Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.04.2018 > 10:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 aprilie 2018, ora 10:07

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 456/2017 privind măsurile alternative de executare a pedepselor privative de libertate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:91 49 19 11 2 6 1 3
- voturi pentru (DA):33 1 19 11 - - 1 1
- voturi împotrivă (NU):57 48 - - 2 6 - 1
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Axinte Vasile PSD NU
3. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE NU
4. Bica Dănuț PNL DA
5. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
6. Bodea Marius PNL DA
7. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
8. Buican Cristian PNL DA
9. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
10. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
11. Calotă Florică Ică ALDE NU
12. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
13. Chichirău Cosette-Paula USR DA
14. Chiriac Viorel PSD NU
15. Ciocan Dan PSD NU
16. Cobuz Maricela PSD NU
17. Cocoș Vasile PSD NU
18. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
19. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE NU
20. Cupă Ion ALDE NU
21. Dehelean Silviu USR DA
22. Dobre Mircea-Titus PSD NU
23. Dobre Victor Paul PNL DA
24. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
25. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
26. Dunava Costel Neculai PSD NU
27. Erdei Dolóczki István UDMR NU
28. Fădor Angelica PNL DA
29. Floroiu Ionel PSD NU
30. Furtună Mirela PSD NU
31. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
32. Gavrilă Camelia PSD NU
33. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
34. Gheorghe Tinel PNL DA
35. Gherman Dumitru PSD NU
36. Ghilea Găvrilă PNL DA
37. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
38. Huncă Mihaela PSD NU
39. Iancu Marius-Ionel PSD NU
40. Ion Stelian-Cristian USR DA
41. Ioniță Antoneta PNL DA
42. Iordache Florin PSD NU
43. Itu Cornel PSD NU
44. Lazăr Sorin PSD NU
45. Lovin Dumitru ALDE NU
46. Lungu Tudorița PNL DA
47. Manole Petre-Florin PSD NU
48. Mărgărit Mitică-Marius PSD NU
49. Meiroșu Marilena-Emilia PSD NU
50. Mînzatu Roxana PSD NU
51. Mohaci Mihai PSD NU
52. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
53. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
54. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
55. Neață Eugen PSD NU
56. Nistor Laurențiu PSD DA
57. Nosa Iuliu PSD NU
58. Paraschiv Rodica PSD NU
59. Pașcan Emil-Marius PMP DA
60. Păle Dănuț PSD NU
61. Petrea Gabriel PSD NU
62. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
63. Popa Florin PSD NU
64. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
65. Popescu Mariana-Venera Minoritati NU
66. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
67. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
68. Prună Cristina-Mădălina USR DA
69. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
70. Răduț Violeta PSD NU
71. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
72. Roman Ioan Sorin PSD NU
73. Romanescu Cristinel PNL DA
74. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
75. Simonis Alfred - Robert PSD NU
76. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
77. Stancu Florinel PSD NU
78. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
79. Surgent Marius-Gheorghe ALDE NU
80. Szabó Ödön UDMR NU
81. Șovăială Constantin PNL DA
82. Teiș Alina PSD NU
83. Tîlvăr Angel PSD NU
84. Todor Adrian PSD NU
85. Toma Ilie PSD NU
86. Tudor Beatrice PSD NU
87. Turcan Raluca PNL DA
88. Varga Vasile PNL DA
89. Velcea Nicolae PSD NU
90. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
91. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 26 octombrie 2021, 13:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro