Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.04.2018 > 12:03 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 aprilie 2018, ora 12:03

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:179 94 29 20 10 11 5 9 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Anton Anton ALDE
6. Apjok Norbert UDMR
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Banias Mircea Marius -
12. Barna Ilie Dan USR
13. Bălănescu Alexandru PSD
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Benga Tudor - Vlad USR
17. Bica Dănuț PNL
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR
19. Boboc Tudorița-Rodica PSD
20. Boboc Valentin Gabriel PSD
21. Bodea Marius PNL
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
24. Boroianu Aurel-Robert PNL
25. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
26. Botez Mihai-Cătălin USR
27. Budăi Marius-Constantin PSD
28. Buicu Corneliu-Florin PSD
29. Bulai Iulian USR
30. Bumb Sorin-Ioan PNL
31. Burciu Cristina PSD
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Călin Ion PSD
34. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
35. Căruceru Aida-Cristina PSD
36. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
37. Cherecheș Florica PNL
38. Cherecheș Viorica PNL
39. Chiriac Viorel PSD
40. Ciocan Dan PSD
41. Ciolacu Ion-Marcel PSD
42. Cîtea Vasile PSD
43. Cocoș Vasile PSD
44. Csép Éva-Andrea UDMR
45. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
46. Culeafă Mihai PNL
47. Cupă Ion ALDE
48. Dîrzu Ioan PSD
49. Dobre Mircea-Titus PSD
50. Dobre Victor Paul PNL
51. Dobrovie Matei-Adrian USR
52. Drulă Cătălin USR
53. Duruș Vlad-Emanuel USR
54. Erdei Dolóczki István UDMR
55. Florea Damian PSD
56. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
58. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
59. Găină Mihăiță PSD
60. Georgescu Nicolae PSD
61. Gerea Andrei Dominic ALDE
62. Gheorghe Andrei Daniel PNL
63. Gheorghiu Bogdan PNL
64. Gherman Dumitru PSD
65. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
66. Gudu Vasile PNL
67. Halici Nicușor PSD
68. Holban Georgeta-Carmen PSD
69. Huncă Mihaela PSD
70. Iancu Iulian PSD
71. Iancu Marius-Ionel PSD
72. Ibram Iusein Minoritati
73. Iftimie Neculai PSD
74. Ignat Miron Minoritati
75. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
76. Ion Stelian-Cristian USR
77. Ioniță Antoneta PNL
78. Itu Cornel PSD
79. Iurișniți Cristina-Ionela USR
80. Jivan Luminița-Maria PSD
81. Korodi Attila UDMR
82. Kulcsár-Terza József-György UDMR
83. Lazăr Sorin PSD
84. Lovin Dumitru ALDE
85. Lungu Tudorița PNL
86. Lupescu Dumitru USR
87. Magyar Loránd-Bálint UDMR
88. Mareș Mara PNL
89. Marica Petru-Sorin PSD
90. Márton Árpád-Francisc UDMR
91. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
92. Mînzatu Roxana PSD
93. Mocanu Adrian PMP
94. Mocioalcă Ion PSD
95. Moldovan Sorin-Dan PNL
96. Mușoiu Ștefan PSD
97. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
98. Neață Eugen PSD
99. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
100. Nicoară Romeo Florin PNL
101. Nistor Laurențiu PSD
102. Niță Mihai ALDE
103. Niță Nicu PSD
104. Nosa Iuliu PSD
105. Olar Corneliu PNL
106. Olteanu Daniel PNL
107. Pambuccian Varujan Minoritati
108. Pană Adriana-Doina PSD
109. Paraschiv Rodica PSD
110. Pașcan Emil-Marius PMP
111. Păle Dănuț PSD
112. Petcu Toma-Florin ALDE
113. Petrea Gabriel PSD
114. Petric Octavian PSD
115. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
116. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
117. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
118. Pop Andrei PSD
119. Pop Georgian PSD
120. Popa Florin PSD
121. Popa Mihai Valentin PSD
122. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
123. Popescu Mariana-Venera Minoritati
124. Popescu Nicolae-Daniel USR
125. Popescu Virgil-Daniel PNL
126. Prisnel Adrian-Claudiu USR
127. Prișcă Răzvan Sorin PNL
128. Prună Cristina-Mădălina USR
129. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
130. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
131. Rădulescu Alexandru PSD
132. Rădulescu Dan-Răzvan USR
133. Răduț Violeta PSD
134. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
135. Roman Florin-Claudiu PNL
136. Romanescu Cristinel PNL
137. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
138. Sebestyén Csaba-István UDMR
139. Seidler Cristian-Gabriel USR
140. Seres Dénes UDMR
141. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
142. Simion Lucian-Eduard PSD
143. Simionca Ionuț PMP
144. Simonis Alfred - Robert PSD
145. Spânu Ion PSD
146. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
147. Stancu Florinel PSD
148. Stativă Irinel Ioan PSD
149. Stănescu Alexandru PSD
150. Suciu Vasile-Daniel PSD
151. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
152. Șarapatin Elvira PSD
153. Șerban Ciprian-Constantin PSD
154. Ștefan Corneliu PSD
155. Ștefan Ion PNL
156. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
157. Tabugan Ion PMP
158. Tănăsescu Alina-Elena PSD
159. Teiș Alina PSD
160. Terea Ioan PSD
161. Todor Adrian PSD
162. Tripa Florin-Dan PSD
163. Tudor Beatrice PSD
164. Tudose Mihai PSD
165. Turcescu Robert-Nicolae PMP
166. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
167. Varga Vasile PNL
168. Vasile Daniel Minoritati
169. Velcea Nicolae PSD
170. Vișan George-Gabriel PSD
171. Vîlceanu Dan PNL
172. Vîrză Mihăiță PSD
173. Vlad Sergiu Cosmin USR
174. Vlase Petru Gabriel PSD
175. Vlăducă Oana-Silvia PSD
176. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
177. Weber Mihai PSD
178. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
179. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 februarie 2019, 8:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro