
119. Lazăr Sorin PSD
120. Longher Victoria Minoritati
121. Lovin Dumitru ALDE
122. Lupașcu Costel PSD
123. Lupescu Dumitru USR
124. Macovei Silviu Nicu PSD
125. Magyar Loránd-Bálint UDMR
126. Manole Petre-Florin PSD
127. Marica Petru-Sorin PSD
128. Márton Árpád-Francisc UDMR
129. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
130. Mărgărit Mitică-Marius PSD
131. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
132. Mihalescul Dumitru PNL
133. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
134. Mînzatu Roxana PSD
135. Mocanu Adrian PMP
136. Mocioalcă Ion PSD
137. Mohaci Mihai PSD
138. Moldovan Sorin-Dan PNL
139. Movilă Petru PMP
140. Mușoiu Ștefan PSD
141. Nasra Gabriel-Horia PSD
142. Neață Eugen PSD
143. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
144. Nicoară Romeo Florin PNL
145. Nicolae Andrei PSD
146. Nicolicea Eugen PSD
147. Nistor Laurențiu PSD
148. Niță Mihai ALDE
149. Niță Nicu PSD
150. Nosa Iuliu PSD
151. Olar Corneliu PNL
152. Olteanu Daniel PNL
153. Oprișcan Mihai Doru -
154. Oros Nechita-Adrian PNL
155. Oteșanu Daniela PSD
156. Palăr Ionel PNL
157. Paraschiv Rodica PSD
158. Pașcan Emil-Marius PMP
159. Pau Radu - Adrian PSD
160. Păle Dănuț PSD
161. Petcu Toma-Florin ALDE
162. Petrea Gabriel PSD
163. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
164. Petric Octavian PSD
165. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
166. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
167. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
168. Plumb Rovana PSD
169. Podașcă Gabriela-Maria PSD
170. Ponta Victor-Viorel -
171. Pop Andrei PSD
172. Pop Georgian PSD
173. Pop Tudor Rareș USR
174. Popa Florin PSD
175. Popa Mihai Valentin PSD
176. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
177. Popescu Mariana-Venera Minoritati
178. Preda Cezar-Florin PNL
179. Predoiu Marian-Cătălin PNL
180. Presură Alexandra PSD
181. Prisnel Adrian-Claudiu USR
182. Prișcă Răzvan Sorin PNL
183. Prună Cristina-Mădălina USR
184. Radu Anișoara PSD
185. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
186. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
187. Rădulescu Alexandru PSD
188. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
189. Răduț Violeta PSD
190. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
191. Roman Ioan Sorin PSD
192. Romanescu Cristinel PNL
193. Roșca Lucreția PSD
194. Rotaru Alexandru PSD
195. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
196. Săftoiu Ana Adriana PNL
197. Sebestyén Csaba-István UDMR
198. Sefer Cristian-George PMP
199. Seidler Cristian-Gabriel USR
200. Seres Dénes UDMR
201. Simion Lucian-Eduard PSD
202. Simionca Ionuț PMP
203. Simonis Alfred - Robert PSD
204. Sitterli Ovidiu-Ioan -
205. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
206. Solomon Adrian PSD
207. Spânu Ion PSD
208. Stan Viorel PSD
209. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
210. Stancu Florinel PSD
211. Stativă Irinel Ioan PSD
212. Stănescu Alexandru PSD
213. Steriu Valeriu-Andrei PMP
214. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
215. Stroe Ionuț-Marian PNL
216. Suciu Matei PSD
217. Suciu Vasile-Daniel PSD
218. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
219. Szabó Ödön UDMR
220. Șerban Ciprian-Constantin PSD
221. Șimon Gheorghe PSD
222. Șișcu George PNL
223. Șotcan Theodora PSD
224. Șova Lucian PSD
225. Șovăială Constantin PNL
226. Ștefan Corneliu PSD
227. Ștefan Ion PNL
228. Ștefan Viorel PSD
229. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
230. Tabugan Ion PMP
231. Tănăsescu Alina-Elena PSD
232. Teiș Alina PSD
233. Terea Ioan PSD
234. Tîlvăr Angel PSD
235. Todor Adrian PSD
236. Toma Ilie PSD
237. Tripa Florin-Dan PSD
238. Tudor Beatrice PSD
239. Tudose Mihai PSD
240. Turcan Raluca PNL
241. Turcescu Robert-Nicolae PMP
242. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
243. Ursu Răzvan-Ion PSD
244. Varga Glad-Aurel PNL
245. Varga Vasile PNL
246. Vasile Daniel Minoritati
247. Vasilescu Lia Olguța PSD
248. Vass Levente UDMR
249. Velcea Nicolae PSD
250. Vexler Silviu Minoritati
251. Vișan George-Gabriel PSD
252. Vîlceanu Dan PNL
253. Vîrză Mihăiță PSD
254. Vlad Sergiu Cosmin USR
255. Vlăducă Oana-Silvia PSD
256. Voicu Mihai Alexandru PNL
257. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
258. Weber Mihai PSD
259. Zainea Cornel USR
260. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
261. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 februarie 2019, 1:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro