Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.10.2006 > 12:39 Versiunea pentru printare
Marți, 10 octombrie 2006, ora 12:39

Poziție pe
ordinea de zi:
2
Subiect vot: Vot final
PL 571/2006 privind modificarea art.50 alin.(2) din Legea nr.128/1997 privind Statutul personalului didactic, cu modificările și completările ulterioare
- lege organică
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:249 76 56 21 43 17 14 11 11
- voturi pentru (DA):249 76 56 21 43 17 14 11 11
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Almășan Liviu PC DA
5. Amarie Constantin PSD DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andon Sergiu PC DA
9. Andreica Romică PNL DA
10. Andronescu Ecaterina PSD DA
11. Antal Árpád-András UDMR DA
12. Antal István UDMR DA
13. Antonescu George Crin Laurențiu PNL DA
14. Ardelean Lia PC DA
15. Asztalos Ferenc UDMR DA
16. Avram Dumitru PRM DA
17. Baban Ștefan PRM DA
18. Bara Nicolae PD-L DA
19. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
20. Băeșu George PSD DA
21. Bănicioiu Nicolae PSD DA
22. Bejinariu Eugen PSD DA
23. Bentu Dumitru PSD DA
24. Bivolaru Ioan PSD DA
25. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
26. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
27. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
28. Bónis István UDMR DA
29. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
30. Brînzan Ovidiu PSD DA
31. Brînză William Gabriel PD-L DA
32. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
33. Buciu Angela PRM DA
34. Buciuta Ștefan Minoritati DA
35. Buda Daniel PD-L DA
36. Buda Ioan PSD DA
37. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
38. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
39. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
40. Calimente Mihăiță PNL DA
41. Canacheu Costică PD-L DA
42. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
43. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
44. Călian Petru PC DA
45. Călin Ion PSD DA
46. Câmpanu Liviu PNL DA
47. Chiper Gheorghe PSD DA
48. Chiș Filonaș PSD DA
49. Cindrea Ioan PSD DA
50. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
51. Ciontu Corneliu - DA
52. Ciopraga Mircea PNL DA
53. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
54. Cocrea Olguța - DA
55. Codîrlă Liviu PRM DA
56. Constantinescu Viorel PSD DA
57. Crăciunescu Grigore PNL DA
58. Cutean Vasile Emilian PSD DA
59. Diaconescu Marin PRM DA
60. Diaconescu Renică PC DA
61. Dida Corneliu Ioan PSD DA
62. Dobre Traian PNL DA
63. Dorneanu Valer PSD DA
64. Dragomir Dumitru PRM DA
65. Dragomir Gheorghe PNL DA
66. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
67. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
68. Dumitrescu Liana Minoritati DA
69. Dumitrescu Zamfir - DA
70. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
71. Dumitriu Mihai PSD DA
72. Dumitru Ion PSD DA
73. Dușa Mircea PSD DA
74. Duțu Stelian PD-L DA
75. Erdei Dolóczki István UDMR DA
76. Faina Constantin PC DA
77. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
78. Fenechiu Relu PNL DA
79. Firczak Gheorghe Minoritati DA
80. Florea Damian PC DA
81. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
82. Furo Iuliu Ioan PRM DA
83. Gabor Gheorghe PNL DA
84. Găleteanu Monalisa PSD DA
85. Georgescu Filip PSD DA
86. Gerea Andrei Dominic PNL DA
87. Gheorghe Valeriu PNL DA
88. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
89. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
90. Ghișe Ioan - DA
91. Godja Petru PSD DA
92. Grigore Dan PD-L DA
93. Grosaru Mircea Minoritati DA
94. Gubandru Aurel PSD DA
95. Gușă Cozmin Horea - DA
96. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
97. Hanganu Romeo Octavian PC DA
98. Hellvig Eduard Raul PC DA
99. Hoban Ioan PNL DA
100. Iancu Iulian PSD DA
101. Ibram Iusein Minoritati DA
102. Igaș Traian Constantin PD-L DA
103. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
104. Ionescu Daniel PSD DA
105. Iordache Florin PSD DA
106. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
107. Iustian Mircea Teodor PNL DA
108. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
109. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
110. Kovacs Attila UDMR DA
111. Lakatos Petru UDMR DA
112. Lambrino Radu PD-L DA
113. Lificiu Petru - DA
114. Liga Dănuț PD-L DA
115. Longher Ghervazen Minoritati DA
116. Luchian Ion PNL DA
117. Magheru Paul PRM DA
118. Man Mircea PD-L DA
119. Manda Iulian Claudiu PSD DA
120. Manolescu Oana Minoritati DA
121. Marian Dan Mihai PNL DA
122. Marin Constantin PSD DA
123. Martin Eduard-Stelian PSD DA
124. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
125. Máté András-Levente UDMR DA
126. Matei Cătălin Lucian PSD DA
127. Mazăre Alexandru PSD DA
128. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
129. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
130. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
131. Mătușa Tudor PRM DA
132. Meir Nati - DA
133. Merce Ilie PRM DA
134. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
135. Micula Cătălin PNL DA
136. Mihei Andrian-Sirojea - DA
137. Mircea Costache PRM DA
138. Mironescu Laurențiu PD-L DA
139. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
140. Mitrea Manuela PSD DA
141. Mitrea Miron Tudor PSD DA
142. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
143. Mînzînă Ion PRM DA
144. Mocanu Alexandru PD-L DA
145. Mocanu Vasile PSD DA
146. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
147. Mocioalcă Ion PSD DA
148. Moisoiu Adrian PRM DA
149. Moldovan Emil Radu PSD DA
150. Momanu Corneliu PNL DA
151. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
152. Movilă Petru PD-L DA
153. Munteanu Ioan PSD DA
154. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
155. Nassar Rodica PSD DA
156. Năstase Adrian PSD DA
157. Nechita Aurel PSD DA
158. Nica Dan PSD DA
159. Nicolicea Eugen PSD DA
160. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
161. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
162. Nițulescu Teodor PRM DA
163. Nosa Iuliu PSD DA
164. Oancea Viorel PNL DA
165. Olarean Aurel PD-L DA
166. Olteanu Bogdan PNL DA
167. Oprea Gabriel PSD DA
168. Ovidenie Costel - DA
169. Pardău Dumitru PNL DA
170. Paveliu Marian Sorin PNL DA
171. Petrea Constantin PD-L DA
172. Ponta Victor-Viorel PSD DA
173. Pop Claudiu Adrian PSD DA
174. Popa Cornel PNL DA
175. Popa Daniela PC DA
176. Popescu Florin Aurelian PNL DA
177. Popescu Ionica Constanța PC DA
178. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
179. Preda Cezar-Florin PD-L DA
180. Preda Ion PNL DA
181. Pruteanu Vasile PNL DA
182. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
183. Pupeză Viorel PSD DA
184. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
185. Pușcă Mircea Valer PNL DA
186. Puzdrea Dumitru PD-L DA
187. Racoceanu Viorel PD-L DA
188. Raicu Romeo Marius PD-L DA
189. Rădulescu Cristian PD-L DA
190. Rogin Marius PD-L DA
191. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
192. Rus Ioan Aurel PRM DA
193. Sanda Victor PSD DA
194. Sandu Gabriel PNL DA
195. Sandu-Capră Mihai PNL DA
196. Sasu Ion PSD DA
197. Săniuță Marian-Florian PSD DA
198. Săpunaru Nini PNL DA
199. Sârb Gheorghe PD-L DA
200. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
201. Scutaru Adrian George PNL DA
202. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
203. Seres Dénes UDMR DA
204. Sirețeanu Mihail PSD DA
205. Sóki Béla UDMR DA
206. Soporan Vasile Filip PSD DA
207. Stan Ioan PSD DA
208. Stan Ion PSD DA
209. Stativă Irinel Ioan PSD DA
210. Stănișoară Mihai PD-L DA
211. Stoica Ion - DA
212. Străchinaru Petre PD-L DA
213. Strungă Emil PNL DA
214. Szekely Levente Csaba UDMR DA
215. Știrbeț Cornel PNL DA
216. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
217. Știreanu Octavian PSD DA
218. Știucă Alecsandru PSD DA
219. Tabără Valeriu PD-L DA
220. Tamás Sándor UDMR DA
221. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
222. Tărniceru Petru PSD DA
223. Timar Liviu PSD DA
224. Timiș Ioan PNL DA
225. Todoran Pavel PSD DA
226. Toma Horia-Victor PNL DA
227. Toró Tiberiu UDMR DA
228. Tudor Constantin PC DA
229. Tudose Mihai PSD DA
230. Turcan Raluca PNL DA
231. Țundrea Ioan PC DA
232. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
233. Ujeniuc Dragoș PNL DA
234. Ungureanu Petre PNL DA
235. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
236. Ursărescu Dorinel PNL DA
237. Vainer Aurel Minoritati DA
238. Varga Attila UDMR DA
239. Vasile Aurelia PSD DA
240. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
241. Vălean Adina Ioana PNL DA
242. Văsioiu Horia PD-L DA
243. Vlase Petru Gabriel PSD DA
244. Vlădoiu Aurel PSD DA
245. Voinea Florea PSD DA
246. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
247. Zamfir Gabriel Sorin PNL DA
248. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
249. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 27 iunie 2019, 5:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro