Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.05.2018 > 12:12 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 mai 2018, ora 12:12

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:228 118 39 21 17 6 6 9 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Apjok Norbert UDMR
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Banias Mircea Marius -
12. Barna Ilie Dan USR
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Bica Dănuț PNL
19. Biró Rozália-Ibolya UDMR
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bode Lucian Nicolae PNL
23. Bodea Marius PNL
24. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
25. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
26. Bontea Vlad PSD
27. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Budăi Marius-Constantin PSD
30. Bulai Iulian USR
31. Bumb Sorin-Ioan PNL
32. Burciu Cristina PSD
33. Calista Mara-Daniela PNL
34. Calotă Florică Ică ALDE
35. Căciulă Aurel PSD
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
37. Cherecheș Florica PNL
38. Cherecheș Viorica PNL
39. Chichirău Cosette-Paula USR
40. Chiriac Viorel PSD
41. Ciocan Dan PSD
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD
43. Ciolacu Ion-Marcel PSD
44. Cîmpeanu Sorin Mihai -
45. Cobuz Maricela PSD
46. Cocoș Vasile PSD
47. Constantin Daniel -
48. Cosma Lavinia-Corina USR
49. Cristache Cătălin PMP
50. Csép Éva-Andrea UDMR
51. Csoma Botond UDMR
52. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
53. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
54. Cupă Ion ALDE
55. Cupșa Ioan PNL
56. Dehelean Silviu USR
57. Dinu Cristina-Elena PSD
58. Dîrzu Ioan PSD
59. Dobre Mircea-Titus -
60. Dobrică Ionela Viorela PSD
61. Dobrovie Matei-Adrian USR
62. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
63. Dunava Costel Neculai PSD
64. Duruș Vlad-Emanuel USR
65. Erdei Dolóczki István UDMR
66. Farago Petru UDMR
67. Fădor Angelica PNL
68. Florea Damian PSD
69. Florea Oana-Consuela PSD
70. Floroiu Ionel PSD
71. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
72. Furic Iarco Minoritati
73. Furtună Mirela PSD
74. Gavrilă Camelia PSD
75. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
76. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
77. Găină Mihăiță PSD
78. Gheorghe Andrei Daniel PNL
79. Gheorghe Tinel PNL
80. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
81. Gherman Dumitru PSD
82. Ghilea Găvrilă PNL
83. Gilia Claudia PSD
84. Goga Octavian PSD
85. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
86. Gudu Vasile PNL
87. Halici Nicușor PSD
88. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
89. Holban Georgeta-Carmen PSD
90. Huncă Mihaela PSD
91. Iancu Iulian PSD
92. Iancu Marius-Ionel PSD
93. Iftimie Neculai PSD
94. Ignat Miron Minoritati
95. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
96. Ion Stelian-Cristian USR
97. Ionescu George PNL
98. Ioniță Antoneta PNL
99. Itu Cornel PSD
100. Kelemen Hunor UDMR
101. Kulcsár-Terza József-György UDMR
102. Lazăr Sorin PSD
103. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
104. Lupașcu Costel PSD
105. Lupescu Dumitru USR
106. Macovei Silviu Nicu PSD
107. Magyar Loránd-Bálint UDMR
108. Marica Petru-Sorin PSD
109. Márton Árpád-Francisc UDMR
110. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
111. Mărgărit Mitică-Marius PSD
112. Meiroșu Marilena-Emilia -
113. Mihalescul Dumitru PNL
114. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
115. Mînzatu Roxana PSD
116. Mocioalcă Ion PSD
117. Mohaci Mihai PSD
118. Moldovan Sorin-Dan PNL
119. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
120. Mușoiu Ștefan PSD
121. Nasra Gabriel-Horia PSD
122. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
123. Neață Eugen PSD
124. Nechifor Cătălin-Ioan -
125. Nicoară Romeo Florin PNL
126. Nicolae Andrei PSD
127. Nicolicea Eugen PSD
128. Nistor Laurențiu PSD
129. Niță Nicu PSD
130. Nosa Iuliu PSD
131. Olar Corneliu PNL
132. Olteanu Daniel -
133. Oprea Dumitru PNL
134. Oteșanu Daniela PSD
135. Pambuccian Varujan Minoritati
136. Pană Adriana-Doina PSD
137. Pașcan Emil-Marius PMP
138. Păle Dănuț PSD
139. Petcu Toma-Florin ALDE
140. Petrea Gabriel PSD
141. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
142. Petric Octavian PSD
143. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
144. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
145. Podașcă Gabriela-Maria -
146. Ponta Victor-Viorel -
147. Pop Andrei PSD
148. Pop Georgian PSD
149. Pop Tudor Rareș USR
150. Popa Florin PSD
151. Popa Mihai Valentin PSD
152. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
153. Popescu Nicolae-Daniel USR
154. Popescu Virgil-Daniel PNL
155. Preda Cezar-Florin PNL
156. Presură Alexandra PSD
157. Prisnel Adrian-Claudiu USR
158. Prișcă Răzvan Sorin PNL
159. Radu Anișoara PSD
160. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
161. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
162. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
163. Rădulescu Dan-Răzvan USR
164. Răduț Violeta PSD
165. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
166. Roman Florin-Claudiu PNL
167. Romanescu Cristinel PNL
168. Roșca Lucreția PSD
169. Rotaru Alexandru PSD
170. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
171. Săftoiu Ana Adriana PNL
172. Sebestyén Csaba-István UDMR
173. Sefer Cristian-George PMP
174. Seres Dénes UDMR
175. Simionca Ionuț PMP
176. Simonis Alfred - Robert PSD
177. Sitterli Ovidiu-Ioan -
178. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
179. Spânu Ion PSD
180. Stamatian Vasile-Florin PNL
181. Stan Viorel PSD
182. Stancu Florinel PSD
183. Stativă Irinel Ioan PSD
184. Stănescu Alexandru PSD
185. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
186. Stroe Ionuț-Marian PNL
187. Suciu Matei PSD
188. Suciu Vasile-Daniel PSD
189. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
190. Szabó Ödön UDMR
191. Șarapatin Elvira PSD
192. Șerban Ciprian-Constantin PSD
193. Șimon Gheorghe PSD
194. Șotcan Theodora PSD
195. Ștefan Corneliu PSD
196. Ștefan Viorel PSD
197. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
198. Tabugan Ion -
199. Tănăsescu Alina-Elena PSD
200. Teiș Alina PSD
201. Terea Ioan PSD
202. Tîlvăr Angel PSD
203. Todor Adrian PSD
204. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
205. Toma Ilie PSD
206. Trăilă Cristina PNL
207. Tripa Florin-Dan PSD
208. Tudor Beatrice PSD
209. Tudose Mihai PSD
210. Turcan Raluca PNL
211. Turcescu Robert-Nicolae PMP
212. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
213. Ursu Răzvan-Ion PSD
214. Vasilescu Lia Olguța PSD
215. Vass Levente UDMR
216. Văcaru Alin Vasile -
217. Velcea Nicolae PSD
218. Vexler Silviu Minoritati
219. Vișan George-Gabriel PSD
220. Vîlceanu Dan PNL
221. Vîrză Mihăiță PSD
222. Vlad Sergiu Cosmin USR
223. Vlăducă Oana-Silvia PSD
224. Voicu Mihai Alexandru PNL
225. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
226. Weber Mihai PSD
227. Zainea Cornel USR
228. Zamfira Constantin-Cătălin PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 17 noiembrie 2018, 21:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro