Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 11:11 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 11:11

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Pl-x nr.346/2018 - Text initial
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:156 78 27 18 11 7 6 6 3
- voturi pentru (DA):104 78 1 - 11 7 - 6 1
- voturi împotrivă (NU):51 - 26 18 - - 6 - 1
- abțineri:1 - - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL NU
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Andronache Gabriel PNL NU
5. Antal István-János UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balan Ioan PNL NU
10. Bălănescu Alexandru PSD DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benga Tudor - Vlad USR NU
14. Bica Dănuț PNL NU
15. Bichineț Corneliu PMP NU
16. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
17. Bodea Marius PNL NU
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
19. Borza Remus-Adrian - DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR NU
21. Budăi Marius-Constantin PSD DA
22. Buican Cristian PNL NU
23. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
24. Bulai Iulian USR NU
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calista Mara-Daniela PNL NU
27. Calotă Florică Ică ALDE DA
28. Căciulă Aurel PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL NU
30. Chichirău Cosette-Paula USR NU
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Ciuhodaru Tudor PSD DA
34. Cîtea Vasile PSD DA
35. Cobuz Maricela PSD DA
36. Cocoș Vasile PSD DA
37. Codreanu Constantin PMP NU
38. Cosma Andreea PSD DA
39. Csép Éva-Andrea UDMR DA
40. Dobre Victor Paul PNL NU
41. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
42. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
43. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
44. Dohotaru Adrian-Octavian - Abținere
45. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
46. Drulă Cătălin USR NU
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Farago Petru UDMR DA
49. Fădor Angelica PNL NU
50. Floroiu Ionel PSD DA
51. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
52. Furtună Mirela PSD DA
53. Gavrilă Camelia PSD DA
54. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
55. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
56. Gherman Dumitru PSD DA
57. Gilia Claudia PSD DA
58. Giugea Nicolae PNL NU
59. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
60. Gudu Vasile PNL NU
61. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL NU
62. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
63. Huncă Mihaela PSD DA
64. Intotero Natalia-Elena PSD DA
65. Ion Stelian-Cristian USR NU
66. Ioniță Antoneta PNL NU
67. Iordache Florin PSD DA
68. Itu Cornel PSD DA
69. Iurișniți Cristina-Ionela USR NU
70. Korodi Attila UDMR DA
71. Lazăr Sorin PSD DA
72. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL NU
73. Longher Victoria Minoritati DA
74. Lovin Dumitru ALDE DA
75. Lungu Tudorița PNL DA
76. Lupașcu Costel PSD DA
77. Lupescu Dumitru USR NU
78. Macovei Silviu Nicu PSD DA
79. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
80. Marica Petru-Sorin PSD DA
81. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
82. Mînzatu Roxana PSD DA
83. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
84. Movilă Petru PMP NU
85. Mușoiu Ștefan PSD DA
86. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
87. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
88. Neagu Nicolae PNL NU
89. Neață Eugen PSD DA
90. Nicolae Andrei PSD DA
91. Niță Mihai ALDE DA
92. Nosa Iuliu PSD DA
93. Oprea Dumitru PNL NU
94. Oteșanu Daniela PSD DA
95. Palăr Ionel PNL NU
96. Pambuccian Varujan Minoritati DA
97. Pană Adriana-Doina PSD DA
98. Paraschiv Rodica PSD DA
99. Pașcan Emil-Marius PMP NU
100. Pau Radu - Adrian PSD DA
101. Păle Dănuț PSD DA
102. Petrea Gabriel PSD DA
103. Petric Octavian PSD DA
104. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
105. Pop Andrei PSD DA
106. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
107. Prună Cristina-Mădălina USR NU
108. Radu Anișoara PSD DA
109. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
110. Răcuci Claudiu-Vasile PNL NU
111. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
112. Răduț Violeta PSD DA
113. Roman Florin-Claudiu PNL NU
114. Roman Ioan Sorin PSD DA
115. Romanescu Cristinel PNL NU
116. Rotaru Alexandru PSD DA
117. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
118. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
119. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
120. Seres Dénes UDMR DA
121. Simion Lucian-Eduard PSD DA
122. Simionca Ionuț PMP NU
123. Simonis Alfred - Robert PSD DA
124. Sitterli Ovidiu-Ioan - NU
125. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
126. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
127. Stan Viorel PSD DA
128. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR NU
129. Stancu Florinel PSD DA
130. Stativă Irinel Ioan PSD DA
131. Stănescu Alexandru PSD DA
132. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
133. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
134. Șarapatin Elvira PSD DA
135. Șimon Gheorghe PSD DA
136. Șotcan Theodora PSD DA
137. Șovăială Constantin PNL NU
138. Ștefan Corneliu PSD DA
139. Ștefan Ion PNL NU
140. Tabugan Ion ALDE DA
141. Teiș Alina PSD DA
142. Terea Ioan PSD DA
143. Tîlvăr Angel PSD DA
144. Tomac Eugen PMP NU
145. Tudor Beatrice PSD DA
146. Turcan Raluca PNL NU
147. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
148. Vexler Silviu Minoritati DA
149. Vișan George-Gabriel PSD DA
150. Vîrză Mihăiță PSD DA
151. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
152. Vlase Petru Gabriel PSD DA
153. Vosganian Varujan ALDE DA
154. Weber Mihai PSD DA
155. Zainea Cornel USR NU
156. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 20 octombrie 2018, 11:09
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro