Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.04.2018 > 12:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 aprilie 2018, ora 12:06

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:198 116 32 12 11 7 6 10 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Anton Anton ALDE
6. Apjok Norbert UDMR
7. Axinte Vasile PSD
8. Babuș Radu PSD
9. Balan Ioan PNL
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Banias Mircea Marius -
12. Barna Ilie Dan USR
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Benga Tudor - Vlad USR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Biro Zsolt-Istvan UDMR
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PNL
24. Bodea Marius PNL
25. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
27. Bontea Vlad PSD
28. Borza Remus-Adrian -
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bran-Voinea Ioana PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bulai Iulian USR
35. Bumb Sorin-Ioan PNL
36. Burciu Cristina PSD
37. Calista Mara-Daniela PNL
38. Calotă Florică Ică ALDE
39. Călin Ion PSD
40. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
41. Căruceru Aida-Cristina PSD
42. Chichirău Cosette-Paula USR
43. Chiriac Viorel PSD
44. Ciocan Dan PSD
45. Ciofu Tamara-Dorina PSD
46. Ciuhodaru Tudor PSD
47. Cîtea Vasile PSD
48. Cobuz Maricela PSD
49. Cocoș Vasile PSD
50. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
51. Csép Éva-Andrea UDMR
52. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
53. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
54. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
55. Cupă Ion ALDE
56. Cupșa Ioan PNL
57. Dehelean Silviu USR
58. Dinu Cristina-Elena PSD
59. Dobre Mircea-Titus PSD
60. Dobrică Ionela Viorela PSD
61. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
62. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
63. Dunava Costel Neculai PSD
64. Duruș Vlad-Emanuel USR
65. Erdei Dolóczki István UDMR
66. Fădor Angelica PNL
67. Firczak Iulius Marian Minoritati
68. Florea Damian PSD
69. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
70. Furtună Mirela PSD
71. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
72. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
73. Găină Mihăiță PSD
74. Georgescu Nicolae PSD
75. Gheorghe Andrei Daniel PNL
76. Gheorghe Tinel PNL
77. Gheorghiu Bogdan PNL
78. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
79. Gherman Dumitru PSD
80. Ghilea Găvrilă PNL
81. Gilia Claudia PSD
82. Goga Octavian PSD
83. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
84. Huncă Mihaela PSD
85. Iancu Marius-Ionel PSD
86. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
87. Intotero Natalia-Elena PSD
88. Itu Cornel PSD
89. Jivan Luminița-Maria PSD
90. Kelemen Hunor UDMR
91. Lazăr Sorin PSD
92. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
93. Lungu Tudorița PNL
94. Lupașcu Costel PSD
95. Macovei Silviu Nicu PSD
96. Magyar Loránd-Bálint UDMR
97. Manole Petre-Florin PSD
98. Márton Árpád-Francisc UDMR
99. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
100. Mărgărit Mitică-Marius PSD
101. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
102. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
103. Mînzatu Roxana PSD
104. Mocioalcă Ion PSD
105. Moldovan Sorin-Dan PNL
106. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
107. Mușoiu Ștefan PSD
108. Nasra Gabriel-Horia PSD
109. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
110. Neață Eugen PSD
111. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
112. Nicoară Romeo Florin PNL
113. Nicolae Andrei PSD
114. Nistor Laurențiu PSD
115. Niță Mihai ALDE
116. Niță Nicu PSD
117. Nosa Iuliu PSD
118. Olar Corneliu PNL
119. Oprișcan Mihai Doru -
120. Oros Nechita-Adrian PNL
121. Pambuccian Varujan Minoritati
122. Pană Adriana-Doina PSD
123. Paraschiv Rodica PSD
124. Pașcan Emil-Marius PMP
125. Pau Radu - Adrian PSD
126. Păle Dănuț PSD
127. Petrea Gabriel PSD
128. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
129. Petric Octavian PSD
130. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
131. Plumb Rovana PSD
132. Podașcă Gabriela-Maria PSD
133. Pop Andrei PSD
134. Pop Georgian PSD
135. Popa Florin PSD
136. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
137. Presură Alexandra PSD
138. Prisnel Adrian-Claudiu USR
139. Prișcă Răzvan Sorin PNL
140. Radu Anișoara PSD
141. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
142. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
143. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
144. Rădulescu Alexandru PSD
145. Răduț Violeta PSD
146. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
147. Roman Ioan Sorin PSD
148. Roșca Lucreția PSD
149. Rotaru Alexandru PSD
150. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
151. Săftoiu Ana Adriana PNL
152. Sefer Cristian-George PMP
153. Seres Dénes UDMR
154. Simionca Ionuț PMP
155. Simonis Alfred - Robert PSD
156. Sitterli Ovidiu-Ioan -
157. Solomon Adrian PSD
158. Spânu Ion PSD
159. Stan Viorel PSD
160. Stancu Florinel PSD
161. Stativă Irinel Ioan PSD
162. Steriu Valeriu-Andrei PMP
163. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
164. Suciu Matei PSD
165. Suciu Vasile-Daniel PSD
166. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
167. Szabó Ödön UDMR
168. Șerban Ciprian-Constantin PSD
169. Șimon Gheorghe PSD
170. Șotcan Theodora PSD
171. Șovăială Constantin PNL
172. Ștefan Viorel PSD
173. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
174. Tănăsescu Alina-Elena PSD
175. Teiș Alina PSD
176. Terea Ioan PSD
177. Todor Adrian PSD
178. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
179. Toma Ilie PSD
180. Trăilă Cristina PNL
181. Tripa Florin-Dan PSD
182. Tudor Beatrice PSD
183. Tudose Mihai PSD
184. Ursu Răzvan-Ion PSD
185. Varga Glad-Aurel PNL
186. Varga Vasile PNL
187. Vasile Daniel Minoritati
188. Vasilescu Lia Olguța PSD
189. Vișan George-Gabriel PSD
190. Vîrză Mihăiță PSD
191. Vlad Sergiu Cosmin USR
192. Vlase Petru Gabriel PSD
193. Vlăducă Oana-Silvia PSD
194. Voicu Mihai Alexandru PNL
195. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
196. Weber Mihai PSD
197. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
198. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 27 octombrie 2021, 1:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro