Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.04.2018 > 11:24 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 aprilie 2018, ora 11:24

Subiect vot: Modificarea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:164 91 24 18 12 5 4 7 3
- voturi pentru (DA):162 90 23 18 12 5 4 7 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Axinte Vasile PSD DA
4. Babuș Radu PSD DA
5. Balint Liviu-Ioan PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Benga Tudor - Vlad USR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
14. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
15. Bodea Marius PNL DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
18. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Budăi Marius-Constantin PSD DA
21. Buican Cristian PNL DA
22. Bulai Iulian USR DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Calotă Florică Ică ALDE DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Viorica PNL DA
30. Chichirău Cosette-Paula USR DA
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
34. Ciuhodaru Tudor PSD DA
35. Cîtea Vasile PSD DA
36. Cobuz Maricela PSD DA
37. Cocoș Vasile PSD DA
38. Csép Éva-Andrea UDMR DA
39. Csoma Botond UDMR DA
40. Cuc Alexandru-Răzvan PSD DA
41. Cupă Ion ALDE DA
42. Cupșa Ioan PNL DA
43. Dehelean Silviu USR DA
44. Dinu Cristina-Elena PSD DA
45. Dobre Mircea-Titus PSD DA
46. Dobre Victor Paul PNL DA
47. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
48. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
49. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
50. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
51. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
52. Erdei Dolóczki István UDMR DA
53. Fădor Angelica PNL DA
54. Florea Damian PSD DA
55. Floroiu Ionel PSD DA
56. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
57. Furic Iarco Minoritati DA
58. Furtună Mirela PSD DA
59. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
60. Gavrilă Camelia PSD DA
61. Georgescu Nicolae PSD DA
62. Gheorghe Andrei Daniel PNL -
63. Gheorghe Tinel PNL DA
64. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
65. Gherman Dumitru PSD DA
66. Ghilea Găvrilă PNL DA
67. Ghinea Cristian USR DA
68. Gilia Claudia PSD DA
69. Halici Nicușor PSD DA
70. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
71. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
72. Huncă Mihaela PSD DA
73. Iftimie Neculai PSD DA
74. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
75. Ion Stelian-Cristian USR DA
76. Iordache Florin PSD DA
77. Jivan Luminița-Maria PSD DA
78. Kelemen Hunor UDMR DA
79. Lazăr Sorin PSD DA
80. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
81. Longher Victoria Minoritati DA
82. Lovin Dumitru ALDE DA
83. Lungu Tudorița PNL DA
84. Lupașcu Costel PSD DA
85. Lupescu Dumitru USR DA
86. Macovei Silviu Nicu PSD DA
87. Manole Petre-Florin PSD DA
88. Mareș Mara PNL DA
89. Marica Petru-Sorin PSD DA
90. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
91. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
92. Mînzatu Roxana PSD DA
93. Mohaci Mihai PSD DA
94. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
95. Mușoiu Ștefan PSD DA
96. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
97. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
98. Neață Eugen PSD DA
99. Nicoară Romeo Florin PNL DA
100. Nicolae Andrei PSD DA
101. Olar Corneliu PNL DA
102. Oprișcan Mihai Doru - DA
103. Oteșanu Daniela PSD DA
104. Pană Adriana-Doina PSD DA
105. Paraschiv Rodica PSD DA
106. Pașcan Emil-Marius PMP DA
107. Pau Radu - Adrian PSD DA
108. Păle Dănuț PSD DA
109. Petric Octavian PSD DA
110. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
111. Pop Andrei PSD DA
112. Popa Florin PSD DA
113. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
114. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
115. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
116. Presură Alexandra PSD DA
117. Prună Cristina-Mădălina USR DA
118. Radu Anișoara PSD DA
119. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
120. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
121. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
122. Rădulescu Alexandru PSD DA
123. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
124. Răduț Violeta PSD DA
125. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
126. Roman Florin-Claudiu PNL DA
127. Roman Ioan Sorin PSD DA
128. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
129. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
130. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
131. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
132. Seres Dénes UDMR DA
133. Simion Lucian-Eduard PSD DA
134. Simionca Ionuț PMP DA
135. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
136. Spânu Ion PSD DA
137. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
138. Stancu Florinel PSD DA
139. Stativă Irinel Ioan PSD DA
140. Suciu Matei PSD DA
141. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
142. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
143. Szabó Ödön UDMR DA
144. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
145. Șotcan Theodora PSD DA
146. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
147. Teiș Alina PSD DA
148. Terea Ioan PSD DA
149. Todor Adrian PSD DA
150. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
151. Toma Ilie PSD DA
152. Tripa Florin-Dan PSD DA
153. Tudor Beatrice PSD DA
154. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
155. Ursu Răzvan-Ion PSD -
156. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
157. Vass Levente UDMR DA
158. Vișan George-Gabriel PSD DA
159. Vîlceanu Dan PNL DA
160. Vîrză Mihăiță PSD DA
161. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
162. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
163. Zainea Cornel USR DA
164. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 1:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro