Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.05.2018 > 12:15 Versiunea pentru printare
Miercuri, 9 mai 2018, ora 12:15

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:239 122 48 21 13 10 8 12 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Apjok Norbert UDMR
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Banias Mircea Marius -
15. Barna Ilie Dan USR
16. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
17. Bălănescu Alexandru PSD
18. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Bende Sándor UDMR
21. Benedek Zacharie UDMR
22. Benkő Erika UDMR
23. Bica Dănuț PNL
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR
25. Boboc Tudorița-Rodica PSD
26. Boboc Valentin Gabriel PSD
27. Bode Lucian Nicolae PNL
28. Bodea Marius PNL
29. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
30. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
31. Bontea Vlad PSD
32. Borza Remus-Adrian -
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
34. Bran Ioana PSD
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bulai Iulian USR
39. Bumb Sorin-Ioan PNL
40. Burciu Cristina PSD
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Căciulă Aurel PSD
43. Călin Ion PSD
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cherecheș Florica PNL
47. Chichirău Cosette-Paula USR
48. Chiriac Viorel PSD
49. Ciocan Dan PSD
50. Ciofu Tamara-Dorina PSD
51. Ciolacu Ion-Marcel PSD
52. Ciuhodaru Tudor PSD
53. Cîtea Vasile PSD
54. Cocoș Vasile PSD
55. Cosma Andreea PSD
56. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
57. Csoma Botond UDMR
58. Cupă Ion ALDE
59. Dehelean Silviu USR
60. Dinu Cristina-Elena PSD
61. Dîrzu Ioan PSD
62. Dobre Mircea-Titus PSD
63. Dobre Victor Paul PNL
64. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
65. Drulă Cătălin USR
66. Dunava Costel Neculai PSD
67. Duruș Vlad-Emanuel USR
68. Erdei Dolóczki István UDMR
69. Farago Petru UDMR
70. Florea Damian PSD
71. Florea Oana-Consuela PSD
72. Floroiu Ionel PSD
73. Furic Iarco Minoritati
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
75. Gavrilă Camelia PSD
76. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
77. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
78. Găină Mihăiță PSD
79. Georgescu Nicolae PSD
80. Gerea Andrei Dominic ALDE
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghe Tinel PNL
83. Gheorghiu Bogdan PNL
84. Gherman Dumitru PSD
85. Ghilea Găvrilă PNL
86. Gilia Claudia PSD
87. Giugea Nicolae PNL
88. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
89. Halici Nicușor PSD
90. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
91. Holban Georgeta-Carmen PSD
92. Huncă Mihaela PSD
93. Iancu Iulian PSD
94. Iancu Marius-Ionel PSD
95. Iftimie Neculai PSD
96. Ignat Miron Minoritati
97. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
98. Intotero Natalia-Elena PSD
99. Ion Stelian-Cristian USR
100. Ionescu George PNL
101. Ioniță Antoneta PNL
102. Iordache Florin PSD
103. Itu Cornel PSD
104. Iurișniți Cristina-Ionela USR
105. Jivan Luminița-Maria PSD
106. Korodi Attila UDMR
107. Kulcsár-Terza József-György UDMR
108. Lazăr Sorin PSD
109. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
110. Longher Victoria Minoritati
111. Lovin Dumitru ALDE
112. Lungu Tudorița PNL
113. Lupașcu Costel PSD
114. Lupescu Dumitru USR
115. Macovei Silviu Nicu PSD
116. Manole Petre-Florin PSD
117. Mareș Mara PNL
118. Marica Petru-Sorin PSD
119. Márton Árpád-Francisc UDMR
120. Mărgărit Mitică-Marius PSD
121. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
122. Mihalescul Dumitru PNL
123. Mînzatu Roxana PSD
124. Mocioalcă Ion PSD
125. Mohaci Mihai PSD
126. Moldovan Sorin-Dan PNL
127. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
128. Movilă Petru PMP
129. Mușoiu Ștefan PSD
130. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
131. Neagu Nicolae PNL
132. Neață Eugen PSD
133. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
134. Nicoară Romeo Florin PNL
135. Nicolicea Eugen PSD
136. Nistor Laurențiu PSD
137. Niță Nicu PSD
138. Nosa Iuliu PSD
139. Olar Corneliu PNL
140. Oprișcan Mihai Doru -
141. Oros Nechita-Adrian PNL
142. Oteșanu Daniela PSD
143. Palăr Ionel PNL
144. Paraschiv Rodica PSD
145. Pașcan Emil-Marius PMP
146. Pau Radu - Adrian PSD
147. Păle Dănuț PSD
148. Petcu Toma-Florin ALDE
149. Petrea Gabriel PSD
150. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
151. Petric Octavian PSD
152. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
153. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
154. Plumb Rovana PSD
155. Podașcă Gabriela-Maria PSD
156. Ponta Victor-Viorel -
157. Pop Andrei PSD
158. Pop Georgian PSD
159. Pop Tudor Rareș USR
160. Popa Florin PSD
161. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
162. Popescu Mariana-Venera Minoritati
163. Popescu Nicolae-Daniel USR
164. Popescu Pavel PNL
165. Popescu Virgil-Daniel PNL
166. Predoiu Marian-Cătălin PNL
167. Presură Alexandra PSD
168. Prisnel Adrian-Claudiu USR
169. Prișcă Răzvan Sorin PNL
170. Prună Cristina-Mădălina USR
171. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
172. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
173. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
174. Rădulescu Dan-Răzvan USR
175. Roman Florin-Claudiu PNL
176. Roman Ioan Sorin PSD
177. Romanescu Cristinel PNL
178. Roșca Lucreția PSD
179. Rotaru Alexandru PSD
180. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
181. Săftoiu Ana Adriana PNL
182. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
183. Sefer Cristian-George PMP
184. Seidler Cristian-Gabriel USR
185. Seres Dénes UDMR
186. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
187. Simion Lucian-Eduard PSD
188. Sitterli Ovidiu-Ioan -
189. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
190. Spânu Ion PSD
191. Stan Viorel PSD
192. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
193. Stancu Florinel PSD
194. Stănescu Alexandru PSD
195. Steriu Valeriu-Andrei PMP
196. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
197. Stroe Ionuț-Marian PNL
198. Suciu Matei PSD
199. Suciu Vasile-Daniel PSD
200. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
201. Șarapatin Elvira PSD
202. Șimon Gheorghe PSD
203. Șișcu George PNL
204. Șotcan Theodora PSD
205. Șovăială Constantin PNL
206. Ștefan Corneliu PSD
207. Ștefan Viorel PSD
208. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
209. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
210. Tabugan Ion PMP
211. Tănăsescu Alina-Elena PSD
212. Teiș Alina PSD
213. Terea Ioan PSD
214. Todor Adrian PSD
215. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
216. Toma Ilie PSD
217. Trăilă Cristina PNL
218. Tripa Florin-Dan PSD
219. Tudor Beatrice PSD
220. Tudose Mihai PSD
221. Turcan Raluca PNL
222. Turcescu Robert-Nicolae PMP
223. Tușa Adriana Diana PSD
224. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
225. Ursu Răzvan-Ion PSD
226. Varga Glad-Aurel PNL
227. Vasile Daniel Minoritati
228. Vasilescu Lia Olguța PSD
229. Velcea Nicolae PSD
230. Vîlceanu Dan PNL
231. Vlad Sergiu Cosmin USR
232. Vlase Petru Gabriel PSD
233. Vlăducă Oana-Silvia PSD
234. Voicu Mihai Alexandru PNL
235. Vosganian Varujan ALDE
236. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
237. Weber Mihai PSD
238. Zainea Cornel USR
239. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 23 iulie 2018, 11:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro