Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 11:40 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 11:40

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Amendament respins
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:165 86 31 18 14 7 2 4 3
- voturi pentru (DA):54 - 31 17 - - 2 2 2
- voturi împotrivă (NU):110 86 - 1 14 6 - 2 1
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR NU
6. Avram Constantin ALDE NU
7. Axinte Vasile PSD NU
8. Babuș Radu PSD NU
9. Balan Ioan PNL DA
10. Balint Liviu-Ioan PSD NU
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD NU
12. Bejinariu Eugen PSD NU
13. Bende Sándor UDMR NU
14. Benedek Zacharie UDMR NU
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Benkő Erika UDMR NU
17. Bica Dănuț PNL DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
19. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
20. Bodea Marius PNL DA
21. Bogaciu Alexandra-Corina PSD NU
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD NU
23. Bontea Vlad PSD NU
24. Borza Remus-Adrian - NU
25. Botez Mihai-Cătălin USR DA
26. Budăi Marius-Constantin PSD NU
27. Buican Cristian PNL DA
28. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
29. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
30. Burciu Cristina PSD NU
31. Calista Mara-Daniela PNL DA
32. Calotă Florică Ică ALDE NU
33. Căciulă Aurel PSD NU
34. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
35. Cherecheș Florica PNL DA
36. Cherecheș Viorica PNL DA
37. Chichirău Cosette-Paula USR DA
38. Chiriac Viorel PSD NU
39. Ciuhodaru Tudor PSD NU
40. Cîtea Vasile PSD NU
41. Cobuz Maricela PSD NU
42. Cocoș Vasile PSD NU
43. Codreanu Constantin PMP DA
44. Cosma Lavinia-Corina USR DA
45. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
46. Csép Éva-Andrea UDMR NU
47. Csoma Botond UDMR NU
48. Dinu Cristina-Elena PSD NU
49. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
50. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
51. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
52. Drulă Cătălin USR DA
53. Dumitrache Ileana Cristina PSD NU
54. Dunava Costel Neculai PSD NU
55. Erdei Dolóczki István UDMR NU
56. Farago Petru UDMR NU
57. Florea Oana-Consuela PSD NU
58. Floroiu Ionel PSD NU
59. Furic Iarco Minoritati NU
60. Furtună Mirela PSD NU
61. Gavrilă Camelia PSD NU
62. Găină Mihăiță PSD NU
63. Georgescu Nicolae PSD NU
64. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
65. Gheorghe Tinel PNL DA
66. Gherman Dumitru PSD NU
67. Gilia Claudia PSD NU
68. Giugea Nicolae PNL DA
69. Goga Octavian PSD NU
70. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
71. Gudu Vasile PNL DA
72. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
73. Holban Georgeta-Carmen PSD NU
74. Iancu Marius-Ionel PSD NU
75. Intotero Natalia-Elena PSD NU
76. Ion Stelian-Cristian USR DA
77. Ioniță Antoneta PNL DA
78. Iordache Florin PSD NU
79. Itu Cornel PSD NU
80. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
81. Korodi Attila UDMR NU
82. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
83. Lovin Dumitru ALDE NU
84. Lungu Tudorița PNL DA
85. Lupașcu Costel PSD NU
86. Lupescu Dumitru USR DA
87. Macovei Silviu Nicu PSD NU
88. Magyar Loránd-Bálint UDMR NU
89. Manole Petre-Florin PSD NU
90. Marica Petru-Sorin PSD NU
91. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
92. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD NU
93. Mînzatu Roxana PSD NU
94. Moagher Laura-Mihaela PSD NU
95. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
96. Mușoiu Ștefan PSD NU
97. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
98. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
99. Neagu Nicolae PNL DA
100. Neață Eugen PSD NU
101. Nechifor Cătălin-Ioan - DA
102. Nicolae Andrei PSD NU
103. Niță Mihai ALDE NU
104. Niță Nicu PSD NU
105. Nosa Iuliu PSD NU
106. Olar Corneliu PNL DA
107. Oprișcan Mihai Doru ALDE Abținere
108. Palăr Ionel PNL DA
109. Pană Adriana-Doina PSD NU
110. Paraschiv Rodica PSD NU
111. Petrea Gabriel PSD NU
112. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
113. Pop Andrei PSD NU
114. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
115. Popescu Pavel PNL DA
116. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
117. Prună Cristina-Mădălina USR DA
118. Radu Anișoara PSD NU
119. Rădulescu Alexandru PSD NU
120. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
121. Răduț Violeta PSD NU
122. Roman Florin-Claudiu PNL DA
123. Roman Ioan Sorin PSD NU
124. Romanescu Cristinel PNL DA
125. Rotaru Alexandru PSD NU
126. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
127. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
128. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
129. Seres Dénes UDMR NU
130. Simion Lucian-Eduard PSD NU
131. Simionca Ionuț PMP DA
132. Simonis Alfred - Robert PSD NU
133. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
134. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
135. Stan Viorel PSD NU
136. Stancu Florinel PSD NU
137. Stativă Irinel Ioan PSD NU
138. Stănescu Alexandru PSD NU
139. Suciu Matei PSD NU
140. Surgent Marius-Gheorghe ALDE NU
141. Szabó Ödön UDMR NU
142. Șarapatin Elvira PSD NU
143. Șimon Gheorghe PSD NU
144. Șotcan Theodora PSD NU
145. Șovăială Constantin PNL DA
146. Ștefan Corneliu PSD NU
147. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
148. Tabugan Ion ALDE NU
149. Tănăsescu Alina-Elena PSD NU
150. Teiș Alina PSD NU
151. Terea Ioan PSD NU
152. Tîlvăr Angel PSD NU
153. Todor Adrian PSD NU
154. Tudor Beatrice PSD NU
155. Turcan Raluca PNL DA
156. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
157. Varga Glad-Aurel PNL DA
158. Vișan George-Gabriel PSD NU
159. Vîlceanu Dan PNL DA
160. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
161. Vlase Petru Gabriel PSD NU
162. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
163. Weber Mihai PSD NU
164. Zainea Cornel USR NU
165. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 19 august 2018, 18:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro