Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.04.2018 > 12:06 Versiunea pentru printare
Miercuri, 25 aprilie 2018, ora 12:06

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:234 127 40 21 16 8 6 12 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Anton Anton ALDE
8. Apjok Norbert UDMR
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PSD
13. Banias Mircea Marius -
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Benkő Erika UDMR
21. Bica Dănuț PNL
22. Bichineț Corneliu PMP
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Borza Remus-Adrian -
31. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bran-Voinea Ioana PSD
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bulai Iulian USR
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calista Mara-Daniela PNL
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cherecheș Viorica PNL
46. Chichirău Cosette-Paula USR
47. Chiriac Viorel PSD
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Ciuhodaru Tudor PSD
52. Cîtea Vasile PSD
53. Cobuz Maricela PSD
54. Cocoș Vasile PSD
55. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
56. Csép Éva-Andrea UDMR
57. Csoma Botond UDMR
58. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
59. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
60. Cupă Ion ALDE
61. Cupșa Ioan PNL
62. Dehelean Silviu USR
63. Dinu Cristina-Elena PSD
64. Dobre Mircea-Titus PSD
65. Dobre Victor Paul PNL
66. Dobrică Ionela Viorela PSD
67. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
68. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
69. Dunava Costel Neculai PSD
70. Duruș Vlad-Emanuel USR
71. Erdei Dolóczki István UDMR
72. Farago Petru UDMR
73. Fădor Angelica PNL
74. Firczak Iulius Marian Minoritati
75. Florea Damian PSD
76. Florea Oana-Consuela PSD
77. Floroiu Ionel PSD
78. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
79. Furic Iarco Minoritati
80. Furtună Mirela PSD
81. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
82. Gavrilă Camelia PSD
83. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
84. Găină Mihăiță PSD
85. Georgescu Nicolae PSD
86. Gheorghe Andrei Daniel PNL
87. Gheorghe Tinel PNL
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
90. Gherman Dumitru PSD
91. Ghilea Găvrilă PNL
92. Gilia Claudia PSD
93. Giugea Nicolae PNL
94. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
95. Huncă Mihaela PSD
96. Iancu Marius-Ionel PSD
97. Ignat Miron Minoritati
98. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ion Stelian-Cristian USR
101. Iordache Florin PSD
102. Itu Cornel PSD
103. Jivan Luminița-Maria PSD
104. Kelemen Hunor UDMR
105. Lazăr Sorin PSD
106. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
107. Lungu Tudorița PNL
108. Lupașcu Costel PSD
109. Lupescu Dumitru USR
110. Macovei Silviu Nicu PSD
111. Magyar Loránd-Bálint UDMR
112. Manole Petre-Florin PSD
113. Marica Petru-Sorin PSD
114. Márton Árpád-Francisc UDMR
115. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
116. Mărgărit Mitică-Marius PSD
117. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
118. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
119. Mînzatu Roxana PSD
120. Mocioalcă Ion PSD
121. Mohaci Mihai PSD
122. Moldovan Sorin-Dan PNL
123. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
124. Mușoiu Ștefan PSD
125. Nasra Gabriel-Horia PSD
126. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
127. Neață Eugen PSD
128. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
129. Nicoară Romeo Florin PNL
130. Nicolae Andrei PSD
131. Nicolicea Eugen PSD
132. Nistor Laurențiu PSD
133. Niță Mihai ALDE
134. Niță Nicu PSD
135. Nosa Iuliu PSD
136. Olar Corneliu PNL
137. Oprișcan Mihai Doru -
138. Oros Nechita-Adrian PNL
139. Oteșanu Daniela PSD
140. Pambuccian Varujan Minoritati
141. Pană Adriana-Doina PSD
142. Paraschiv Rodica PSD
143. Pau Radu - Adrian PSD
144. Păle Dănuț PSD
145. Petcu Toma-Florin ALDE
146. Petrea Gabriel PSD
147. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
148. Petric Octavian PSD
149. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
150. Plumb Rovana PSD
151. Podașcă Gabriela-Maria PSD
152. Pop Andrei PSD
153. Pop Georgian PSD
154. Pop Rareș Tudor USR
155. Popa Florin PSD
156. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
157. Popescu Mariana-Venera Minoritati
158. Popescu Nicolae-Daniel USR
159. Presură Alexandra PSD
160. Prisnel Adrian-Claudiu USR
161. Prișcă Răzvan Sorin PNL
162. Prună Cristina-Mădălina USR
163. Radu Anișoara PSD
164. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
165. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
166. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
167. Rădulescu Alexandru PSD
168. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
169. Răduț Violeta PSD
170. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
171. Roman Florin-Claudiu PNL
172. Roman Ioan Sorin PSD
173. Romanescu Cristinel PNL
174. Roșca Lucreția PSD
175. Rotaru Alexandru PSD
176. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
177. Săftoiu Ana Adriana PNL
178. Sefer Cristian-George PMP
179. Seidler Cristian-Gabriel USR
180. Seres Dénes UDMR
181. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
182. Simion Lucian-Eduard PSD
183. Simionca Ionuț PMP
184. Simonis Alfred - Robert PSD
185. Sitterli Ovidiu-Ioan -
186. Solomon Adrian PSD
187. Spânu Ion PSD
188. Stan Viorel PSD
189. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
190. Stancu Florinel PSD
191. Stativă Irinel Ioan PSD
192. Steriu Valeriu-Andrei PMP
193. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
194. Suciu Matei PSD
195. Suciu Vasile-Daniel PSD
196. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
197. Szabó Ödön UDMR
198. Șerban Ciprian-Constantin PSD
199. Șimon Gheorghe PSD
200. Șotcan Theodora PSD
201. Șovăială Constantin PNL
202. Ștefan Viorel PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Tabugan Ion PMP
205. Tănăsescu Alina-Elena PSD
206. Teiș Alina PSD
207. Terea Ioan PSD
208. Todor Adrian PSD
209. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
210. Toma Ilie PSD
211. Trăilă Cristina PNL
212. Tripa Florin-Dan PSD
213. Tudor Beatrice PSD
214. Tudose Mihai PSD
215. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
216. Ursu Răzvan-Ion PSD
217. Varga Glad-Aurel PNL
218. Varga Vasile PNL
219. Vasile Daniel Minoritati
220. Vasilescu Lia Olguța PSD
221. Vass Levente UDMR
222. Velcea Nicolae PSD
223. Vișan George-Gabriel PSD
224. Vîlceanu Dan PNL
225. Vîrză Mihăiță PSD
226. Vlad Sergiu Cosmin USR
227. Vlase Petru Gabriel PSD
228. Vlăducă Oana-Silvia PSD
229. Voicu Mihai Alexandru PNL
230. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
231. Weber Mihai PSD
232. Zainea Cornel USR
233. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
234. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 26 octombrie 2021, 12:58
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro