Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:45 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:45

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct. 84
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:161 44 34 16 32 14 8 6 7
- voturi pentru (DA):160 44 34 16 32 13 8 6 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Antal István UDMR DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bara Nicolae PD-L DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bivolaru Ioan PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
20. Buciu Angela PRM DA
21. Buciuta Ștefan Minoritati DA
22. Buda Daniel PD-L DA
23. Calimente Mihăiță PNL DA
24. Canacheu Costică PD-L DA
25. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
26. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Câmpanu Liviu PNL DA
29. Chiper Gheorghe PSD DA
30. Cindrea Ioan PSD DA
31. Ciopraga Mircea PNL DA
32. Cliveti Minodora PSD DA
33. Cocrea Olguța - DA
34. Crăciunescu Grigore PNL DA
35. Dan Iosif PSD DA
36. Diaconescu Marin PRM DA
37. Dida Corneliu Ioan PSD DA
38. Dobre Traian PNL DA
39. Dorneanu Valer PSD DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
42. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
43. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
44. Dumitriu Mihai PSD DA
45. Dumitru Ion PSD DA
46. Dușa Mircea PSD DA
47. Duțu Stelian PD-L DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Faina Constantin PC DA
50. Fenechiu Relu PNL DA
51. Florea Damian PC DA
52. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
53. Furo Iuliu Ioan PRM DA
54. Gabor Gheorghe PNL DA
55. Găleteanu Monalisa PSD DA
56. Gerea Andrei Dominic PNL DA
57. Gheorghe Valeriu PNL DA
58. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
59. Ghișe Ioan - DA
60. Giurgiu Mircia - DA
61. Glăvan Ștefan PC DA
62. Grigore Dan PD-L DA
63. Grosaru Mircea Minoritati DA
64. Gubandru Aurel PSD DA
65. Iancu Iulian PSD DA
66. Ibram Iusein Minoritati DA
67. Ifrim Mircea PRM DA
68. Igaș Traian Constantin PD-L DA
69. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
70. Iordache Florin PSD DA
71. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
72. Iriza Marius PRM DA
73. Iustian Mircea Teodor PNL DA
74. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
75. Kerekes Károly UDMR DA
76. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
77. Kovacs Attila UDMR DA
78. Lakatos Petru UDMR DA
79. Lambrino Radu PD-L DA
80. Lificiu Petru - DA
81. Liga Dănuț PD-L DA
82. Luchian Ion PNL DA
83. Manolescu Oana Minoritati DA
84. Manta Pantelimon PC DA
85. Marin Constantin PSD DA
86. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
87. Máté András-Levente UDMR DA
88. Matei Cătălin Lucian PSD DA
89. Mazăre Alexandru PSD DA
90. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
91. Mătușa Tudor PRM DA
92. Mihei Andrian-Sirojea - DA
93. Mircea Costache PRM DA
94. Mironescu Laurențiu PD-L DA
95. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
96. Mitrea Manuela PSD DA
97. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
98. Mocanu Alexandru PD-L DA
99. Mocanu Vasile PSD DA
100. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
101. Moisoiu Adrian PRM DA
102. Moldovan Emil Radu PSD DA
103. Momanu Corneliu PNL DA
104. Movilă Petru PD-L DA
105. Munteanu Ioan PSD DA
106. Nechita Aurel PSD DA
107. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
108. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
109. Nițulescu Teodor PRM DA
110. Nosa Iuliu PSD DA
111. Oancea Viorel PNL DA
112. Olarean Aurel PD-L DA
113. Ovidenie Costel - DA
114. Pardău Dumitru PNL DA
115. Paveliu Marian Sorin PNL DA
116. Petrea Constantin PD-L DA
117. Pop Claudiu Adrian PSD DA
118. Popa Nicolae PC DA
119. Popescu Ionica Constanța PC DA
120. Preda Ion PNL DA
121. Pruteanu Vasile PNL DA
122. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
123. Pușcă Mircea Valer PNL DA
124. Racoceanu Viorel PD-L DA
125. Radan Mihai Minoritati DA
126. Rădulescu Cristian PD-L DA
127. Rogin Marius PD-L DA
128. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
129. Rus Ioan Aurel PRM DA
130. Rușanu Dan Radu PNL DA
131. Sanda Victor PSD DA
132. Sandu-Capră Mihai PNL DA
133. Săniuță Marian-Florian PSD DA
134. Sârb Gheorghe PD-L DA
135. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
136. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
137. Seres Dénes UDMR DA
138. Sóki Béla UDMR DA
139. Soporan Vasile Filip PSD DA
140. Stan Ioan PSD DA
141. Stativă Irinel Ioan PSD DA
142. Stănișoară Mihai PD-L DA
143. Străchinaru Petre PD-L DA
144. Strungă Emil PNL DA
145. Szekely Levente Csaba UDMR DA
146. Știrbeț Cornel PNL DA
147. Timar Liviu PSD DA
148. Timiș Ioan PNL DA
149. Toma Florentina Marilena PSD DA
150. Toma Horia-Victor PNL DA
151. Toró Tiberiu UDMR DA
152. Țundrea Ioan PC DA
153. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
154. Ungureanu Petre PNL DA
155. Ursărescu Dorinel PNL DA
156. Vasile Aurelia PSD DA
157. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
158. Vlădoiu Aurel PSD DA
159. Voinea Florea PSD DA
160. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
161. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 20 iunie 2019, 0:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro