Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:44 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:44

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct. 80
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:161 44 34 16 33 11 7 8 8
- voturi pentru (DA):159 43 34 16 33 10 7 8 8
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - 1 - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Antal István UDMR DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bara Nicolae PD-L DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bivolaru Ioan PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
20. Buciu Angela PRM DA
21. Buciuta Ștefan Minoritati DA
22. Buda Daniel PD-L DA
23. Calimente Mihăiță PNL DA
24. Canacheu Costică PD-L DA
25. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
26. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Câmpanu Liviu PNL DA
29. Chiper Gheorghe PSD DA
30. Chiș Filonaș PSD DA
31. Cindrea Ioan PSD DA
32. Ciopraga Mircea PNL DA
33. Cliveti Minodora PSD DA
34. Cocrea Olguța - DA
35. Crăciunescu Grigore PNL DA
36. Diaconescu Marin PRM DA
37. Dida Corneliu Ioan PSD DA
38. Dobre Traian PNL DA
39. Dorneanu Valer PSD DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
42. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
43. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
44. Dumitriu Mihai PSD DA
45. Dumitru Ion PSD DA
46. Dușa Mircea PSD DA
47. Duțu Stelian PD-L DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Faina Constantin PC DA
50. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
51. Furo Iuliu Ioan PRM DA
52. Gabor Gheorghe PNL DA
53. Găleteanu Monalisa PSD DA
54. Gerea Andrei Dominic PNL DA
55. Gheorghe Valeriu PNL DA
56. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
57. Ghișe Ioan - DA
58. Giurgiu Mircia - DA
59. Glăvan Ștefan PC DA
60. Grigore Dan PD-L DA
61. Grosaru Mircea Minoritati DA
62. Gubandru Aurel PSD DA
63. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
64. Hoinaru Marian PNL DA
65. Iancu Iulian PSD DA
66. Ibram Iusein Minoritati DA
67. Ifrim Mircea PRM DA
68. Igaș Traian Constantin PD-L DA
69. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
70. Iordache Florin PSD -
71. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
72. Iriza Marius PRM DA
73. Iustian Mircea Teodor PNL DA
74. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
75. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
76. Lakatos Petru UDMR DA
77. Lambrino Radu PD-L DA
78. Lificiu Petru - DA
79. Liga Dănuț PD-L DA
80. Luchian Ion PNL DA
81. Manolescu Oana Minoritati DA
82. Manta Pantelimon PC DA
83. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
84. Máté András-Levente UDMR DA
85. Matei Cătălin Lucian PSD DA
86. Mazăre Alexandru PSD DA
87. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
88. Mătușa Tudor PRM DA
89. Meir Nati - DA
90. Mihei Andrian-Sirojea - DA
91. Mircea Costache PRM DA
92. Mircovici Niculae Minoritati DA
93. Mironescu Laurențiu PD-L DA
94. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
95. Mitrea Manuela PSD DA
96. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
97. Mocanu Alexandru PD-L DA
98. Mocanu Vasile PSD DA
99. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
100. Moisoiu Adrian PRM DA
101. Moldovan Emil Radu PSD DA
102. Momanu Corneliu PNL DA
103. Movilă Petru PD-L DA
104. Munteanu Ioan PSD DA
105. Nechita Aurel PSD DA
106. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
107. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
108. Nițulescu Teodor PRM DA
109. Nosa Iuliu PSD DA
110. Oancea Viorel PNL DA
111. Olarean Aurel PD-L DA
112. Ovidenie Costel - DA
113. Pardău Dumitru PNL DA
114. Petrea Constantin PD-L DA
115. Popa Nicolae PC DA
116. Popescu Ionica Constanța PC DA
117. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
118. Preda Ion PNL DA
119. Pruteanu Vasile PNL DA
120. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
121. Pușcă Mircea Valer PNL DA
122. Racoceanu Viorel PD-L DA
123. Radan Mihai Minoritati DA
124. Rădulescu Cristian PD-L DA
125. Rogin Marius PD-L DA
126. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
127. Rus Ioan Aurel PRM DA
128. Rușanu Dan Radu PNL DA
129. Sanda Victor PSD DA
130. Sandu-Capră Mihai PNL DA
131. Săniuță Marian-Florian PSD DA
132. Sârb Gheorghe PD-L DA
133. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
134. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
135. Seres Dénes UDMR DA
136. Sóki Béla UDMR DA
137. Soporan Vasile Filip PSD DA
138. Stan Ioan PSD DA
139. Stan Ion PSD DA
140. Stativă Irinel Ioan PSD DA
141. Stănișoară Mihai PD-L DA
142. Strungă Emil PNL DA
143. Szekely Levente Csaba UDMR DA
144. Știrbeț Cornel PNL DA
145. Tărniceru Petru PSD DA
146. Timar Liviu PSD DA
147. Timiș Ioan PNL DA
148. Toma Florentina Marilena PSD DA
149. Toma Horia-Victor PNL DA
150. Țundrea Ioan PC DA
151. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
152. Ujeniuc Dragoș PNL DA
153. Ungureanu Petre PNL DA
154. Ursărescu Dorinel PNL DA
155. Vasile Aurelia PSD DA
156. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
157. Văsioiu Horia PD-L DA
158. Vlădoiu Aurel PSD DA
159. Voinea Florea PSD DA
160. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
161. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 27 iunie 2019, 0:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro