Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.04.2018 > 12:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 aprilie 2018, ora 12:04

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:237 121 44 20 13 12 9 13 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD
6. Andronache Gabriel PNL
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Banias Mircea Marius -
14. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Benkő Erika UDMR
21. Bica Dănuț PNL
22. Bichineț Corneliu PMP
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bodea Marius PNL
26. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Borza Remus-Adrian -
30. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
31. Botez Mihai-Cătălin USR
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Bulai Iulian USR
35. Bumb Sorin-Ioan PNL
36. Burciu Cristina PSD
37. Calotă Florică Ică ALDE
38. Căciulă Aurel PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cherecheș Viorica PNL
43. Chichirău Cosette-Paula USR
44. Chiriac Viorel PSD
45. Ciocan Dan PSD
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD
48. Cîtea Vasile PSD
49. Cobuz Maricela PSD
50. Cocoș Vasile PSD
51. Cosma Andreea PSD
52. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
53. Cristache Cătălin PMP
54. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
55. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
56. Culeafă Mihai PNL
57. Cupă Ion ALDE
58. Cupșa Ioan PNL
59. Dehelean Silviu USR
60. Dinu Cristina-Elena PSD
61. Dobre Mircea-Titus PSD
62. Dobre Victor Paul PNL
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dohotaru Adrian-Octavian -
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
66. Drulă Cătălin USR
67. Dunava Costel Neculai PSD
68. Duruș Vlad-Emanuel USR
69. Erdei Dolóczki István UDMR
70. Fădor Angelica PNL
71. Firczak Iulius Marian Minoritati
72. Florea Damian PSD
73. Floroiu Ionel PSD
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
75. Furtună Mirela PSD
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
77. Gavrilă Camelia PSD
78. Găină Mihăiță PSD
79. Georgescu Nicolae PSD
80. Gerea Andrei Dominic ALDE
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghiu Bogdan PNL
83. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
84. Gherman Dumitru PSD
85. Ghilea Găvrilă PNL
86. Ghinea Cristian USR
87. Giugea Nicolae PNL
88. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
89. Gudu Vasile PNL
90. Halici Nicușor PSD
91. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
92. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
93. Huncă Mihaela PSD
94. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
95. Iancu Iulian PSD
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ibram Iusein Minoritati
98. Ignat Miron Minoritati
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ion Stelian-Cristian USR
101. Ionescu George PNL
102. Ioniță Antoneta PNL
103. Iordache Florin PSD
104. Itu Cornel PSD
105. Iurișniți Cristina-Ionela USR
106. Jivan Luminița-Maria PSD
107. Korodi Attila UDMR
108. Kulcsár-Terza József-György UDMR
109. Lazăr Sorin PSD
110. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
111. Longher Victoria Minoritati
112. Lovin Dumitru ALDE
113. Lungu Tudorița PNL
114. Lupașcu Costel PSD
115. Macovei Silviu Nicu PSD
116. Magyar Loránd-Bálint UDMR
117. Mareș Mara PNL
118. Marica Petru-Sorin PSD
119. Márton Árpád-Francisc UDMR
120. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
123. Mihalescul Dumitru PNL
124. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
125. Mînzatu Roxana PSD
126. Mocioalcă Ion PSD
127. Mohaci Mihai PSD
128. Moldovan Sorin-Dan PNL
129. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
130. Movilă Petru PMP
131. Mușoiu Ștefan PSD
132. Nasra Gabriel-Horia PSD
133. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
134. Neagu Nicolae PNL
135. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
136. Nicolae Andrei PSD
137. Nicolicea Eugen PSD
138. Nistor Laurențiu PSD
139. Niță Mihai ALDE
140. Niță Nicu PSD
141. Nosa Iuliu PSD
142. Oros Nechita-Adrian PNL
143. Oteșanu Daniela PSD
144. Palăr Ionel PNL
145. Pană Adriana-Doina PSD
146. Paraschiv Rodica PSD
147. Pașcan Emil-Marius PMP
148. Pau Radu - Adrian PSD
149. Păle Dănuț PSD
150. Petcu Toma-Florin ALDE
151. Petrea Gabriel PSD
152. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
153. Petric Octavian PSD
154. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
155. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
156. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
157. Plumb Rovana PSD
158. Podașcă Gabriela-Maria PSD
159. Pop Georgian PSD
160. Popa Florin PSD
161. Popa Mihai Valentin PSD
162. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
163. Popescu Mariana-Venera Minoritati
164. Popescu Nicolae-Daniel USR
165. Popescu Pavel PNL
166. Preda Cezar-Florin PNL
167. Predoiu Marian-Cătălin PNL
168. Presură Alexandra PSD
169. Prisnel Adrian-Claudiu USR
170. Prișcă Răzvan Sorin PNL
171. Prună Cristina-Mădălina USR
172. Radu Anișoara PSD
173. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
174. Rădulescu Alexandru PSD
175. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
176. Răduț Violeta PSD
177. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
178. Roman Florin-Claudiu PNL
179. Roman Ioan Sorin PSD
180. Romanescu Cristinel PNL
181. Roșca Lucreția PSD
182. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
183. Sebestyén Csaba-István UDMR
184. Seidler Cristian-Gabriel USR
185. Seres Dénes UDMR
186. Simion Lucian-Eduard PSD
187. Simionca Ionuț PMP
188. Simonis Alfred - Robert PSD
189. Sitterli Ovidiu-Ioan -
190. Spânu Ion PSD
191. Stan Viorel PSD
192. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
193. Stancu Florinel PSD
194. Stativă Irinel Ioan PSD
195. Stănescu Alexandru PSD
196. Steriu Valeriu-Andrei PMP
197. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
198. Stroe Ionuț-Marian PNL
199. Suciu Vasile-Daniel PSD
200. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
201. Șarapatin Elvira PSD
202. Șișcu George PNL
203. Șotcan Theodora PSD
204. Șova Lucian PSD
205. Șovăială Constantin PNL
206. Ștefan Corneliu PSD
207. Ștefan Ion PNL
208. Ștefan Viorel PSD
209. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
210. Tabugan Ion PMP
211. Tănăsescu Alina-Elena PSD
212. Teiș Alina PSD
213. Terea Ioan PSD
214. Tîlvăr Angel PSD
215. Todor Adrian PSD
216. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
217. Toma Ilie PSD
218. Tudor Beatrice PSD
219. Tudose Mihai PSD
220. Turcan Raluca PNL
221. Turcescu Robert-Nicolae PMP
222. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
223. Ursu Răzvan-Ion PSD
224. Vasile Daniel Minoritati
225. Vass Levente UDMR
226. Văcaru Alin Vasile -
227. Velcea Nicolae PSD
228. Vișan George-Gabriel PSD
229. Vîlceanu Dan PNL
230. Vîrză Mihăiță PSD
231. Vlad Sergiu Cosmin USR
232. Vlase Petru Gabriel PSD
233. Vlăducă Oana-Silvia PSD
234. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
235. Weber Mihai PSD
236. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
237. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 13 decembrie 2018, 17:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro