Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.05.2018 > 12:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 30 mai 2018, ora 12:13

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:254 125 46 24 17 9 10 11 12

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Apjok Norbert UDMR
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Banias Mircea Marius -
12. Barna Ilie Dan USR
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Bica Dănuț PNL
19. Bichineț Corneliu PMP
20. Biro Zsolt-Istvan UDMR
21. Biró Rozália-Ibolya UDMR
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bode Lucian Nicolae PNL
25. Bodea Marius PNL
26. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Bulai Iulian USR
35. Bumb Sorin-Ioan PNL
36. Burciu Cristina PSD
37. Calista Mara-Daniela PNL
38. Calotă Florică Ică ALDE
39. Căciulă Aurel PSD
40. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cherecheș Florica PNL
43. Cherecheș Viorica PNL
44. Chichirău Cosette-Paula USR
45. Chiriac Viorel PSD
46. Ciocan Dan PSD
47. Ciofu Tamara-Dorina PSD
48. Ciolacu Ion-Marcel PSD
49. Ciuhodaru Tudor PSD
50. Cîmpeanu Sorin Mihai -
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Cocoș Vasile PSD
54. Coliu Doru-Petrișor PMP
55. Constantin Daniel -
56. Cosma Lavinia-Corina USR
57. Cristache Cătălin PMP
58. Csép Éva-Andrea UDMR
59. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Cupă Ion ALDE
62. Cupșa Ioan PNL
63. Dan Nicușor Daniel USR
64. Dehelean Silviu USR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Mircea-Titus -
68. Dobre Victor Paul PNL
69. Dobrică Ionela Viorela PSD
70. Dobrovie Matei-Adrian USR
71. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
72. Drulă Cătălin USR
73. Dunava Costel Neculai PSD
74. Duruș Vlad-Emanuel USR
75. Erdei Dolóczki István UDMR
76. Farago Petru UDMR
77. Fădor Angelica PNL
78. Florea Damian PSD
79. Florea Oana-Consuela PSD
80. Floroiu Ionel PSD
81. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
82. Furic Iarco Minoritati
83. Furtună Mirela PSD
84. Gavrilă Camelia PSD
85. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
86. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
87. Găină Mihăiță PSD
88. Gheorghe Andrei Daniel PNL
89. Gheorghe Tinel PNL
90. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
91. Gherman Dumitru PSD
92. Ghilea Găvrilă PNL
93. Gilia Claudia PSD
94. Giugea Nicolae PNL
95. Goga Octavian PSD
96. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
97. Gudu Vasile PNL
98. Halici Nicușor PSD
99. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
100. Holban Georgeta-Carmen PSD
101. Huncă Mihaela PSD
102. Iancu Iulian PSD
103. Iancu Marius-Ionel PSD
104. Iftimie Neculai PSD
105. Ignat Miron Minoritati
106. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
107. Ion Stelian-Cristian USR
108. Ionescu George PNL
109. Ioniță Antoneta PNL
110. Iordache Florin PSD
111. Itu Cornel PSD
112. Kelemen Hunor UDMR
113. Kulcsár-Terza József-György UDMR
114. Lazăr Sorin PSD
115. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
116. Lungu Tudorița PNL
117. Lupașcu Costel PSD
118. Lupescu Dumitru USR
119. Macovei Silviu Nicu PSD
120. Magyar Loránd-Bálint UDMR
121. Marica Petru-Sorin PSD
122. Márton Árpád-Francisc UDMR
123. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
124. Mărgărit Mitică-Marius PSD
125. Meiroșu Marilena-Emilia -
126. Mihalescul Dumitru PNL
127. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
128. Mînzatu Roxana PSD
129. Mocioalcă Ion PSD
130. Mohaci Mihai PSD
131. Moldovan Sorin-Dan PNL
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Movilă Petru PMP
134. Mușoiu Ștefan PSD
135. Nasra Gabriel-Horia PSD
136. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
137. Neagu Nicolae PNL
138. Neață Eugen PSD
139. Nechifor Cătălin-Ioan -
140. Nicoară Romeo Florin PNL
141. Nicolae Andrei PSD
142. Nicolicea Eugen PSD
143. Nistor Laurențiu PSD
144. Niță Mihai ALDE
145. Niță Nicu PSD
146. Nosa Iuliu PSD
147. Olar Corneliu PNL
148. Olteanu Daniel -
149. Oprea Dumitru PNL
150. Oteșanu Daniela PSD
151. Pambuccian Varujan Minoritati
152. Pană Adriana-Doina PSD
153. Pașcan Emil-Marius PMP
154. Păle Dănuț PSD
155. Petcu Toma-Florin ALDE
156. Petrea Gabriel PSD
157. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
158. Petric Octavian PSD
159. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
160. Pistru-Popa Eusebiu-Manea ALDE
161. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
162. Podașcă Gabriela-Maria -
163. Ponta Victor-Viorel -
164. Pop Andrei PSD
165. Pop Georgian PSD
166. Pop Tudor Rareș USR
167. Popa Florin PSD
168. Popa Mihai Valentin PSD
169. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
170. Popescu Mariana-Venera Minoritati
171. Popescu Nicolae-Daniel USR
172. Popescu Virgil-Daniel PNL
173. Preda Cezar-Florin PNL
174. Predoiu Marian-Cătălin PNL
175. Presură Alexandra PSD
176. Prisnel Adrian-Claudiu USR
177. Prișcă Răzvan Sorin PNL
178. Radu Anișoara PSD
179. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
180. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
181. Rădulescu Alexandru PSD
182. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
183. Rădulescu Dan-Răzvan USR
184. Răduț Violeta PSD
185. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
186. Roman Florin-Claudiu PNL
187. Romanescu Cristinel PNL
188. Roșca Lucreția PSD
189. Rotaru Alexandru PSD
190. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
191. Săftoiu Ana Adriana PNL
192. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
193. Sebestyén Csaba-István UDMR
194. Sefer Cristian-George PMP
195. Seidler Cristian-Gabriel USR
196. Seres Dénes UDMR
197. Simionca Ionuț PMP
198. Simonis Alfred - Robert PSD
199. Sitterli Ovidiu-Ioan -
200. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
201. Solomon Adrian PSD
202. Spânu Ion PSD
203. Stamatian Vasile-Florin PNL
204. Stan Viorel PSD
205. Stancu Florinel PSD
206. Stativă Irinel Ioan PSD
207. Stănescu Alexandru PSD
208. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
209. Stroe Ionuț-Marian PNL
210. Suciu Matei PSD
211. Suciu Vasile-Daniel PSD
212. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
213. Szabó Ödön UDMR
214. Șarapatin Elvira PSD
215. Șerban Ciprian-Constantin PSD
216. Șimon Gheorghe PSD
217. Șotcan Theodora PSD
218. Șova Lucian PSD
219. Șovăială Constantin PNL
220. Ștefan Corneliu PSD
221. Ștefan Viorel PSD
222. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
223. Tabugan Ion -
224. Tănăsescu Alina-Elena PSD
225. Teiș Alina PSD
226. Terea Ioan PSD
227. Tîlvăr Angel PSD
228. Todor Adrian PSD
229. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
230. Toma Ilie PSD
231. Trăilă Cristina PNL
232. Tripa Florin-Dan PSD
233. Tudor Beatrice PSD
234. Tudose Mihai PSD
235. Turcan Raluca PNL
236. Turcescu Robert-Nicolae PMP
237. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
238. Ursu Răzvan-Ion PSD
239. Vasilescu Lia Olguța PSD
240. Vass Levente UDMR
241. Văcaru Alin Vasile -
242. Velcea Nicolae PSD
243. Vexler Silviu Minoritati
244. Vișan George-Gabriel PSD
245. Vîlceanu Dan PNL
246. Vîrză Mihăiță PSD
247. Vlad Sergiu Cosmin USR
248. Vlăducă Oana-Silvia PSD
249. Voicu Mihai Alexandru PNL
250. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
251. Weber Mihai PSD
252. Zainea Cornel USR
253. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
254. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 13 noiembrie 2018, 4:47
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro