Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.05.2018 > 12:22 Versiunea pentru printare
Miercuri, 23 mai 2018, ora 12:22

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:264 126 52 27 16 12 10 12 9

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Antal István-János UDMR
6. Anton Anton ALDE
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Avram Constantin ALDE
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Barna Ilie Dan USR
14. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
15. Bălănescu Alexandru PSD
16. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Bende Sándor UDMR
19. Benedek Zacharie UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Bica Dănuț PNL
22. Birchall Ana PSD
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR
25. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Bontea Vlad PSD
33. Borza Remus-Adrian -
34. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bucura-Oprescu Simona PSD
37. Budăi Marius-Constantin PSD
38. Bulai Iulian USR
39. Bumb Sorin-Ioan PNL
40. Burciu Cristina PSD
41. Calista Mara-Daniela PNL
42. Calotă Florică Ică ALDE
43. Căciulă Aurel PSD
44. Călin Ion PSD
45. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
46. Căruceru Aida-Cristina PSD
47. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
48. Cherecheș Florica PNL
49. Cherecheș Viorica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Ciocan Dan PSD
53. Ciofu Tamara-Dorina PSD
54. Ciuhodaru Tudor PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Coliu Doru-Petrișor PMP
59. Cosma Lavinia-Corina USR
60. Cristache Cătălin PMP
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
63. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
64. Culeafă Mihai PNL
65. Cupă Ion ALDE
66. Cupșa Ioan PNL
67. Dan Nicușor Daniel USR
68. Dehelean Silviu USR
69. Dinu Cristina-Elena PSD
70. Dîrzu Ioan PSD
71. Dobre Mircea-Titus PSD
72. Dobre Victor Paul PNL
73. Dobrică Ionela Viorela PSD
74. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
75. Dobrovie Matei-Adrian USR
76. Drulă Cătălin USR
77. Dumitrache Ileana Cristina PSD
78. Dunava Costel Neculai PSD
79. Duruș Vlad-Emanuel USR
80. Erdei Dolóczki István UDMR
81. Farago Petru UDMR
82. Fădor Angelica PNL
83. Florea Damian PSD
84. Floroiu Ionel PSD
85. Furtună Mirela PSD
86. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
87. Gavrilă Camelia PSD
88. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
89. Găină Mihăiță PSD
90. Georgescu Nicolae PSD
91. Gheorghe Andrei Daniel PNL
92. Gheorghe Tinel PNL
93. Gheorghiu Bogdan PNL
94. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
95. Gherman Dumitru PSD
96. Ghilea Găvrilă PNL
97. Ghinea Cristian USR
98. Gilia Claudia PSD
99. Giugea Nicolae PNL
100. Goga Octavian PSD
101. Gudu Vasile PNL
102. Halici Nicușor PSD
103. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
104. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
105. Holban Georgeta-Carmen PSD
106. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
107. Iancu Iulian PSD
108. Iancu Marius-Ionel PSD
109. Ibram Iusein Minoritati
110. Iftimie Neculai PSD
111. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
112. Intotero Natalia-Elena PSD
113. Ion Stelian-Cristian USR
114. Ionescu George PNL
115. Ioniță Antoneta PNL
116. Iordache Florin PSD
117. Itu Cornel PSD
118. Iurișniți Cristina-Ionela USR
119. Kelemen Hunor UDMR
120. Korodi Attila UDMR
121. Lazăr Sorin PSD
122. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
123. Longher Victoria Minoritati
124. Lovin Dumitru ALDE
125. Lungu Tudorița PNL
126. Lupașcu Costel PSD
127. Lupescu Dumitru USR
128. Macovei Silviu Nicu PSD
129. Magyar Loránd-Bálint UDMR
130. Manole Petre-Florin PSD
131. Marica Petru-Sorin PSD
132. Márton Árpád-Francisc UDMR
133. Mărgărit Mitică-Marius PSD
134. Meiroșu Marilena-Emilia -
135. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
136. Mînzatu Roxana PSD
137. Mocanu Adrian PMP
138. Mocioalcă Ion PSD
139. Moldovan Sorin-Dan PNL
140. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
141. Movilă Petru PMP
142. Mușoiu Ștefan PSD
143. Nasra Gabriel-Horia PSD
144. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
145. Neagu Nicolae PNL
146. Neață Eugen PSD
147. Nechifor Cătălin-Ioan -
148. Nicoară Romeo Florin PNL
149. Nistor Laurențiu PSD
150. Niță Mihai ALDE
151. Niță Nicu PSD
152. Nosa Iuliu PSD
153. Olar Corneliu PNL
154. Olteanu Daniel PNL
155. Oprea Dumitru PNL
156. Oros Nechita-Adrian PNL
157. Oteșanu Daniela PSD
158. Pambuccian Varujan Minoritati
159. Pană Adriana-Doina PSD
160. Pașcan Emil-Marius PMP
161. Pau Radu - Adrian PSD
162. Petcu Toma-Florin ALDE
163. Petrea Gabriel PSD
164. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
165. Petric Octavian PSD
166. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
167. Ponta Victor-Viorel -
168. Pop Andrei PSD
169. Pop Georgian PSD
170. Pop Tudor Rareș USR
171. Popa Florin PSD
172. Popa Mihai Valentin PSD
173. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
174. Popescu Nicolae-Daniel USR
175. Popescu Virgil-Daniel PNL
176. Preda Cezar-Florin PNL
177. Presură Alexandra PSD
178. Prisnel Adrian-Claudiu USR
179. Prișcă Răzvan Sorin PNL
180. Prună Cristina-Mădălina USR
181. Radu Anișoara PSD
182. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
183. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
184. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
185. Rădulescu Alexandru PSD
186. Rădulescu Dan-Răzvan USR
187. Răduț Violeta PSD
188. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
189. Roman Florin-Claudiu PNL
190. Roman Ioan Sorin PSD
191. Romanescu Cristinel PNL
192. Roșca Lucreția PSD
193. Rotaru Alexandru PSD
194. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
195. Săftoiu Ana Adriana PNL
196. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
197. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
198. Sebestyén Csaba-István UDMR
199. Seidler Cristian-Gabriel USR
200. Seres Dénes UDMR
201. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
202. Simion Lucian-Eduard PSD
203. Simionca Ionuț PMP
204. Simonis Alfred - Robert PSD
205. Sitterli Ovidiu-Ioan -
206. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
207. Solomon Adrian PSD
208. Spânu Ion PSD
209. Stamatian Vasile-Florin PNL
210. Stancu Florinel PSD
211. Stativă Irinel Ioan PSD
212. Stănescu Alexandru PSD
213. Steriu Valeriu-Andrei PMP
214. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
215. Stroe Ionuț-Marian PNL
216. Suciu Matei PSD
217. Suciu Vasile-Daniel PSD
218. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
219. Szabó Ödön UDMR
220. Șarapatin Elvira PSD
221. Șerban Ciprian-Constantin PSD
222. Șimon Gheorghe PSD
223. Șotcan Theodora PSD
224. Șovăială Constantin PNL
225. Ștefan Corneliu PSD
226. Ștefan Ion PNL
227. Ștefan Viorel PSD
228. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
229. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
230. Tabugan Ion -
231. Tănăsescu Alina-Elena PSD
232. Teiș Alina PSD
233. Terea Ioan PSD
234. Tîlvăr Angel PSD
235. Todor Adrian PSD
236. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
237. Toma Ilie PSD
238. Trăilă Cristina PNL
239. Tripa Florin-Dan PSD
240. Tudor Beatrice PSD
241. Tudose Mihai PSD
242. Turcescu Robert-Nicolae PMP
243. Tușa Adriana Diana PSD
244. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
245. Ursu Răzvan-Ion PSD
246. Varga Glad-Aurel PNL
247. Varga Vasile PNL
248. Vasile Daniel Minoritati
249. Vasilescu Lia Olguța PSD
250. Văcaru Alin Vasile -
251. Velcea Nicolae PSD
252. Vexler Silviu Minoritati
253. Vișan George-Gabriel PSD
254. Vîlceanu Dan PNL
255. Vîrză Mihăiță PSD
256. Vlad Sergiu Cosmin USR
257. Vlase Petru Gabriel PSD
258. Vlăducă Oana-Silvia PSD
259. Voicu Mihai Alexandru PNL
260. Vosganian Varujan ALDE
261. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
262. Weber Mihai PSD
263. Zainea Cornel USR
264. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 24 septembrie 2018, 12:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro