Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 11:14 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 11:14

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Amendament respins
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:158 81 28 17 12 6 6 5 3
- voturi pentru (DA):59 1 28 17 2 - 6 3 2
- voturi împotrivă (NU):99 80 - - 10 6 - 2 1
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR NU
6. Avram Constantin ALDE NU
7. Axinte Vasile PSD NU
8. Babuș Radu PSD NU
9. Balan Ioan PNL DA
10. Bălănescu Alexandru PSD NU
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD NU
12. Bejinariu Eugen PSD NU
13. Bende Sándor UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Benkő Erika UDMR NU
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bichineț Corneliu PMP DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
19. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
20. Bodea Marius PNL DA
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
22. Borza Remus-Adrian - NU
23. Botez Mihai-Cătălin USR DA
24. Budăi Marius-Constantin PSD NU
25. Buican Cristian PNL DA
26. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
27. Bulai Iulian USR DA
28. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
29. Burciu Cristina PSD NU
30. Calista Mara-Daniela PNL DA
31. Calotă Florică Ică ALDE NU
32. Căciulă Aurel PSD NU
33. Cherecheș Florica PNL DA
34. Cherecheș Viorica PNL DA
35. Chichirău Cosette-Paula USR DA
36. Chiriac Viorel PSD NU
37. Ciocan Dan PSD NU
38. Ciuhodaru Tudor PSD NU
39. Cîtea Vasile PSD NU
40. Cobuz Maricela PSD NU
41. Cocoș Vasile PSD NU
42. Codreanu Constantin PMP DA
43. Cosma Andreea PSD NU
44. Csép Éva-Andrea UDMR NU
45. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
46. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
47. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
48. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
49. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
50. Drulă Cătălin USR DA
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Farago Petru UDMR NU
53. Floroiu Ionel PSD NU
54. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD NU
55. Furtună Mirela PSD NU
56. Gavrilă Camelia PSD NU
57. Gavriliță Bianca - Miruna PSD NU
58. Găină Mihăiță PSD NU
59. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
60. Gherman Dumitru PSD NU
61. Gilia Claudia PSD NU
62. Giugea Nicolae PNL DA
63. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
64. Gudu Vasile PNL DA
65. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
66. Holban Georgeta-Carmen PSD NU
67. Huncă Mihaela PSD NU
68. Iancu Marius-Ionel PSD NU
69. Intotero Natalia-Elena PSD NU
70. Ion Stelian-Cristian USR DA
71. Ioniță Antoneta PNL DA
72. Iordache Florin PSD NU
73. Itu Cornel PSD NU
74. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
75. Korodi Attila UDMR NU
76. Lazăr Sorin PSD NU
77. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
78. Lovin Dumitru ALDE NU
79. Lungu Tudorița PNL DA
80. Lupașcu Costel PSD NU
81. Lupescu Dumitru USR DA
82. Macovei Silviu Nicu PSD NU
83. Magyar Loránd-Bálint UDMR NU
84. Marica Petru-Sorin PSD NU
85. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
86. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
87. Movilă Petru PMP DA
88. Mușoiu Ștefan PSD NU
89. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
90. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
91. Neagu Nicolae PNL DA
92. Neață Eugen PSD NU
93. Nicolae Andrei PSD NU
94. Niță Mihai ALDE NU
95. Niță Nicu PSD NU
96. Nosa Iuliu PSD NU
97. Olar Corneliu PNL DA
98. Oprea Dumitru PNL DA
99. Oteșanu Daniela PSD NU
100. Palăr Ionel PNL DA
101. Pambuccian Varujan Minoritati DA
102. Paraschiv Rodica PSD NU
103. Pașcan Emil-Marius PMP DA
104. Pau Radu - Adrian PSD NU
105. Păle Dănuț PSD NU
106. Petrea Gabriel PSD NU
107. Petric Octavian PSD NU
108. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD NU
109. Pop Andrei PSD NU
110. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
111. Prună Cristina-Mădălina USR DA
112. Radu Anișoara PSD NU
113. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
114. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
115. Rădulescu Alexandru PSD NU
116. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
117. Răduț Violeta PSD NU
118. Roman Florin-Claudiu PNL DA
119. Roman Ioan Sorin PSD NU
120. Romanescu Cristinel PNL DA
121. Rotaru Alexandru PSD NU
122. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
123. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
124. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
125. Seres Dénes UDMR NU
126. Simion Lucian-Eduard PSD NU
127. Simionca Ionuț PMP DA
128. Simonis Alfred - Robert PSD NU
129. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
130. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
131. Stan Viorel PSD NU
132. Stancu Florinel PSD NU
133. Stativă Irinel Ioan PSD NU
134. Stănescu Alexandru PSD NU
135. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
136. Șarapatin Elvira PSD NU
137. Șimon Gheorghe PSD NU
138. Șotcan Theodora PSD NU
139. Șovăială Constantin PNL DA
140. Ștefan Corneliu PSD NU
141. Ștefan Ion PNL DA
142. Tabugan Ion ALDE NU
143. Teiș Alina PSD NU
144. Terea Ioan PSD NU
145. Tîlvăr Angel PSD NU
146. Tomac Eugen PMP DA
147. Tudor Beatrice PSD NU
148. Turcan Raluca PNL DA
149. Ursu Răzvan-Ion PSD NU
150. Vexler Silviu Minoritati NU
151. Vișan George-Gabriel PSD NU
152. Vîlceanu Dan PNL DA
153. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
154. Vlase Petru Gabriel PSD NU
155. Vosganian Varujan ALDE NU
156. Weber Mihai PSD NU
157. Zainea Cornel USR DA
158. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 12:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro