Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.06.2018 > 12:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 iunie 2018, ora 12:04

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Amendament respins
PL 346/2018 pentru modificarea și completarea Legii nr.134/2010 privind Codul de procedură civilă, precum și pentru modificarea și completarea altor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:175 90 32 18 14 8 1 8 4
- voturi pentru (DA):53 - 32 18 - - 1 - 2
- voturi împotrivă (NU):121 90 - - 14 8 - 8 1
- abțineri:1 - - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati NU
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Antal István-János UDMR NU
7. Avram Constantin ALDE NU
8. Axinte Vasile PSD NU
9. Babuș Radu PSD NU
10. Balan Ioan PNL DA
11. Balint Liviu-Ioan PSD NU
12. Banias Mircea Marius - DA
13. Barna Ilie Dan USR DA
14. Bejinariu Eugen PSD NU
15. Bende Sándor UDMR NU
16. Benedek Zacharie UDMR NU
17. Benga Tudor - Vlad USR DA
18. Bica Dănuț PNL DA
19. Boboc Tudorița-Rodica PSD NU
20. Boboc Valentin Gabriel PSD NU
21. Bodea Marius PNL DA
22. Bogaciu Alexandra-Corina PSD NU
23. Borza Remus-Adrian - NU
24. Botez Mihai-Cătălin USR DA
25. Buican Cristian PNL DA
26. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
27. Bulai Iulian USR DA
28. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
29. Burciu Cristina PSD NU
30. Calista Mara-Daniela PNL DA
31. Calotă Florică Ică ALDE NU
32. Căprar Dorel-Gheorghe PSD NU
33. Căruceru Aida-Cristina PSD NU
34. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE NU
35. Cherecheș Viorica PNL DA
36. Chichirău Cosette-Paula USR DA
37. Chiriac Viorel PSD NU
38. Ciuhodaru Tudor PSD NU
39. Cîtea Vasile PSD NU
40. Cobuz Maricela PSD NU
41. Cocoș Vasile PSD NU
42. Codreanu Constantin PMP DA
43. Cosma Andreea PSD NU
44. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
45. Csép Éva-Andrea UDMR NU
46. Cupă Ion ALDE NU
47. Dinu Cristina-Elena PSD NU
48. Dîrzu Ioan PSD NU
49. Dobrică Ionela Viorela PSD NU
50. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD NU
51. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD NU
52. Drulă Cătălin USR DA
53. Erdei Dolóczki István UDMR NU
54. Farago Petru UDMR NU
55. Fădor Angelica PNL DA
56. Florea Oana-Consuela PSD NU
57. Floroiu Ionel PSD NU
58. Furic Iarco Minoritati NU
59. Furtună Mirela PSD NU
60. Gavrilă Camelia PSD NU
61. Gavriliță Bianca - Miruna PSD NU
62. Georgescu Nicolae PSD NU
63. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
64. Gheorghe Tinel PNL DA
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati NU
66. Gherman Dumitru PSD NU
67. Gilia Claudia PSD NU
68. Havrici Emanuel-Iuliu PSD NU
69. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
70. Holban Georgeta-Carmen PSD NU
71. Huncă Mihaela PSD NU
72. Iancu Marius-Ionel PSD NU
73. Ignat Miron Minoritati NU
74. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD NU
75. Ion Stelian-Cristian USR DA
76. Ionescu George PNL DA
77. Ioniță Antoneta PNL DA
78. Iordache Florin PSD NU
79. Itu Cornel PSD NU
80. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
81. Kelemen Hunor UDMR NU
82. Korodi Attila UDMR NU
83. Lazăr Sorin PSD NU
84. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
85. Lovin Dumitru ALDE NU
86. Lungu Tudorița PNL DA
87. Lupescu Dumitru USR DA
88. Macovei Silviu Nicu PSD NU
89. Marica Petru-Sorin PSD NU
90. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
91. Mînzatu Roxana PSD NU
92. Mohaci Mihai PSD NU
93. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
94. Mușoiu Ștefan PSD NU
95. Nasra Gabriel-Horia PSD NU
96. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
97. Neagu Nicolae PNL DA
98. Neață Eugen PSD NU
99. Nicolae Andrei PSD NU
100. Nistor Laurențiu PSD NU
101. Niță Mihai ALDE NU
102. Niță Nicu PSD NU
103. Nosa Iuliu PSD NU
104. Oprea Dumitru PNL DA
105. Palăr Ionel PNL DA
106. Pană Adriana-Doina PSD NU
107. Paraschiv Rodica PSD NU
108. Pau Radu - Adrian PSD NU
109. Păle Dănuț PSD NU
110. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati NU
111. Petric Octavian PSD NU
112. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
113. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD NU
114. Ponta Victor-Viorel - Abținere
115. Pop Andrei PSD NU
116. Pop Georgian PSD NU
117. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
118. Popescu Mariana-Venera Minoritati NU
119. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
120. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
121. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
122. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
123. Prună Cristina-Mădălina USR DA
124. Radu Anișoara PSD NU
125. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
126. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
127. Răduț Violeta PSD NU
128. Roman Florin-Claudiu PNL DA
129. Roman Ioan Sorin PSD NU
130. Romanescu Cristinel PNL DA
131. Roșca Lucreția PSD NU
132. Rotaru Alexandru PSD NU
133. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
134. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
135. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
136. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
137. Seres Dénes UDMR NU
138. Simion Lucian-Eduard PSD NU
139. Simonis Alfred - Robert PSD NU
140. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
141. Socotar Gheorghe-Dinu PSD NU
142. Stan Viorel PSD NU
143. Stancu Florinel PSD NU
144. Suciu Matei PSD NU
145. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
146. Surgent Marius-Gheorghe ALDE NU
147. Szabó Ödön UDMR NU
148. Șarapatin Elvira PSD NU
149. Șimon Gheorghe PSD NU
150. Șotcan Theodora PSD NU
151. Șovăială Constantin PNL DA
152. Ștefan Corneliu PSD NU
153. Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD NU
154. Tabugan Ion ALDE NU
155. Tănăsescu Alina-Elena PSD NU
156. Teiș Alina PSD NU
157. Todor Adrian PSD NU
158. Toma Ilie PSD NU
159. Tripa Florin-Dan PSD NU
160. Tudor Beatrice PSD NU
161. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
162. Ursu Răzvan-Ion PSD NU
163. Varga Vasile PNL DA
164. Vasile Daniel Minoritati NU
165. Vass Levente UDMR NU
166. Vișan George-Gabriel PSD NU
167. Vîlceanu Dan PNL DA
168. Vîrză Mihăiță PSD NU
169. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
170. Vlăducă Oana-Silvia PSD NU
171. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD NU
172. Weber Mihai PSD NU
173. Zainea Cornel USR DA
174. Zamfira Constantin-Cătălin PSD NU
175. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 septembrie 2018, 18:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro