Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.05.2018 > 10:22 Versiunea pentru printare
Miercuri, 23 mai 2018, ora 10:22

Subiect vot: Modificarea ordinii de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:104 54 22 11 3 4 3 6 1
- voturi pentru (DA):104 54 22 11 3 4 3 6 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Balan Ioan PNL DA
5. Barna Ilie Dan USR DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Bica Dănuț PNL DA
8. Bichineț Corneliu PMP DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Bodea Marius PNL DA
12. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
13. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
14. Buican Cristian PNL DA
15. Burciu Cristina PSD DA
16. Calotă Florică Ică ALDE DA
17. Călin Ion PSD DA
18. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
19. Cherecheș Florica PNL DA
20. Cherecheș Viorica PNL DA
21. Chichirău Cosette-Paula USR DA
22. Chiriac Viorel PSD DA
23. Cîtea Vasile PSD DA
24. Cobuz Maricela PSD DA
25. Cocoș Vasile PSD DA
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Cupșa Ioan PNL DA
29. Dobre Victor Paul PNL DA
30. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
31. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
32. Drulă Cătălin USR DA
33. Dunava Costel Neculai PSD DA
34. Erdei Dolóczki István UDMR DA
35. Fădor Angelica PNL DA
36. Floroiu Ionel PSD DA
37. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
38. Gavrilă Camelia PSD DA
39. Georgescu Nicolae PSD DA
40. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
41. Gheorghiu Bogdan PNL DA
42. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
43. Gherman Dumitru PSD DA
44. Ghilea Găvrilă PNL DA
45. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
46. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
47. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
48. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
49. Iordache Florin PSD DA
50. Lazăr Sorin PSD DA
51. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
52. Longher Victoria Minoritati DA
53. Lovin Dumitru ALDE DA
54. Lupașcu Costel PSD DA
55. Macovei Silviu Nicu PSD DA
56. Marica Petru-Sorin PSD DA
57. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
58. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
59. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
60. Movilă Petru PMP DA
61. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
62. Neață Eugen PSD DA
63. Niță Nicu PSD DA
64. Olar Corneliu PNL DA
65. Oprea Dumitru PNL DA
66. Oteșanu Daniela PSD DA
67. Pană Adriana-Doina PSD DA
68. Pașcan Emil-Marius PMP DA
69. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
70. Petric Octavian PSD DA
71. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
72. Pop Andrei PSD DA
73. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
74. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
75. Prună Cristina-Mădălina USR DA
76. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
77. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
78. Răduț Violeta PSD DA
79. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
80. Romanescu Cristinel PNL DA
81. Rotaru Alexandru PSD DA
82. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
83. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
84. Simion Lucian-Eduard PSD DA
85. Simonis Alfred - Robert PSD DA
86. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
87. Spânu Ion PSD DA
88. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
89. Stancu Florinel PSD DA
90. Suciu Matei PSD DA
91. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
92. Szabó Ödön UDMR DA
93. Ștefan Ion PNL DA
94. Teiș Alina PSD DA
95. Terea Ioan PSD DA
96. Toma Ilie PSD DA
97. Tudor Beatrice PSD DA
98. Tudose Mihai PSD DA
99. Varga Glad-Aurel PNL DA
100. Vîrză Mihăiță PSD DA
101. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
102. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
103. Zainea Cornel USR DA
104. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 septembrie 2018, 20:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro