Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 11:28 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 11:28

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Amendament respins
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:175 88 34 16 12 9 5 6 5
- voturi pentru (DA):57 - 34 16 - - 4 - 3
- voturi împotrivă (NU):117 88 - - 12 9 - 6 2
- abțineri:1 - - - - - 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR NU
6. Avram Constantin ALDE NU
7. Axinte Vasile PSD NU
8. Babuș Radu PSD NU
9. Balan Ioan PNL DA
10. Bălănescu Alexandru PSD NU
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD NU
12. Bejinariu Eugen PSD NU
13. Benedek Zacharie UDMR NU
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Benkő Erika UDMR NU
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bichineț Corneliu PMP Abținere
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
19. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
20. Bodea Marius PNL DA
21. Bogaciu Alexandra-Corina PSD NU
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
23. Borza Remus-Adrian - NU
24. Botez Mihai-Cătălin USR DA
25. Budăi Marius-Constantin PSD NU
26. Buican Cristian PNL DA
27. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
28. Bulai Iulian USR DA
29. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
30. Burciu Cristina PSD NU
31. Calista Mara-Daniela PNL DA
32. Calotă Florică Ică ALDE NU
33. Căciulă Aurel PSD NU
34. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
35. Cherecheș Florica PNL DA
36. Cherecheș Viorica PNL DA
37. Chichirău Cosette-Paula USR DA
38. Chiriac Viorel PSD NU
39. Ciuhodaru Tudor PSD NU
40. Cîtea Vasile PSD NU
41. Cobuz Maricela PSD NU
42. Cocoș Vasile PSD NU
43. Codreanu Constantin PMP DA
44. Cupă Ion ALDE NU
45. Dîrzu Ioan PSD NU
46. Dobre Victor Paul PNL DA
47. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
48. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
49. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
50. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
51. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
52. Dunava Costel Neculai PSD NU
53. Erdei Dolóczki István UDMR NU
54. Farago Petru UDMR NU
55. Fădor Angelica PNL DA
56. Floroiu Ionel PSD NU
57. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD NU
58. Furtună Mirela PSD NU
59. Gavrilă Camelia PSD NU
60. Găină Mihăiță PSD NU
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
62. Gherman Dumitru PSD NU
63. Gilia Claudia PSD NU
64. Giugea Nicolae PNL DA
65. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati NU
66. Gudu Vasile PNL DA
67. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
68. Holban Georgeta-Carmen PSD NU
69. Huncă Mihaela PSD NU
70. Iancu Marius-Ionel PSD NU
71. Intotero Natalia-Elena PSD NU
72. Ion Stelian-Cristian USR DA
73. Ionescu George PNL DA
74. Ioniță Antoneta PNL DA
75. Iordache Florin PSD NU
76. Itu Cornel PSD NU
77. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
78. Korodi Attila UDMR NU
79. Lazăr Sorin PSD NU
80. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
81. Longher Victoria Minoritati NU
82. Lovin Dumitru ALDE NU
83. Lungu Tudorița PNL DA
84. Lupașcu Costel PSD NU
85. Lupescu Dumitru USR DA
86. Macovei Silviu Nicu PSD NU
87. Magyar Loránd-Bálint UDMR NU
88. Manole Petre-Florin PSD NU
89. Marica Petru-Sorin PSD NU
90. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
91. Mînzatu Roxana PSD NU
92. Mușoiu Ștefan PSD NU
93. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
94. Neagu Nicolae PNL DA
95. Neață Eugen PSD NU
96. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
97. Nicolae Andrei PSD NU
98. Niță Mihai ALDE NU
99. Niță Nicu PSD NU
100. Nosa Iuliu PSD NU
101. Olteanu Daniel - NU
102. Oprea Dumitru PNL DA
103. Oprișcan Mihai Doru ALDE NU
104. Oteșanu Daniela PSD NU
105. Palăr Ionel PNL DA
106. Paraschiv Rodica PSD NU
107. Pașcan Emil-Marius PMP DA
108. Păle Dănuț PSD NU
109. Petrea Gabriel PSD NU
110. Petric Octavian PSD NU
111. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
112. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD NU
113. Pop Andrei PSD NU
114. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
115. Popescu Mariana-Venera Minoritati NU
116. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
117. Popescu Pavel PNL DA
118. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
119. Prună Cristina-Mădălina USR DA
120. Radu Anișoara PSD NU
121. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
122. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
123. Rădulescu Alexandru PSD NU
124. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
125. Răduț Violeta PSD NU
126. Roman Florin-Claudiu PNL DA
127. Roman Ioan Sorin PSD NU
128. Romanescu Cristinel PNL DA
129. Rotaru Alexandru PSD NU
130. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
131. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
132. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
133. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
134. Seres Dénes UDMR NU
135. Simion Lucian-Eduard PSD NU
136. Simionca Ionuț PMP DA
137. Simonis Alfred - Robert PSD NU
138. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
139. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
140. Solomon Adrian PSD NU
141. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
142. Stancu Florinel PSD NU
143. Stativă Irinel Ioan PSD NU
144. Stănescu Alexandru PSD NU
145. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
146. Surgent Marius-Gheorghe ALDE NU
147. Szabó Ödön UDMR NU
148. Șarapatin Elvira PSD NU
149. Șimon Gheorghe PSD NU
150. Șotcan Theodora PSD NU
151. Șovăială Constantin PNL DA
152. Ștefan Corneliu PSD NU
153. Ștefan Ion PNL DA
154. Tabugan Ion ALDE NU
155. Tănăsescu Alina-Elena PSD NU
156. Teiș Alina PSD NU
157. Terea Ioan PSD NU
158. Tîlvăr Angel PSD NU
159. Todor Adrian PSD NU
160. Tomac Eugen PMP DA
161. Tudor Beatrice PSD NU
162. Turcan Raluca PNL DA
163. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
164. Varga Glad-Aurel PNL DA
165. Vexler Silviu Minoritati NU
166. Vișan George-Gabriel PSD NU
167. Vîlceanu Dan PNL DA
168. Vîrză Mihăiță PSD NU
169. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
170. Vlase Petru Gabriel PSD NU
171. Vosganian Varujan ALDE NU
172. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
173. Weber Mihai PSD NU
174. Zainea Cornel USR DA
175. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 decembrie 2018, 20:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro