Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.05.2018 > 16:31 Versiunea pentru printare
Marți, 22 mai 2018, ora 16:31

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Amendament respins
PL 493/2017 privind Registrul Național de Publicitate Mobiliară și pentru abrogarea Ordonanței Guvernului nr.89/2000 privind unele măsuri pentru autorizarea operatorilor și efectuarea înscrierilor în Arhiva Electronică de Garanții Reale Mobiliare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:140 77 29 11 6 4 - 9 4
- voturi pentru (DA):139 76 29 11 6 4 - 9 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ardelean Ben-Oni PNL DA
2. Avram Constantin ALDE DA
3. Balint Liviu-Ioan PSD DA
4. Banias Mircea Marius - DA
5. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Benedek Zacharie UDMR DA
8. Benga Tudor - Vlad USR DA
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
11. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
12. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
13. Borza Remus-Adrian - DA
14. Botez Mihai-Cătălin USR DA
15. Buican Cristian PNL DA
16. Bulai Iulian USR DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
18. Burciu Cristina PSD DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Viorica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Ciocan Dan PSD DA
26. Cobuz Maricela PSD DA
27. Csép Éva-Andrea UDMR DA
28. Cupă Ion ALDE DA
29. Dîrzu Ioan PSD DA
30. Dobre Victor Paul PNL DA
31. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
32. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
33. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
34. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
35. Drulă Cătălin USR DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR DA
37. Farago Petru UDMR DA
38. Fădor Angelica PNL DA
39. Floroiu Ionel PSD DA
40. Furic Iarco Minoritati DA
41. Furtună Mirela PSD -
42. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
43. Georgescu Nicolae PSD DA
44. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
45. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
46. Gherman Dumitru PSD DA
47. Ghilea Găvrilă PNL DA
48. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
49. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
50. Iancu Marius-Ionel PSD DA
51. Ibram Iusein Minoritati DA
52. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
53. Intotero Natalia-Elena PSD DA
54. Ioniță Antoneta PNL DA
55. Iordache Florin PSD DA
56. Itu Cornel PSD DA
57. Korodi Attila UDMR DA
58. Lazăr Sorin PSD DA
59. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
60. Longher Victoria Minoritati DA
61. Lungu Tudorița PNL DA
62. Lupașcu Costel PSD DA
63. Macovei Silviu Nicu PSD DA
64. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
65. Marica Petru-Sorin PSD DA
66. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
67. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
68. Mihalescul Dumitru PNL DA
69. Mînzatu Roxana PSD DA
70. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
71. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
72. Mușoiu Ștefan PSD DA
73. Neagu Nicolae PNL DA
74. Neață Eugen PSD DA
75. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
76. Nistor Laurențiu PSD DA
77. Niță Mihai ALDE DA
78. Niță Nicu PSD DA
79. Nosa Iuliu PSD DA
80. Olar Corneliu PNL DA
81. Oprea Dumitru PNL DA
82. Oros Nechita-Adrian PNL DA
83. Oteșanu Daniela PSD DA
84. Palăr Ionel PNL DA
85. Pambuccian Varujan Minoritati DA
86. Pană Adriana-Doina PSD DA
87. Pau Radu - Adrian PSD DA
88. Păle Dănuț PSD DA
89. Petrea Gabriel PSD DA
90. Petric Octavian PSD DA
91. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
92. Pop Andrei PSD DA
93. Popa Florin PSD DA
94. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
95. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
96. Presură Alexandra PSD DA
97. Prună Cristina-Mădălina USR DA
98. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
99. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
100. Rădulescu Alexandru PSD DA
101. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
102. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
103. Răduț Violeta PSD DA
104. Roman Florin-Claudiu PNL DA
105. Romanescu Cristinel PNL DA
106. Rotaru Alexandru PSD DA
107. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
108. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
109. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
110. Simion Lucian-Eduard PSD DA
111. Simonis Alfred - Robert PSD DA
112. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
113. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
114. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
115. Stan Viorel PSD DA
116. Stancu Florinel PSD DA
117. Stănescu Alexandru PSD DA
118. Suciu Matei PSD DA
119. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
120. Șarapatin Elvira PSD DA
121. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
122. Șimon Gheorghe PSD DA
123. Șotcan Theodora PSD DA
124. Ștefan Ion PNL DA
125. Teiș Alina PSD DA
126. Terea Ioan PSD DA
127. Todor Adrian PSD DA
128. Tripa Florin-Dan PSD DA
129. Tudor Beatrice PSD DA
130. Tudose Mihai PSD DA
131. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
132. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
133. Vasile Daniel Minoritati DA
134. Vexler Silviu Minoritati DA
135. Vîlceanu Dan PNL DA
136. Vîrză Mihăiță PSD DA
137. Vlase Petru Gabriel PSD DA
138. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
139. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
140. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 19 noiembrie 2018, 17:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro