Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 11:23 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 11:23

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Pl-x nr.346/2018 - Text initial
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:165 81 31 17 13 8 4 7 4
- voturi pentru (DA):110 81 - - 13 8 - 7 1
- voturi împotrivă (NU):55 - 31 17 - - 4 - 3
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL NU
4. Antal István-János UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Balan Ioan PNL NU
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR NU
15. Benkő Erika UDMR DA
16. Bica Dănuț PNL NU
17. Bichineț Corneliu PMP NU
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
20. Bodea Marius PNL NU
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
22. Borza Remus-Adrian - DA
23. Botez Mihai-Cătălin USR NU
24. Budăi Marius-Constantin PSD DA
25. Buican Cristian PNL NU
26. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
27. Bulai Iulian USR NU
28. Bumb Sorin-Ioan PNL NU
29. Burciu Cristina PSD DA
30. Calista Mara-Daniela PNL NU
31. Calotă Florică Ică ALDE DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL NU
35. Cherecheș Viorica PNL NU
36. Chichirău Cosette-Paula USR NU
37. Chiriac Viorel PSD DA
38. Cîtea Vasile PSD DA
39. Cobuz Maricela PSD DA
40. Cocoș Vasile PSD DA
41. Csép Éva-Andrea UDMR DA
42. Cupă Ion ALDE DA
43. Dîrzu Ioan PSD DA
44. Dobre Victor Paul PNL NU
45. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
46. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
47. Dohotaru Adrian-Octavian - NU
48. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
49. Drulă Cătălin USR NU
50. Dunava Costel Neculai PSD DA
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Fădor Angelica PNL NU
53. Floroiu Ionel PSD DA
54. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
55. Furtună Mirela PSD DA
56. Gavrilă Camelia PSD DA
57. Găină Mihăiță PSD DA
58. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
59. Gherman Dumitru PSD DA
60. Gilia Claudia PSD DA
61. Giugea Nicolae PNL NU
62. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
63. Gudu Vasile PNL NU
64. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL NU
65. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
66. Huncă Mihaela PSD DA
67. Iancu Marius-Ionel PSD DA
68. Intotero Natalia-Elena PSD DA
69. Ion Stelian-Cristian USR NU
70. Ioniță Antoneta PNL NU
71. Iordache Florin PSD DA
72. Itu Cornel PSD DA
73. Iurișniți Cristina-Ionela USR NU
74. Korodi Attila UDMR DA
75. Lazăr Sorin PSD DA
76. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL NU
77. Longher Victoria Minoritati DA
78. Lovin Dumitru ALDE DA
79. Lungu Tudorița PNL NU
80. Lupașcu Costel PSD DA
81. Lupescu Dumitru USR NU
82. Macovei Silviu Nicu PSD DA
83. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
84. Manole Petre-Florin PSD DA
85. Marica Petru-Sorin PSD DA
86. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
87. Mînzatu Roxana PSD DA
88. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
89. Mușoiu Ștefan PSD DA
90. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
91. Neagu Nicolae PNL NU
92. Neață Eugen PSD DA
93. Nechifor Cătălin-Ioan - NU
94. Nicolae Andrei PSD DA
95. Niță Mihai ALDE DA
96. Niță Nicu PSD DA
97. Nosa Iuliu PSD DA
98. Olar Corneliu PNL NU
99. Oprea Dumitru PNL NU
100. Oros Nechita-Adrian PNL NU
101. Oteșanu Daniela PSD DA
102. Palăr Ionel PNL NU
103. Paraschiv Rodica PSD DA
104. Pașcan Emil-Marius PMP NU
105. Păle Dănuț PSD DA
106. Petrea Gabriel PSD DA
107. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
108. Petric Octavian PSD DA
109. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
110. Pop Andrei PSD DA
111. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
112. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
113. Popescu Pavel PNL NU
114. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
115. Prună Cristina-Mădălina USR NU
116. Radu Anișoara PSD DA
117. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
118. Răcuci Claudiu-Vasile PNL NU
119. Rădulescu Alexandru PSD DA
120. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
121. Răduț Violeta PSD DA
122. Roman Florin-Claudiu PNL NU
123. Roman Ioan Sorin PSD DA
124. Romanescu Cristinel PNL NU
125. Rotaru Alexandru PSD DA
126. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
127. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
128. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
129. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
130. Seres Dénes UDMR DA
131. Simion Lucian-Eduard PSD DA
132. Simionca Ionuț PMP NU
133. Simonis Alfred - Robert PSD DA
134. Sitterli Ovidiu-Ioan - NU
135. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
136. Stamatian Vasile-Florin PNL NU
137. Stancu Florinel PSD DA
138. Stativă Irinel Ioan PSD DA
139. Stănescu Alexandru PSD DA
140. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
141. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
142. Szabó Ödön UDMR DA
143. Șarapatin Elvira PSD DA
144. Șimon Gheorghe PSD DA
145. Șotcan Theodora PSD DA
146. Ștefan Corneliu PSD DA
147. Ștefan Ion PNL NU
148. Tabugan Ion ALDE DA
149. Teiș Alina PSD DA
150. Terea Ioan PSD DA
151. Tîlvăr Angel PSD DA
152. Tomac Eugen PMP NU
153. Tudor Beatrice PSD DA
154. Turcan Raluca PNL NU
155. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR NU
156. Vexler Silviu Minoritati DA
157. Vișan George-Gabriel PSD DA
158. Vîrză Mihăiță PSD DA
159. Vlad Sergiu Cosmin USR NU
160. Vlase Petru Gabriel PSD DA
161. Vosganian Varujan ALDE DA
162. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
163. Weber Mihai PSD DA
164. Zainea Cornel USR NU
165. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 21 octombrie 2018, 6:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro