Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 12:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 12:04

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Pl-x nr.346/2018 - Text initial
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:166 89 31 15 10 6 3 9 3
- voturi pentru (DA):114 88 - - 10 6 1 9 -
- voturi împotrivă (NU):50 1 31 15 - - 2 - 1
- abțineri:2 - - - - - - - 2
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL NU
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Anastase Roberta Alma PNL NU
4. Andronache Gabriel PNL NU
5. Antal István-János UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balan Ioan PNL NU
10. Balint Liviu-Ioan PSD DA
11. Banias Mircea Marius - Abținere
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR NU
15. Bica Dănuț PNL NU
16. Bichineț Corneliu PMP DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bodea Marius PNL NU
20. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR NU
22. Buican Cristian PNL NU
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calista Mara-Daniela PNL NU
27. Calotă Florică Ică ALDE DA
28. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
29. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
30. Chichirău Cosette-Paula USR NU
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Codreanu Constantin PMP NU
36. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL NU
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
40. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
41. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
42. Dunava Costel Neculai PSD DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Farago Petru UDMR DA
45. Fădor Angelica PNL NU
46. Florea Damian PSD NU
47. Florea Oana-Consuela PSD DA
48. Floroiu Ionel PSD DA
49. Furic Iarco Minoritati DA
50. Furtună Mirela PSD DA
51. Gavrilă Camelia PSD DA
52. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
55. Gherman Dumitru PSD DA
56. Gilia Claudia PSD DA
57. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
58. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL NU
60. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
61. Huncă Mihaela PSD DA
62. Iancu Marius-Ionel PSD DA
63. Iftimie Neculai PSD DA
64. Ignat Miron Minoritati DA
65. Ion Stelian-Cristian USR NU
66. Ionescu George PNL NU
67. Ioniță Antoneta PNL NU
68. Iordache Florin PSD DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Kelemen Hunor UDMR DA
71. Lazăr Sorin PSD DA
72. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL NU
73. Lovin Dumitru ALDE DA
74. Lungu Tudorița PNL NU
75. Lupescu Dumitru USR NU
76. Macovei Silviu Nicu PSD DA
77. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
78. Mareș Mara PNL NU
79. Marica Petru-Sorin PSD DA
80. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
81. Mînzatu Roxana PSD DA
82. Mohaci Mihai PSD DA
83. Moldovan Sorin-Dan PNL NU
84. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
85. Mușoiu Ștefan PSD DA
86. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
87. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
88. Neagu Nicolae PNL NU
89. Neață Eugen PSD DA
90. Nicolae Andrei PSD DA
91. Nistor Laurențiu PSD DA
92. Niță Mihai ALDE DA
93. Niță Nicu PSD DA
94. Nosa Iuliu PSD DA
95. Oprea Dumitru PNL NU
96. Palăr Ionel PNL NU
97. Pambuccian Varujan Minoritati DA
98. Pană Adriana-Doina PSD DA
99. Paraschiv Rodica PSD DA
100. Pașcan Emil-Marius PMP NU
101. Pau Radu - Adrian PSD DA
102. Păle Dănuț PSD DA
103. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
104. Petric Octavian PSD DA
105. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
106. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
107. Pop Andrei PSD DA
108. Pop Georgian PSD DA
109. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
110. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
111. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
112. Popescu Pavel PNL NU
113. Popescu Virgil-Daniel PNL NU
114. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
115. Prună Cristina-Mădălina USR NU
116. Radu Anișoara PSD DA
117. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
118. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
119. Răduț Violeta PSD DA
120. Roman Florin-Claudiu PNL NU
121. Roman Ioan Sorin PSD DA
122. Romanescu Cristinel PNL NU
123. Roșca Lucreția PSD DA
124. Rotaru Alexandru PSD DA
125. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
126. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
127. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
128. Seres Dénes UDMR DA
129. Simion Lucian-Eduard PSD DA
130. Simonis Alfred - Robert PSD DA
131. Sitterli Ovidiu-Ioan - NU
132. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
133. Stan Viorel PSD DA
134. Stancu Florinel PSD DA
135. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
136. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
137. Szabó Ödön UDMR DA
138. Șarapatin Elvira PSD DA
139. Șimon Gheorghe PSD DA
140. Șotcan Theodora PSD DA
141. Șovăială Constantin PNL NU
142. Ștefan Corneliu PSD DA
143. Tabugan Ion ALDE DA
144. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
145. Teiș Alina PSD DA
146. Todor Adrian PSD DA
147. Toma Ilie PSD DA
148. Tripa Florin-Dan PSD DA
149. Tudor Beatrice PSD DA
150. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
151. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
152. Varga Glad-Aurel PNL NU
153. Varga Vasile PNL NU
154. Vasile Daniel Minoritati DA
155. Vass Levente UDMR DA
156. Văcaru Alin Vasile - Abținere
157. Vișan George-Gabriel PSD DA
158. Vîlceanu Dan PNL NU
159. Vîrză Mihăiță PSD DA
160. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
161. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
162. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
163. Weber Mihai PSD DA
164. Zainea Cornel USR NU
165. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
166. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 20 noiembrie 2018, 21:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro